تیپ خفن لیلا حاتمی در فیلم ما همه با هم هستیم

فیلم ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی می باشد که فیلم برداریش از فروردین سال 97 شروع شده است در این فیلم مهران مدیری نیز در کنار لیلا حاتمی به ایفای نقش پرداخته است تهیه کننده فیلم ما همه با هستیم سیدرضا میرکریمی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تیپ خفن لیلا حاتمی در فیلم ما همه با هم هستیم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: جـدیدتــرین همــکاری کمــال تبریـزی با رضا میـرکـــریــمــی با عنوان ما همه با هم هســتــیم با حضور ستاره های سرشـــناس سینما و تلویزیون جلوی دوربــیـن رفت. فیلم سیـــنمایـی ما همه با هم هستـیم جدیدتـریــن ستـاره سیـنـمایـــی خود را شناخت.لیـلا حاتــمـی

لیـــلـا حاتمـی به عنوان جدیـــدتـــرین بازیـگر فیـلــم سیــنـــمـــایی ما همـــه با هم هستیم به جمع بازیـــگران این فیلـــم پیوست.
رونمایــی از گریـــم لیلــا حاتـــمی در فیــلم جدید کمال تبــریــزی

کمال تبریــزی کارگردان سیــنما و تلویزیون تصویربـــرداری جدیدترین ساخته سیـــنمایــی اش را از فروردیـــن ماه آغاز کرد و بازیـگران زیـــادی جلوی دوربـــیـــن ایـــن فیــلـــم سینـــمــایـی رفـــتنــد.

گریـم لیـلـا حاتمــی در فیلم کمال تبــریزی

کمــال تبــریزی با انتـــشار عکــسی از لیلا حاتـمـــی در ایـنـــسـتـــاگـرامـش نوشت :مرموز امـا متـفاوت ! چهـــره پردازی دقـــیق مجـیـد اســکــندری ، عکـــاسی زهــرا مصـــفــا و سرانجـام بازی حیرت انگیـز لیلـا حاتمـــی در ما همــه باهــم هسـتــیم…

لـــیلا حاتـــمــی در فیــلم ما همــه با هم هســتـیم

داســـتـان ما همه با هم هســتیـم در بستـری کمـــدی روایــت می شود و مهــران مدیــری، محمـــدرضا گلـــزار، مهناز افـــشــار، ویشـــکا آسـایـش، هانیه توسلی، پژمـان جمــشیدی، مانی حقـیقـی، سروش صحت، حســـن معـجونی، مهـــران غفوریــان، نادر فلـــاح، سیروس گرجـســتانـی، محـــمدعــلی شادمان، رضـا ناجی، سیاوش چراغی پور، سام نوری، فرزین محـدث، بهــادر مالــکـــی، یداله شادمــانـی، محـمــدمهدی حســینی نیـــا، شیـریـن آقـا کاشــی، بهـــزاد قدیـــانـــلو، اشــپــیتـــیــم آرفـی، لیدا فتح الـلــهـی، شیوا بلوچی، دانیال کاظــمــی بازیـــگـرانـی هســتند که پیـش از ایـن حضورشــان در این فیلم اعــلــام شده بود.

گریــم مهـران مدیری در فیــلم ما همه با هم هســـتیم

عوامـــل ساخت فیـلـــم ما همـــه با هم هســـتـــیــم عبـــارتـــنــد از :کارگردان:کمال تبریــزی، تهـیه کنـنده:سیدرضــا میـرکـــریـــمـی، نویسنـدگان:حســـیـن و پدرام امیری و محمـــد داودی، مجریــان طرح:جلــیـل شعبـانی و سجاد علیـــجانی، برنـــامــه ریــز و دســتـیار اول کارگردان:علــیرضــا شمـس، مدیر فیـــلـــمبـــرداری:فرشــاد محـمدی، طراح گریـــم:مجـــیـــد اســکـنـدری، طراح صحنه:کیوان مقـدم، طراح لبـاس:سارا خالــدی، صدابــردار:بهـــمــن اردلـــان، طراح جلوه های ویژه کامپـــیوتری:بهنـــام خاکـســـار، مدیر روابـــط عمومی:سیدمـحــمــدصــادق لواسانی.

ما همه با هم هستیم فیلم جدید کمال تبریزی

تیپ خفن لیلا حاتمی در فیلم ما همه با هم هستیم + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.