مائده هژبری رقاص معروف اینستاگرام درباره کلیپ های رقص پست گذاشت

مائده هژبری رقاص

مائده هژبری رقاص معروف اینستاگرام درباره کلیپ های رقص پست گذاشت

مائده هژبـــری، دخـــتــر 17 سالـه ای که کلیپ و فیلم های رقص خود را همــراه با لباس های تنگ و کوتاه در اینـستــاگـــرام منـــتشر می کرد، مطــلــبــی تازه و متـفــاوت با پسـت های قبلی منــتشـــر کرد.

هژبـــری با قبول برخی اشــتبـاهــات زنــدگــی اش نوشت: سلـام، بعد از چنـد وقت ایـــن اولین باری هست که براتون میــنویســم! کاری ندارم که پیــج های فیک و رســانـــه های زرد به بهونه ی حمـــایـت از من چی نوشتــن و وضع رو چقـدر بدتـــر کردن!

به نظـــرم همـش خواســـت خدا و هوشمندی بوده برای قویتـــر شدنـم، گلگی ای از کسی ندارم من فکـر می کنـم خدا دوستــم داشـــتـه که تو این سن کم ایــنـهــمه تجـــربـه های سنگـین و سخـــت رو بدســـت آوردم و سعی می کنـم از ایــن به بعد مثـــل یه شخـصـــی رفـتار کنـــم که خدا دوستش داره من مثل هر آدم دیـــگــه ای اشـــتـبـاهـــات و کارهایــی رو نبـــاید تو هر جایـی انجام می دادم امــا انـجام دادم و ایـنــجوری شد..

حالــا بخـاطـرشون اذیـــت شدم و تنــهـــایی و دلتـنگـی کشـیدن و از ایـن به بعـد نمـی خوام اون داســتانـــا دوباره پیـــش بیاد. من فهمـــیدم رقصیدن یه هنــره امــا نبـایـــد اونو به همـــه نشون داد، حداقل مدلی که من میــرقصـــیـــدم. تغیـیـــر سبـک همـــیـــشه بد نیـست و گاهی برای پیشــرفـت خودت لازمــه..

هر آدمـــی لیــاقت دیـــدن هر نوع رقــص رو نداره و بایــد ایــن قضـیه رو بتونم مدیــریتش کنم حداقـل از ایـن به بعد سعــی می کنـــم. شمــا هم به عنوان دوستـــام کمــکم کنـــیـــد و به شایــعات و پخـــش کردن فیلم های قبلـی خاتمـــه بدین ممنون یه استایـــل جدید با آدمای باحال.

گفـــتنی است مائده تمام کلپ های رقص خودش رو پاک کرده و از دوستان و فالوورهایش نیز خواسته که کلیپ هایش را پاک کنند .

حال بایـــد دید سلبـریـتی ها و رسانه هایی که بدون درک واقعــیت و با چشـــمـانی بسته از رفتارهــای او حمــایت کور کردنـد با این توبه نامه و این عبـارت او که “پیــج های فیک و رسـانه های زرد به بهونه ی حمـایـت از من چی نوشتــن و وضع رو چقـــدر بدتـر کردن!”جوابـی خواهنـد داشـــت؟

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.