لباس های میلیاردی بازیگران زن در مراسم مت گالا ۲۰۱۸

مت گالا یکی از پر هزینه ترین مراسم های مد در جهان بشمار می رود ستاره های هالیوود در این مراسم با لباس های بسیار گران قیمت و زیبایی حاضر می شوند طراحان بزرگ لباس در این مراسم از پارچه های زیبا و گران قیمتی استفاده می نمایند و هنر خود را در معرض نمایش قرار نی دهند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لباس های میلیاردی بازیگران زن در مراسم مت گالا ۲۰۱۸ را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: در نخــستیــن دوشنــبـه ماه می یکی از بزرگ ترین جشـن های دنــیـای مد “مت گالا” با تم “بـدن های آســمـانی، فشـــن و انـدیـشــه فرقـه کاتولیـــکـــ” برای جشـن گرفتــن جدیـــدتـــریـن نمـایــشــگاه مد موزه متـروپولیـــتن برگـــزار شد.

در ایـــن نمـایــشــگاه تمـــرکـز روی ارتـــبـاط بیـــن مد و شاهکـــارهای هنــر مذهــبی بود و لبــاس های گران قیـمـــت شرکـــت کننـدگـــان مراسم از طراحـان بزرگـــی چون ورساچه، والنتینو، دولچــه انـد گابـــانا و شنــل اسـت.

لباس ریحـــانـــا در مراســـم مت گالـــا ۲۰۱۸

اســپانســـرهـــای مراسم امـــســـال ریحــانا، دوناتـلــا ورســـاچـــه و امل کلونی بودنــد و سلـــبریتی ها با لباس ها و اکسـسوری های گران قیمت از ریــحــانــا با لبـــاس سبــک پاپ مزیــن به الـماس تا بلـیـک لایولی با جواهــرات ۲ میــلـــیون دلــاری در مراســم مت گالـا ظاهــر شدند. با هم نگـاهـــی به ایــن مراسـم پرهــزینـه بیـندازیــم.

گران قیمــت تریــن مدل لباس ستـــاره ها در مراســم مت گالــا ۲۰۱۸

هزینــه برگـزاری مراسـم مت گالا امــسال ۳٫۵ میلیون دلــار گزارش شده است.

هزیــنـــه بلــیط شرکت در ایـن مراسـم ۳۰ هزار الـــی ۵۰ هزار دلـار بود. مبـــلغــی که می توان با آن یک خانواده ۴ نفره را از فقــر بیرون کشـــیـــد.

زیـــبـــاتریــن مدل لباس ستـاره ها در مراسم مت گالـــا ۲۰۱۸

ارزش هر میز در ایـــن مراســـم ۲۷۵ هزار دلـار اســـت تا ۵۰۰ هزار دلار است و این هزینــه اگر توسط اســپـــانسرهــا پرداخـــت شود بیـشتر می شود. در سال ۲۰۱۵ کمـپانـــی یاهو یکـی از اســـپـانسرهای این مراسـم مبـلغ ۳ میـلیون دلار فقط برای ۲ میـز پرداخته اســت.

مدل لباس ستــارگــان در مراسـم مت گالـــا ۲۰۱۸

بعضـی از سلبریتــی ها اگـر پشت میـزی بنـــشیـــنند که هزیـــنه آن توسط یک برند پرداخته شده باشـــد و لبـاس یک طراح مد را پوشیـــده باشـــند رایگـــان در این مراســم شرکت می کنـــنـد.

تصـــاویری از مدل لباس ستــارگـان در مراسم مت گالا ۲۰۱۸

ارزش لباس های طراحــی شده در این مراسم از ۴٫۴۹۵ تا ۳۵٫۶۱۰ دلــار است.

مدل لباس های زیـبـــای ستـارگان در مراســـم مت گالــا ۲۰۱۸

طراحـی لبــاس شاهـانه بلیــک لایولی در مراسم امــسال توسط ورسـاچــه ۶۰۰ ساعــت زمـان برده اسـت و ارزش جواهـرات او از برند لورن شوارتز ۲ میـلیون دلار اســت.

لبــاس های ستـارگان در مراســم مت گالـا ۲۰۱۸

بعضـی از سلـبریـتــی ها از جمـلـه لیـــلـی رینـهـارت از پوشیــدن لباس های طراحان لاکـــچـــری اجتـــنــاب کرده و در عوض ترجیـح دادند لباس هایـی که توسط برنــد اچ انــد ام طراحی شده است بپوشنـــد.

تصــاویری از ستــارگـــان در مراســـم مت گالا ۲۰۱۸

میــهمانان مت گالـــا به مکانـــی برای آمـاده شدن قبل از مراسم نیاز دارند و یکـــی از ایـن مکـــان ها هتل Carlyle اسـت که ارزش اتاق های آن بین ۸۲۰ تا ۹۱۰ دلـــار اســـت. هتـل the Mark یکـــی دیگر از هتـل های نزدیـــک اســت که ارزش اتــاق های آن بین ۱۱۹۵ تا ۱۲۵۰ دلار است.

لبـاس های گران قیـــمت جشـن مت گالــا

لبـاس ۱٫۵ میـلــیون دلاری کتی پری در مراســـم مت گالــا ۲۰۱۸

لباس ۱٫۵ میلـیون دلـاری کتی پری در مراســـم مت گالـــا ۲۰۱۸

لباس های میلیاردی بازیگران زن در مراسم مت گالا ۲۰۱۸

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.