مادر کیم کارداشیان از ماجرای طلاقش با پدر بچه ها می گوید

مادر کیم کارداشیان از ماجرای طلاقش با پدر بچه ها می گوید

مادر کیم کارداشیان از ماجرای طلاقش با پدر بچه ها می گوید

کریستن مری “کریس” جنر (به انگلیسی: Kristen Mary “Kris” Jenner) (متولد ۵ نوامبر ۱۹۵۵) شخصیت تلویزیونی، نویسنده، مطرح در جامعه، تهیه کننده تلویزیون و بازرگان آمریکایی است. او  مادر کیم کارداشیان، کلویی کارداشیان، راب کارداشیان و کورتنی کارداشیان است.

به گزارش دانستن جنر با نام کریستن مری هافتون در ۵ نوامبر سال ۱۹۵۵ در سن دیگو، کالیفرنیا به دنیا آمد. او از سال ۱۹۷۸ با رابرت کارداشیان ازدواج کرده بود تا زمانی که در سال ۱۹۹۰ طلاق گرفت. او با بروس جنر در سال ۱۹۹۱ ازدواج کرد. او چهار فرزند از رابرت و دوتا به نامهای کایلی و کندال از جنر دارد. جنرها جدایی خود را در اکتبر ۲۰۱۳ اعلام کردند، هر چند آنها در واقع یک سال پیش از آن از هم جدا شده بودند.

کریـس جنر از ایـن که احساســات واقعـی اش را برای تمام مردم جهــان بیــان کند، هراسی ندارد. دوربــیـن خبـرنگـــاران هر لحظـه زندگـــی او را ثبت می کنــد، امـــا آنــچه ما می بیــنیــم تنهــا ظاهر اســـت. آیـا با نگـــاهــی به زنـــدگـی کریس جنــر می توانیم به احـساسـات درونی او پی ببریــم؟ خیــر.

یکی از بزرگ تریـــن پشـیـمـــانی های کریس، اتفـــاقـاتـی ست که میـان او و پدر فرزندانــش، رابـــرت کارداشـیــان افــتــاده اسـت. او از جدایـــی اش با همسر قبلی خود، بسـیار ناراحـــت و غمــگــیـن است امـــا خودش را دلــداری می دهد. به گزارش دانستن او در مصاحـبـه ای گفت: «طلــاقـــم از رابـــرت یکی از بزرگ تریــن پشیمـانـــی های زنـدگـــی من اســت اما با خودم می گویم اگر از او جدا نمـی شدم، کندال و کایـلـی را نداشـــتم.» در واقـــع او با حضور فرزندانــش، عدم حضور همســر قبـــلـــی اش را الـتــیام می دهد.

مادر کیم کارداشیان,عکس های مادر کیم کارداشیان,عکس کیم کارداشیان,کلیپ کیم کارداشیان,فیلم جدید کیم کارداشیان,عکس باسن کیم کارداشیان,عکس های سکسی هات کیم کارداشیان,عکس کس کون کیم کارداشیان,

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.