لحظه دقیق تحویل سال 97 با نماد سال سگ

لحظه تحویل سال 97 بسیار نزدیک می باشد همه ایرانیان خودشان را برای تحویل سال 97 آماده می نمایند آغاز سال نو شمسی را در کنار هم جشن می گیرند تا سال 97 سال بسیار خوبی برایشان باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لحظه دقیق تحویل سال 97 با نماد سال سگ را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

تحویل سال ۱۳۹۷ در ایـــران
سه شنــبـــه ۲۹ اسفــند ۱۳۹۶ هجـــری شمـســـی
مطابـق با ۲ رجـــب ۱۴۳۹ هجـری قمری
و ۲۰ مارس ۲۰۱۸ میلادی
ساعت ۷ و ۴۵ دقــیــقــه و ۲۸ ثانــیه بعـد از ظهـر

نوروز نخـــســـتــین روز سال خورشـیدی ایرانـی برابــر با یکــم فروردیـن ماه، جشـن آغاز سال نوی ایـــرانــی و یکـــی از کهن‌ـــتــریــن جشنـــ‌ـــهای به جا مانـــده از دوران ایران باسـتان اســت.

خاستـــگـاه نوروز در ایــران باسـتان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایــران، نوروز را جشن میـ‌گـیــرنـد. زمـان برگزاری نوروز، در آغـــاز فصــل بهـار اســـت که امروزه به آن برابـــری بهـــاری یا اکیونوس می‌ــگویند.

نوروز در ایـــران و افــغانــســتـــان آغـــاز سال نو محـــسوب میــ‌ـــشود و در برخـی دیگـر از کشورهـا یعنی تاجـیکســتـان، روسیــه، قرقـیـزسـتــان، قزاقــستـان، سوریـه، کردســتــان، گرجـــســـتـان، جمهوری آذربـایــجان، آلبـانی، چیــن، ترکـیه، ترکــمنستـــان، هنـد، پاکســـتـــان و ازبــکســـتان تعــطـــیـــل رسـمــی اسـت و مردمــان آن جشـــن عید را برپـا می‌کنند.

لحظه دقیق تحویل سال 97 با نماد سال سگ

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.