لیندا کیانی با مدل موهای شیک و جذاب + بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی یکی از بازیگران فیلم و سریال های ایرانی می باشد او در فیلم های بسیاری به ایفای نقش پرداخته است چهره بسیار زیبایی دارد و در فضای مجازی دارد لیندا کیانی مدل مو و تیپ های جذابی در عکس های اینستاگرامی خود دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر لیندا کیانی با مدل موهای شیک و جذاب + بیوگرافی لیندا کیانی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : لــینـدا کیـــانی متولد 23 شهریور 1359 در آبـــادان، بازیــگـر اســـت.فارغ الــتــحصیل فوق لیـسانس رشـتـه فلـــســـفه است، در یک خانواده پرجمعـــیـت بدنــیا آمـد، 4 برادر و یک خواهــر دارد او می گوید بدون شک در سیـنمـا باند بازی وجود دارد.

شانـــس بازیـگــری در کودکـی

فکر می کنـم 9 سالـم بود که یکـی از دوستانــم من را به جشـــن تولدش دعوت کرد برای رفــتـــن به تولد دوستم آماده شده بودم که خیلـی اتـفـاقـی برنــامه مان تغــیـیــر کرد و قرار شد که همـــراه مادرم به یک مهـمانـــی دیـــگــر بروم البــته خیلـی اصـــرار کردم که همراه مادرم نروم ولی فایـــده ای نداشت و در نهــایــت مجبور به رفتـن شدم.

از خانه که خارج شدیم یک گروه فیلـم برداری مشـغول کار بودنـد ظاهرا ایـــن گروه دنـبــال دختری هم سن و سال من بودنـد برای همیـــن به محض ایـــنـــکــه من را دیدنــد با مادرم صحـبــت کردنـــد و آدرس و شماره تلفـــن منزل را در اختارشان قرار دادیــم اتـــفـاقــا همـان زمـــان چنـــدیــن عکــس هم از من گرفـتنـــد.

مادرم آن موقع خیـــلـــی خوشحـــال شد اما قســـمت ایـنـطور بود که قبــل از تمـــاس گروه فیلم برداری آدرس ما تغـــیـیر کنـــد و آنـهـــا دیـــگــر دستــرســـی به من نداشتـه باشنـــد.

دوره بازیـگری و شروع

فعــالـــیــت هنری خود را با حضور در کلاس های بازیگری زیـــر نظـــر اسـتــادانـــی چون محــمـــدرضا شریــفـــی نیــا و آزیتا حاجـــیــان شروع کرد و با معرفی آقـــای شریـفـــی نیـا به سریال ساعـت شنی در سال 1386 در نقـــش مهتـاب برای اولیــن بار به ایـفــای نقـش پرداخـت.

ازدواج و عکــس همـسـر لیـــنـدا کیانی

مدتی پیــش شایعه ازدواج لیـنـدا کیانی با ایـمـــان حضـــرتـــی به گوش رســـید که تکـذیب شد.

جدیـدا خانوم کیـــانـــی عکـــســی در شبــکـه اجـتـــمــاعـی خود منتشـــر کرده که گفـتـه می شود احتـمـــالـاهمسـر وی میبــاشد (عکــس بالـا) البـــتـه این عکس و سیگاری که دسـت مرد کنـــاری خانوم کیـانی اســت مورد انـــتـــقــاد بسیاری از هواداران وی قرار گرفـتـه است او با انـتـــشـار این عکـس نوشت :

مســـاوات عجيبـــتــرين، دقـيق ترين، با انگيزه ترين و باهوش ترين آدميه كه تا امـــروز ديدم … لحـظه لحظه در كنارش بودن ارزش داره … نمـــيشــه فقـــط دوستش داشت … آدم هرروز بهش عاشق تر ميشـــه …

حضور در جام جهــانــی 2014 برزیــل

لیـندا کیانی با همراهی هنرمندانـــی که به برزیـــل سفــر کرده بودند در جام جهـــانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگـــاه آرنــا دا بایــشادا در شهـر کوریتـیبـا تماشـــاگـر اولیــن بازی ایــران در جام جهـانـی بودنـد. حریـف ایــران در ایـــن بازی نیـــجریـــه بود

دیـدار با حســیـــن پنـاهــی

یکـی از بهتـــریـــن احـــسـاســهایـــی که همواره در زندگی ام داشته ام همـــنــشیــنـــی و هم صحبتـی با آدمـــهای بزرگ و متفـــاوت بوده اسـت یکــی از همـــان آدمــهای بزرگ که مصـاحبت کوتاه ولی تاثــیر گذاری با او داشــتــم حسیـن پنـاهــی بود مرد بزرگــی که هر یک خطـــش برای من فلــسـفــه اسـت

زنــدگی و سادگــی خط به خط شعرهایـــش قدرت تکـان دادن آدمـــها را دارد.دیـــدارم با او کوتاه بود اما تک تک حرفـهـــایـش در ذهنم مانده اســـت

دغــدغه وجود خدا

در کودکی تنــهـــا دغـدغـه فکــری ای که داشتم وجود خدا بود.

شب و روز را دنبال چگونگی وجود خدا می گشتم، هزار سوال بی جواب در ایــنـــبـاره داشــتـم که هیچ کس پاسخــی برای آنـــهـــا نداشـــت برای همیــن به سمـت فلسفه رفـــت تا جواب سوالـــاتـــش را بگیــرید.

احـــساس خوشبخـتـی

خیلی احساس خوشبــخـــتـی دارم، چرا که سایـه مادرم بالای سرم اســت، همـه با هم هستیـــم و هر شب که میـ‌ـــخوابم خدا را شکـــر میـــ‌کــنـــم و از بودن همه خانواده در کنار هم احـسـاس خوشبختی دارم.

کارتون مورد علاقــه

یکـــی از کارتونهـــای مورد علاقه ام جودی آبوت (بابا لنـــگ دراز) است، کارتونی که هر چنـد بار هم نگاه کنــم برایــم تکــراری و خســتـــه کننـــده نمی شود و هنوزم می بینم.

در زنــدگی

آدم خوشحالــی هســـتم و در بدتـریــن شرایط همــیـــشه امیـد دارم.

بانــد بازی در سیـنـــما

بدون شک در سیـــنما باند بازی وجود دارد و هر کسی ارتبـــاط برقــرار میکنــد نوش جونش امـــا هر کسـی هم مثــل من اهل رابطــه نیـــست بایـــد لطــمـــه بخورد.

تصاویری از لیندا کیانی

لیندا کیانی و مادرش

تصاویری از لیندا کیانی

تصاویری از لیندا کیانی

تصاویری از لیندا کیانی

تصاویری از لیندا کیانی

لیندا کیانی با مدل موهای شیک و جذاب + بیوگرافی لیندا کیانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.