عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داوری+ بیوگرافی فرزانه داوری

مونا بانکی پور فرزند فرزانه داوری بازیگر می باشد فرزانه داوری یکی از بازیگران زن در دوره قبل از انقلاب بود و در چند فیلم معروف در سینمای قبل از انقلاب به ایفای نقش پرداخته بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داوری + بیوگرافی فرزانه داوری  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه  باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: فرزانـه داوری، بازیـــگر سیـــنــمــا و تلویزیون، اولیـن بار در فیـــلم سیـنـمـایـی «موسرخـــه» (۱۳۵۳) عبـدالــلــه غیابی به نقشــ‌افـریـــنــی پرداخـت. بعد از آن به امریـــکـا رفــت و در رشتهـــ‌ـی هنر ادامـه تحــصیـل داد. وی پس از چنــد سال برای دیـــدن مادرش به ایـــران آمـــد و در دو فیــلـــم؛ «پرواز در قفـــس» (۱۳۵۷) حبــیــب کاووش و «برادر کشـی» (۱۳۵۷) ایــرج قادری نیز به نقشـ‌ــآفریـنی پرداخــت.

«فرزانه داوری»، بعد از بازی در فیلم «مو سرخه» به امریکا رفت و ادامه تحصیل در رشته هنر داد. بعد از چند سالی برای دیدن مادرش به ایران برگشت.
«فرزانه داوری»، از طریق یکی از دوستان پدرش که یک سرهنگ ارتشی بود با «ایرج قادری» آشنا شد و او از داوری دعوت کرد نقش آهو را در فیلم «مو سرخه» بازی کند. وی از داستان فیلم بی خبر بود. بعد از نمایش «مو سرخه» پدرش از فیلم شکایت کرد و اسم فرزانه داوری را از پوسترها و تبلیغ های «مو سرخه» برداشتند.

از خاطرات«فرزانه داوری» درباره صحنه ای از فیلم «پرواز در قفس» است که این گونه اشاره می کند:
«قسمتی از فیلم «پرواز در قفس» این گونه بود که من و «سعید کنگرانی»، کنار دریا بودیم. ما پابرهنه و چوب در دست به طرف اسب های وحشی می آییم و با اسب ها حرکت می کنیم. در این لحظه «حبیب اله کاوش» کارگردان فیلم، کات داد و گفت: شما در ادامه این سکانس، باید داخل مرداب کنار دریا فرو رفته و با شتاب از مرداب به طرف بیرون بیایید. ما با اسب های وحشی تا سر در مرداب سیاه و کثیف فرو رفتیم و باید دست هایمان به طرف آسمان به بیرون می آمدیم و دوباره باید داخل مرداب کنار دریا فرو می رفتیم. این صحنه که ما بازی کردیم، عشق به کار و هنر را نشان می دهد و بی شک چیزی جز این نیست. این خاطره به این جهت همیشه در یاد من هست چون، با سختی زیادی که برای این صحنه کشیدیم، زیر تیغ سانسور حذف و از فیلم بیرون آمد.»

عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داروی

عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داروی

عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داروی

عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داروی

دختر فرزانه داوری مونا بانکی پور

عکس های مادر بی حجاب مونا بانکی پور فرزانه داوری+ بیوگرافی فرزانه داوری

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.