مائده هژبری توسط پلیس فتا دستگیر نشده است و پرونده انتظامی و قضایی ندارد

پلیس فتا در واکنش به اعتراضات مردمی علیه دستگیری وی اظهار نمود که پلیس فتا بی تقصیر می باشد و مائده هزبری هیچ پرونده ای در بخش پلیس فتا ندارد و در صدا و سیما فتا نبوده است که از او بازجویی نموده است و پلیس فتا در این باره بی تقصیر می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مائده هژبری توسط پلیس فتا دستگیر نشده است و پرونده انتظامی و قضایی ندارد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ماجرای احضار مائده هژبری دختری که یکی از شاخ های اینستاگرامی بود که اخیرا بازداشت شده بود و اعترافات او در مستندی با نام بیراهه از شبکه اول سیما پخش شد با واکنش های زیادی در فضای مجازی روبرو شد و عده زیادی در انتقاد از این ماجرا به حمایت از مائده هژبری پرداختند. پلیس فتا هم اطلاعیه‌ای در این بار صادر کرد و در آن تاکید کرد که مائده هژبری فاقد پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتاو احضار و مصاحبه با او در تلویزیون توسط پلیس فتا صورت نگرفته است.
احضار مائده هژبری

پلیس فتا در اطلاعیه‌ای تاکید کرد که مائده هژبری فاقد پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتا ناجا و پلیس فتا استان‌ها بوده و احضار و مصاحبه با وی توسط پلیس فتا صورت نگرفته است.

اطلاعیه‌ پلیس فتا درباره مائده هژبری

در اطلاعیه‌ پلیس فتا آمده است:« به استحضار ملت شریف ایران می‌رساند، با توجه به پیگیری اصحاب محترم رسانه و با عنایت به اینکه اخیرا در رسانه‌های مختلف به ویژه شبکه‌های اجتماعی، اخباری در خصوص فعالیت‌های غیرقانونی خانم مائده هژبری مطرح گردیده است، در بررسی‌های همه جانبه و دقیق به عمل آمده محرز و مشخص گردید که نامبرده فاقد پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتا ناجا و پلیس فتا استان‌ها بوده و احضار و مصاحبه با نامبرده توسط پلیس فتا صورت نگرفته است.»

مائده هژبری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.