لغو کنسرت بنیامین بهادری در استان کرمان

بنیامین بهادری قرار بود در یک کنسرت که در استان کرمان برگزار اجرا می کرد شرکت نماید که وزارت ارشاد این کنسرت را لغو نمود و اجازه نداد که این کنسرت برگزار شود بنیامین بهادری در این خصوص واکنش شدیدی نشان داد و اعتراض نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لغو کنسرت بنیامین بهادری در استان کرمان  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بنیامین بهادری در واکنش به توضیحات مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان در مورد برگزار نشدن کنسرت او که قرار بود پنجشنبه پنجم بهمن در این شهر برگزار شود، گفت: «این توضیحات دروغ است».


بنیامین بهادری

بنیامین بهادری شامگاه چهارشنبه چهارم بهمن در اینستاگرامش اعلام کرد کنسرتش
در این شهر را به دلیل این که مجوز حضور روی صحنه تنها برای مردان گروه صادر شده
و خانم‌ها نگین پارسا و مژگان ابوالفتحی اجازه حضور روی صحنه ندارند و این خبر تنها یک شب پیش از سفر آن‌ها به کرمان اعلام شده است، لغو می‌کند.
واکنش بنیامین بهادری به کنسرت کرمان

روز پنجشنبه پنجم بهمن محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان
با بیان این که این گروه نام پنج نفر را به عنوان خواننده و نوازنده اعلام کرده بود گفت:
«آن‌ها شب گذشته (چهارشنبه چهارم بهمن) اعلام کردند قرار است سه نفر دیگر به عنوان نوازنده به گروه اضافه شود و امکان اخذ استعلام در این زمان اندک برای سه نوازنده دیگر در این کنسرت فارغ از این که زن یا مرد باشند وجود نداشت.»

این خواننده پاپ در گفت‌وگو اشاره به اینکه تاکید کرد فعلا فقط به بیان جمله‌ای کوتاه بسنده می‌کند، گفت: «اگر پاسخی کوتاه بخواهید باید بگویم این توضیحات دروغ است.»

او ادامه داد: «جعبه سیاه این ماجرا در تهران که باز شود همه چیز مشخص خواهد شد.»

لغو کنسرت بنیامین بهادری در استان کرمان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.