لباس های میلیاردی بازیگران زن در مراسم مت گالا 2018

مت گالا یکی از پر هزینه ترین مراسم های مد در جهان بشمار می رود ستاره های هالیوود در این مراسم با لباس های بسیار گران قیمت و زیبایی حاضر می شوند طراحان بزرگ لباس در این مراسم از پارچه های زیبا و گران قیمتی استفاده می نمایند و هنر خود را در معرض نمایش قرار نی دهند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لباس های میلیاردی بازیگران زن در مراسم مت گالا 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: در نخــستیــن دوشنــبـه ماه می یکی از بزرگ ترین جشـن های دنــیـای مد “مت گالا” با تم “بـدن های آســمـانی، فشـــن و انـدیـشــه فرقـه کاتولیـــکـــ” برای جشـن گرفتــن جدیـــدتـــریـن نمـایــشــگاه مد موزه متـروپولیـــتن برگـــزار شد.

در ایـــن نمـایــشــگاه تمـــرکـز روی ارتـــبـاط بیـــن مد و شاهکـــارهای هنــر مذهــبی بود و لبــاس های گران قیـمـــت شرکـــت کننـدگـــان مراسم از طراحـان بزرگـــی چون ورساچه، والنتینو، دولچــه انـد گابـــانا و شنــل اسـت.

لباس ریحـــانـــا در مراســـم مت گالـــا 2018

اســپانســـرهـــای مراسم امـــســـال ریحــانا، دوناتـلــا ورســـاچـــه و امل کلونی بودنــد و سلـــبریتی ها با لباس ها و اکسـسوری های گران قیمت از ریــحــانــا با لبـــاس سبــک پاپ مزیــن به الـماس تا بلـیـک لایولی با جواهــرات ۲ میــلـــیون دلــاری در مراســم مت گالـا ظاهــر شدند. با هم نگـاهـــی به ایــن مراسـم پرهــزینـه بیـندازیــم.

گران قیمــت تریــن مدل لباس ستـــاره ها در مراســم مت گالــا 2018

هزینــه برگـزاری مراسـم مت گالا امــسال ۳٫۵ میلیون دلــار گزارش شده است.

هزیــنـــه بلــیط شرکت در ایـن مراسـم ۳۰ هزار الـــی ۵۰ هزار دلـار بود. مبـــلغــی که می توان با آن یک خانواده ۴ نفره را از فقــر بیرون کشـــیـــد.

زیـــبـــاتریــن مدل لباس ستـاره ها در مراسم مت گالـــا 2018

ارزش هر میز در ایـــن مراســـم ۲۷۵ هزار دلـار اســـت تا ۵۰۰ هزار دلار است و این هزینــه اگر توسط اســپـــانسرهــا پرداخـــت شود بیـشتر می شود. در سال ۲۰۱۵ کمـپانـــی یاهو یکـی از اســـپـانسرهای این مراسـم مبـلغ ۳ میـلیون دلار فقط برای ۲ میـز پرداخته اســت.

مدل لباس ستــارگــان در مراسـم مت گالـــا 2018

بعضـی از سلبریتــی ها اگـر پشت میـزی بنـــشیـــنند که هزیـــنه آن توسط یک برند پرداخته شده باشـــد و لبـاس یک طراح مد را پوشیـــده باشـــند رایگـــان در این مراســم شرکت می کنـــنـد.

تصـــاویری از مدل لباس ستــارگـان در مراسم مت گالا 2018

ارزش لباس های طراحــی شده در این مراسم از ۴٫۴۹۵ تا ۳۵٫۶۱۰ دلــار است.

مدل لباس های زیـبـــای ستـارگان در مراســـم مت گالــا 2018

طراحـی لبــاس شاهـانه بلیــک لایولی در مراسم امــسال توسط ورسـاچــه ۶۰۰ ساعــت زمـان برده اسـت و ارزش جواهـرات او از برند لورن شوارتز ۲ میـلیون دلار اســت.

لبــاس های ستـارگان در مراســم مت گالـا 2018

بعضـی از سلـبریـتــی ها از جمـلـه لیـــلـی رینـهـارت از پوشیــدن لباس های طراحان لاکـــچـــری اجتـــنــاب کرده و در عوض ترجیـح دادند لباس هایـی که توسط برنــد اچ انــد ام طراحی شده است بپوشنـــد.

تصــاویری از ستــارگـــان در مراســـم مت گالا 2018

میــهمانان مت گالـــا به مکانـــی برای آمـاده شدن قبل از مراسم نیاز دارند و یکـــی از ایـن مکـــان ها هتل Carlyle اسـت که ارزش اتاق های آن بین ۸۲۰ تا ۹۱۰ دلـــار اســـت. هتـل the Mark یکـــی دیگر از هتـل های نزدیـــک اســت که ارزش اتــاق های آن بین ۱۱۹۵ تا ۱۲۵۰ دلار است.

لبـاس های گران قیـــمت جشـن مت گالــا

لبـاس ۱٫۵ میـلــیون دلاری کتی پری در مراســـم مت گالــا ۲۰۱۸

لباس ۱٫۵ میلـیون دلـاری کتی پری در مراســـم مت گالـــا ۲۰۱۸

لباس های میلیاردی بازیگران زن در مراسم مت گالا 2018

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.