لذت جنسی بیشتر با زنان زیبا و خوش اندام

زنانی که زیبا هستند در سکس نیز برای مردان خاص می باشند بسیاری از مردان به دلیل دوست داشتن زنان زیبا از زن خود بدشان می آید و همیشه دنبال رابطه با زنان زیبا می باشند شما باید به سلیقه خود نیز توجه نمایید و در حین ازدواج با زنی زیبا وصلت نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لذت جنسی بیشتر با زنان زیبا و خوش اندام را در مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مروری بر شخصیت و رفتارهای زنانه و این‌که کدام یک از زنان با چه خصلت ها و خصوصیت هایی زیباترند؟! احتمالا تعریف هر کسی از بهروزی با دیگری فرق داشته باشد البته با این حال تمامی اعتقادوباور داریم که وقار توام با شعف عین روشن بختی است . و این به روزی حاصل نمیشود مگر در سایه ملازمت و همراهی که درونی آهسته و ظاهری خنده رو داشته باشد . و هیچ کس در معاش همراه خیس از همسر نیست و نباید باشد .

همسری که آهسته باشد و معاش را با اضطراب های بیهوده , مملو از ناراحتی و غم نکند… همسری که بتواند احساساتش را مدیر نماید و مدام اسیر احساسات و هیجانات منفی نباشد .

 

چنین همسری ممکن است خداپرست نیز نباشد احتمال دارد ابدا اعتقاد و باور و یقین فقاهتی نداشته باشد ولی زیرا آهسته و بشاش است معاش را آکنده‌از وقار و شعف نماید . احتمالا بدین استدلال که در خانواده ای آهسته و بشاش بزرگ شده وخوب تربیت شده‌است . بر همین اصل , آهسته است و برخوردهایش با سایرافراد مدام بشاش کننده است .

وقار روحی و خل وچل زمینه ای است که تاثیر فراوان متعددی در معاش همسر و فرزندان شخص داراست . ( اما گفتنی است شخصی که اعتقادات شرعی داشته باشد به دلیل به عبارتی اعتقادات می بایست آهسته باشد به این دلیل که مطرح ترین ثمره ی تکیه بر آفریدگار , متانت است , ولی گهگاه کسانی به دلیل داشتن کودکی بد و تحمل اتفاقات ناراحت کننده در معاش به نظر جسمی و عصبی آسیبهایی می‌بینند که روی رفتار و رفتارشان تاثیرهای متعددی میگذارد . اینها می بایست در دراز برهه زمانی با خودسازی و درمانهای علمی و اخلاقی برای تغییر و تحول و تصحیح خودشان اهتمام ورزند ) .

در هر حال برخی آدمها مدام مضطرب و مشوشند . در شرایطی‌که در اکنون رانندگی می‌باشند دائما به دیگر راننده ها اختلال میگیرند و غر می زنند در حالتی که مسئولیتی داشته باشند به زیر دستان طاقت فرسا می‌گیرند و تحقیر می نمایند در صورتیکه شوهر باشند , شوهری در اختیار گرفتن کننده و مستبد , یا این که مشکل گیر و … اند , و درصورتی که زن باشند زنی بدزبان و پیله کننده و… می‌باشند . اینها در‌صورتی‌که اینک هیچ مشکلی نداشته باشند مشکلاتی را برای آتی فرض می نمایند و برای آن غصه می خورند…

زنهایی که دائما نا آهسته و مضطربند , هر چه قشنگ و خوش اندام نیز باشند هیچ وقت همراه نیکی در معاش نیستند . اینها یاد گرفته اند به چه شکل هر لحظه را با یک حزن تازه ترکیب نمایند . چنان چه فعلا علتی بر خطای همسر نداشته باشند از این می ترسند که همسرشان در آتی تغییر تحول نماید تغییری که رویا رویی با آن در اختیار آن ها نباشد . فرض می نمایند که درصورتی که همسرم دارای مسئولیت نماند چه می شود… در شرایطی‌که مریض نحس و نتوانم دیگر به وظایفم فعالیت کنم… در حالتی که مهر و محبت همسرم را از دست بدهم و هزاران درصورتی که دیگر که کلیه روی خوی و اعصاب و روان انسان تاثیر میگذارد …

روشن است که با وجود چنین اضطرابهایی نمی‌توان به بقیه افراد محبت کرد یا این که خوش برخورد بود . این بی قراریها خویش شخص را که از نفس می اندازند هیچ , سهم دار معاش را هم به تنگ می آروند .

همسری که هر گاه در کنارش بنشینی ناراحتت می کند… تا بحثی آغاز شود به جای نگران کننده یا این که ناگوار ای ختم می شود… سخن زدن با وی خیر صرفا لطفی ندارد بلکه آغاز یک تضارب خواهد بود… چنین همسرانی هرگز نمی توانند همراه نیکی برای معاش باشند . اینها مدام پر از انرژی منفی میباشند . هرگاه دیداری حاصل شود فیض اش جز انتقال انرژی منفی و دلگیر شدن نخواهد بود در حدیثی باارزش از حضرت علی بن موسی الرضا نقل شده شده‌است : هیچ کس استفاده ای بدست نیاورده است که خوبتر باشد از همسر لایق ایی که زیرا به وی بنگرد خنده رو گردد و زیرا از نزد وی غایب شود عفت خود و مال اورا نگهدار باشد .
امام رضا همسر بشاش و بشاش کننده را بیشترین سود و بهره ای می داند که یک شخص احتمالا در معاش به دست آورد .
اما هر زنی قادر است چنین همسر و ملازمت و همراهی باشد کافی است یاد بگیرد چطور احساساتش را مدیر نماید . چطور خودش را از شر اضطرابهای بیهوده خلاص نماید .
آتی نیز هنگامی رسد نظیر اکنون است در‌صورتی‌که مشکلی نیز وجود داشته باشد به کمک پروردگار آن را حل خوا‌هیم کرد کافی است تصمیم بگیریم که در همگی ی لحظه ها مهربان و تنها وظیفه ی خومان بدانیم که چگونه با هم اوقات خوشی را سپری کنیم.

برای یک زن هیچ هنری بهتر از این نیست که یاد بگیرد چطور لحظات شاد و عاشقانه ای در زندگی خلق کند. غذای خوب و لذیذ ،لباس زیبا و دلربا، آرایش … ، همه بهانه هایی هستند تا یک شب خوب سپری شود اما همه ی اینها فرع بر اخلاق هستند. اخلاق خوب و کلام نمکین و شوخ طبعانه اصل قضیه است.

لذت جنسی بیشتر با زنان زیبا و خوش اندام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.