لحظه اعدام پسر جوانی که به ستایش تجاوز و او را به قتل رسنده است اعلام شد

پسر جوان به نام مجتبی فرحبخش که به ستایش تجاوز کرده و او را به قتل رسانده بود در دادگاه رسما حکم اعدامش اعلام شد این دختر کوچک به طرز وحشیانه ای مورد تجاور مدتی پیش مورد تجاوز قرار گرفته بود در آخرین روزهای عمر خود می باشد و بزودی به اشد مجازات خواهد رسید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لحظه اعدام پسر جوانی که به ستایش تجاوز و او را به قتل رسنده است اعلام شد  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: اعدام قتل کننده حمد , مجتبی فرحبخش نماینده قانونی مدافع قتل کننده ثنا قریشی درباره ی نهایی حالت پرونده موکلش و زمان اجرای حکم اعلام کرد :
شنبه هفته سرازیر به مراد اطلاع از آخری موقعیت پرونده با دادستان ورامین دیداری داشتم
که او اعلام‌کرد , ۲۵ آذر ماه ۱۸ سال آدم کش حمد به مورخ خورشیدی تمام می شودو بعداز این مورخ برای کسب تکلیف در امر زمان اجرای حکم , نامه‌ای به مقامات قضایی استان ارسال میگردد .

او خاطرنشان کرد : دادستان ورامین اعلام نموده است که روند اجرای حکم طبق ضابطه می بایست صورت پذیرد , با این حال ما در عملکرد هستیم
که از خانواده مورد قتل واقع شده رضایت بگیریم و تعدادی نفر را نیز از قشرها گوناگون واسطه کردیم
که با خانواده مورد قتل واقع شده کلام نمایند , ولی هنوز به سود ای نرسیدیم .

عسگر قاسمی آقباش نماینده قانونی مدافع خانواده حمد قریشی اظهار‌کرد : هنوز حکم اجرا نشده است
و زمان اجرای رای نیز به طرفین پرونده بیان نشده است .

او در جواب بدین سوال که آیا احتمال اعلام رضایت از سمت خانواده کشته شده موجود هست یا این که نه؟ ,
اظهار‌کرد : ابدا فضای رضایت نیست . نماینده قانونی مدافع خانواده حمد اعلام کرد : در‌صورتی‌که بر فرض محال خانوداه ثنا اعلام رضایت نمایند گشوده نیز حکم می بایست اجرا شود , چون این پرونده جنبه همگانی دارااست .

 

لحظه اعدام پسر جوانی که به ستایش تجاوز و او را به قتل رسنده است اعلام شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.