لخت و برهنه خوابیدن برای بدن و رابطه زناشویی مفید است

لخت شدن در تخت خواب و با لباس خوابیدن فواید بسیاری دارد ولی ایران ها زیاد به این متعقد نیستند که لخت بخواند و همیشه با لباس خواب می خوابند اگر شما لخت در بغل هم بخوابید باعث می شود رابطه زناشویی شما عمیق تر شود بهتر است پوست بدنتان با هم برخورد داشته باشد تا گرمای بدن هم را در تخت خواب جذب نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لخت و برهنه خوابیدن برای بدن و رابطه زناشویی مفید است را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ماهمراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : آیا می‌دانستید که تنها 8 درصد از مردمان ایالات متحده لخت می‌خوابند , هر چند این فعالیت سالمتر بوده و بیش تر از یک حوزه از معاش شمارا بهبود می‌بخشد؟ آیا ما عمداً به خواب , زیبایی و سکس خویش لطمه میزنیم یا این که صرفاً از این زمینه بی‌اطلاعیم؟ تلاوت اطلاعاتی که به‌دنبال میاید شاید منجر شود که پیژامه را بدور انداخته و لخت بخوابید . در اینجا قریه عامل آورده‌ایم که چرا کسانی که عریان می‌خوابند سالمتر می‌باشند .

عریان خوابیدن به جلوگیری از بی‌خوابی یاری می نماید

مطالعه‌ای نو نشان بخشید که برای استارت معمولی فرآیند خواب , نیاز به کاهش دمای راءس تن است . تن نظیر یک رادیاتور گرما را از سوی راس بدور کرده و دور از هم می نماید . در‌صورتی‌که تن شما به خاطر جامه یا این که جوراب قطور نتواند گرما را تخلیه نماید , احتمال ابتلای شما به بی‌خوابی ارتقاء می یابد , چون راس بدنتان نمی‌تواند گرما را بیرون نماید . لخت خوابیدن سبب ساز تخلیه سریعتر گرما میگردد و یاری می‌نماید که سریعتر به خواب بروید .

افرادی که عریان می‌خوابند خواب عمیق‌تر و طولانی‌تری دارا‌هستند

مطالعه‌ای دیگر نشان بخشید که تهیه و تنظیم دمای تن در رختخواب میتواند به دستیابی به یک خواب عمیقتر برای مقطع طولانی‌تر یاری متعددی بکند . در مطالعه‌ای منحصر , محققان هلندی لباس‌هایی برقی را بر بدن مخاطبان کردند تا دمای پوست آنان را کم کند . در سود , مخاطبان خوابی آهسته داشتند و زمان بیشتری را در سطح خواب عمیق سپری کردند .

لخت خوابیدن به جلوگیری از ارتقاء چربی شکم امداد می‌نماید

خنک‌سازی ارگانیک تن در هنگام شب به کاهش مرحله کورتیزول شما یاری می‌نماید . ساعت ها خواب عمیق بین 10 شب و 2 صبح تراز کورتیزول را به دست‌کم میرساند و آنگاه بعداز 2 صبح , غددی که کورتیزول را ساخت می نمایند با توان بیشتری آغاز به کار می نمایند تا تن برای روز آنگاه فراهم شود . بنابراین در هنگام بیدار شدن حس انرژی بیشتری خواهید داشت .
زمانی خواب کافی نداشته باشید , هنگام بیدار شدن تراز کورتیزول به شکلی غیرعادی بالا خواهد بود , که اشتهای شمارا برای میل کردن غذاهای کم‌ارزش بیشتر مینماید که‌این غذاها موجب ارتقاء چربی شکم می شوند . زیرا خوابیدن فارغ از خرقه به خنک‌تر ماندن شما یاری میکند , سبب میگردد تراز کورتیزول شما هم تهیه و تنظیم شود .

لخت خوابیدن قادر است اندام‌های جنسی شما سالمتر نگهدارد

واژن به صورت ارگانیک محیطی گرم و مرطوب است , که موقعیت پرورش مخمر و باکتری‌ها را آماده میاورد . با درآوردن پیژامه و قرار دادن واژن مقابل جریان هوا , به واژن اذن می‌دهید نفس بکشد , و به جلوگیری از پرورش مخمر و باکتری‌ها امداد می کنید .

در مردان , خنک ماندن بیضه‌ها به تندرست ماندن اسپرم‌ها و کارکرد ارگانیک سیستم‌های تناسلی امداد میکند , و به همین جهت بیضه‌ها بیرون از تن قرار گرفته‌اند . زمانی شما شلوارکی کلفت می پوشید , بیضه‌ها گرم شده و تعداد اسپرم‌ها کاهش مییابد .

