ماجرای حمله به مریم معصومی و زخمی شدنش در خیابان

مریم معصومی امروز مورد حمله افراد ناشناسی قرار گرفته و عکس هایی را از چهره کبود خود را در اینستاگرام خود قرار داد و از مردم خواست خشونت علیه زنان را کنار بگذارند و مریم معصومی در این پست اینستاگرامش گفت نباید زنان بازیگر را در خیابان کتک بزنند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ماجرای حمله به مریم معصومی و زخمی شدنش در خیابان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: یـــکـی از بازیـــگـــران زن ایرانـی مورد حمـلــه فردی ناشـنــاس قرار گرفت.مریم معــصومی بازیگـــر خوشچـهـره سینـمـــا و تلویزیون با انـــتـشـــار عکـس های خبر از ضرب و شتـم خود توسط فردی ناشنـــاس خبــر داد و خواستار منـع خوشنت علــیــه زنـــان شد.

عکس صورت زخـــمی مریم معـــصومی


ماجرای حمـله به مریم معـــصومی

مریــم معـــصومی با انــتــشــار نصف و نیمه عکس های صورت کبود خود در شبـکه اجتماعـی اش نوشت : فردِ ناشناسـي كه امروز به من حمــله كردی، مطــمئن باش دوربـين های خيابان تورا شناســـايی خواهـند كرد.

راستی اين را خوب بدان من از جنــسِ زنـم، زنـــی كه بارِ ده تا مرد را ميتواند به جان بكشـــد و از تو كه اســم مرد را يدك ميكــشی خيلی مرد تر باشد.

صورت را نيمه گذاشتـــم چون دلـم نخواســـت كســـی ببــينـد، خيلــی مراقــب خودتون باشيد، بيمــارانـی هســتنــد كه ميان انســـانـــهـــا در اجـــتماع قدم می زننـــد.

عکس کتـک زدن مریـــم معــصومی

حمـــله به مریـم معـصومی با عکس صورت زخـمـــی

علت حمـله چی بود

هنوز مشخـــص نیـسـت ایـن حمـــلـه توسط چه کسـی و با چه نیتـی انجـام شده است، بایـــد دیـــد ایــا ایـــن فرد یا افـراد دستگـیر خواهـــنـد شد یا خیـــر تا علت ایـــن ماجرا مشـــخــص شود.

بیوگرافی مریـــم معــصومی

مریــم معصومی متولد 24 اسفـنــد 1365 در اصـــفــهـان، بازیــگـر اســـت.فارغ الــتـــحـصیــل لیـــســانــس رشـته علوم سیـــاسی اسـت، دو تا خواهـــر و دوتا برادر دارد پدرش بازنشـــســـته و مادرش خانــه دار است با برادر بزرگـ‌ تر خيلـی صمـيمــی است و مشوق او در کارهـــایش می باشـــد.

 

عکـــس مریم معـصومی در تولد مهران مدیـری

ضرب و شتــم بازیـگران

این اولین و یا آخـــرین نمونه از ضرب و شتم هنـــرمنــدان نیــسـت، حالا مشخـــص می شود چرا عده ای از بازیـــگـران با بادیـگـارد و محافظ در محـــافل عمومی رفــت و آمد می کننــد.

ماجرای حمله به مریم معصومی و زخمی شدنش در خیابان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.