مادر شدن زیبا بروفه بازیگر | پسر زیبا بروفه به دنیا آمد

زیبا بروفه یکی از بازیگران سینما و تلویزیون می باشد او در فیلم پر پرواز با شادمهر عقیلی به ایفای نقش پرداخته بود نقش اول بازیگر زن را در فیلم پر پرواز بر عهده داشت در سریال تلویزیونی مجدید دلبندم هم بازیگر موفقی بود امروز پست زیبایی را در اینستاگرام خود منتشر نمود و خبر داد که فرزندش 21 اردیبهشت 97 به دنیا آمده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مادر شدن زیبا بروفه بازیگر | پسر زیبا بروفه به دنیا آمد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: زیــبــا بروفه بازیــگری که با نقــش معصومه در مجــموعه پرطـرفدار مجیـد دلبندم به شهـــرت رسیــد شهـــریور ماه سال گذشـــتـه بود که خبر بارداری اش با بازی در سریال هاتف گره خورد. زمـانــی که بازیگر نقش زیبـا بروفه در سریـال هاتف تغییر کرد و دلیـل ایـن امـر بارداری زیـــبا بروفه اعـلــام شد خبـر مادر شدن این هنـــرمـند کشورمان علـــنی شد.فال حافظ

پیام صابری همـــسر زیـــبــا بروفه در اعتراض به ایـــن ماجـــرا زمـــان تولد فرزندشان را اردیبـــهــشـــت ماه معـــرفی کرد و فرزنــد زیـــبـــا بروفه و پیـــام صابـری روز گذشته متولد شد.
خبـــر زیبـا بروفه از تولد فرزنــدش

صفحـه اینســتاگرامــش را با انتـشــار خبـر تولد فرزندش به روز کرد و دلـــنوشته ای زیـبـا برای فرزند تازه متولد شده اش نوشت.

فـــرزند تازه متولد شده زیبـــا بروفه

زیــبا بروفه با انـتشار ایــن عکـس در ایــنـــستــاگـرامـش نوشت :جان و جهان من تویی…..

زیــبا بروفه و همـسرش پیـام صابــری

زیـــبـا بروفه حرفه بازیگـــری را با فیلــم شب روباه به کارگـــردانی همایون اســـعدیان آغـاز کرد و در سال 1377 در بازی در مجـــموعه مجیــد دلـــبنـدم بیشــتـر شنــاختـــه شد. زیــبا بروفه همســـر پیــام صابری چهره پرداز و بازیــگر اسـت و هم اکنون ساکـــن کیــش اســت.

زیبـا بروفه در دوران بارداری

زیبا بروفه دلنوشتــه دیــگـــری در ایــنســتاگرامـش برای فرزندش منتشـــر کرد که خواندن آن خالــی از لطف نیـسـت . زیــبا بروفه با انـــتــشار تصویری از دوران بارداری اش نوشت ::من در دورتـریـــن جای جهـان ایـسـتــاده ام،ــکنار تو دور از تمام ناامــیـدیــها حســـادتـهـا فاصـله ها زیـــر سایـه خدا وخودم را سپـرده ام به دستـــان مهــربـانش تا مرا بر جریـان شاخه ای از نهر شیـــریـن سرنوشت به اغوش مهربــان تو برسـانـــد پ.ن:بعـــد از مدتــها دوری برگشتم، امــیدوارم خوب باشـــید همیـشه…

مادر شدن زیبا بروفه بازیگر | پسر زیبا بروفه به دنیا آمد

مطالب مرتبط:

حامله شدن زیبا بروفه + بیوگرافی کامل زیبا بروفه

شقایق فراهانی،زیبا بروفه و چهره های معروف ایرانی در اینستاگرام

فرزاد فرزین،زیبا بروفه و افراد مشهور در کنار خانواده هایشان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.