تن خنک‌تر به جلوگیری از پیری یاری میکند
خواب به خودی خویش موجب تحریک ترشح هورمون‌های رویش و ملاتونین می گردد که مهم ترین هورمون‌های ضدپیری میباشند . به این ترتیب هرچه بیشتر بخوابید , میزان بیشتری از این هورمون‌ها ترشح می گردد . و از آن‌جا که ما قبلاً گفتیم که کاهش دمای تن موجب خواب عمیقتر و طولانی‌تر می گردد , به لحاظ می رسد عریان خوابیدن مزایای بیشتری را به دنبال دارااست . واقعاً چه کسی دلش نمیخواهد فرآیند پیری را کُندتر سازد؟

تماس پوست – به – پوست سبب بهبود معاش جنسی شما می شود

در حالتی‌که متاهل می باشید , تماس پوست – به – پوست با همسرتان قادر است ترشح اوکسی‌توسین را در تن ارتقاء دهد . اوکسی‌توسین هورمون قدرتمندی است که موجب «احساس سلامت» می گردد , و برای ارگاسم و برخورد جنسی , رویارویی با استرس , نبرد با افسردگی , کاهش التهاب روده , و کاهش فشار خون ما یحتاج است . همینطور می بایست یادآور شد که عریان خوابیدن سبب می شود مانعی بین شما و همسرتان وجود نداشته باشد و محیطی جنسی‌تر را آماده میکند .

هوا تناول کردن پوست بازدارنده از بیماری پوستی می گردد

قرار دریافت کردن پوست تمام تن در معرض هوا , به خصوص در بخش‌هایی نظیر پاها , زیربغل , و اندام تناسلی به معنای کاهش خطر بیماری‌های پوستی مثل پای ورزش‌کار و اینترتریگو می گردد که در اثر رطوبت پوست و قرار دریافت کردن در فضای بسته ساخت می‌شوند!

دیدن تن برهنه‌تان منجر ارتقا اعتماد بنفس و پذیرش خود میشود

بعضا احتمال ها می گوید که هرچه زمان بیشتری لخت باشید , با تن خویش شم راحتی بیشتری میکنید . و هرچه بیشتر شم راحتی فرمائید , با اعتماد بنفس بیشتری خلق و خوی میکنید , و شادترو هرچه بیشتر احساس راحتی کنید، با اعتماد بنفس بیشتری رفتار می‌کنید، و شادتر بوده و در نظر دیگران جذابتر خواهید بود. و براساس مطالعه‌ای که اخیراً انجام شده، دانشجویان طرفدار برهنگی در مقایسه با مخالفان برهنگی، راحت‌تر می‌توانستند گروه‌های مذهبی و اجتماعی خاص را بپذیرند. همچنین این گروه در مقابل همسالان خود که تفکرات فرقه‌ای متفاوتی داشتند تعصب کمتری به خرج می‌دادند.

برهنه خوابیدن به جلوگیری از دیابت نوع 2 کمک می‌کند.

یک مطالعه نشان داد که خوابیدن در دمای پایین‌تر با افزایش متابولیسم، کاهش سطح قند خون و حتی جلوگیری از دیابت نوع 2 مرتبط است. دانشمندان دریافته‌اند که وقتی مخاطبان در دمای پایین‌تر بخوابند – و در هنگام خواب کاملاً برهنه باشند، چربی‌های ناسالم آنها ظرف چند هفته کاهش می‌یابد، و سلامت آنها، به ویژه جنبه‌های متابولیک، به سرعت بهبود می‌یابد.

گردش خون شما بهتر خواهد شد

بدون آن همه الیاف کش به دور کمر، تی‌شرت‌های پیچ خورده، و جوراب‌های تنگی که گردش خون را کاهش می‌دهند، خون شما راحت‌تر در بدن جریان می‌یابد. این افزایش گردش خون برای قلب، ماهیچه‌ها و عروق مفید است زیرا خون سرشار از اکسیژن در تمام بدن جریان می‌یابد.

با توجه به این اطلاعات در مورد اینکه برهنه خوابیدن برایتان بسیار مفیدتر است، چرا هنوز پیژامه پوشیده‌اید؟ دست به کار شوید و کمی لباس‌ها را کمتر کنید. طبق نظر علم، پشیمان نمی‌شوید.

 

لخت و برهنه خوابیدن برای بدن و رابطه زناشویی مفید است

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.