عکس مارال فرجاد در کنار پدر و مادرش | بیوگرافی مارال فرجاد

مارال فرجاد دختر جلیل فرجاد بازیگر و خواهر مونا فرجاد می باشد مارال فرجاد یکی از بازیگران زیبا و خوش اندام ایرانی می باشد که در عرصه سینما و تلویزیون فعالیت دارد او در فیلم ها و سریال های زیبای زیادی نقش آفرینی نموده است مارال فرجاد فارغ التحصیل رشته عکاسی از دانشگاه تهران است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس مارال فرجاد در کنار پدر و مادرش | بیوگرافی مارال فرجاد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بـیوگرافی مارال فرجـــاد + عکس های جدید مارال فرجــاد

مارال فرجاد بازیـگــر ایـــرانـی و (زادهـــٔ مرداد ۱۳۶۱، در تهـران است. وی دخــتر جلـــیل فرجاد و خواهـر مونا فرجاد بازیــگر ایـــرانی میـــ‌ـــبــاشد.

چکـیـده ای از بیوگرافــی مارال فرجاد:

نام و نام خانوادگـی: مارال فرجــاد
زمـینــه فعالــیت: سیــنمـــا
تولد : مرداد ۱۳۶۱ تهـران
والدیــن: جلیل فرجـاد
ملـیـــت: ایــرانی
پیشـــه: بازیـگـــر


 مارال فرجـــاد به همـراه خواهرش مونا فرجاد

بیوگرافـی مارال فرجـــاد:

مارال فرجــاد متولد مرداد ماه ۱۳۶۱، در تهـــران است. مارال فرجـــاد دخــتر جلـیـــل فرجـاد بازیگر معــروف ایرانی میـــ‌بـاشد.

مارال فرجـاد فارغـ‌ الــتحــصیل رشتـــه عکــاسـی است. وی فعــالـیــت سینـمـایی خود را در مقـام بازیگـری از سال ۱۳۸۴ با فیــلم شام عروسی آغـــاز کردوی علـــاوه بر بازیـگـــری به کار دوبلـه نیـز می پردازد ، از دو سالگـــی با بازی در مجموعه بهاران به همراه پدرش بازیگــری را آغـاز کرد

مارال فرجـاد بعـــد از آن در چنـدیـن فیــلــم و سریـال نقـش بازیگر کودک را ایـــفــا می کرد و بعــد از آن یک مدت در کار بازیگــری وقف ایـــجــاد کرد تا اینــکه در ۱۸ سالـگــی به طور جدی تری دوباره به این حرفــه روی آورد و تا کنون در سریالـها و فیـــلـــم های زیــادی به ایـــفای نقش پرداختـــه از جملــه سریـال ساخــتمـان پزشــکـــان و فیـلــمــهای عاشق ، خسته دلان و …

مارال فرجـــاد ازدواج کرده اســت و متاهــل می باشـد و اطلاعات بیشــتـــری از وی در ایـــن زمـــیـــنـــه موجود نیـســت.


پدر و مادر مارال فرجاد پدر و مادر مارال فرجاد

گزیــده ای از بیوگرافی جلیـل فرجـــاد پدر مارال فرجاد:
جلیل فرجـــاد متولد ۱۳۳۰ در مرند بازیـگـــر سیــنمـا و تلویزیون اســـت. مدرک تحـصیــلی اش لیســـانـــس بازیگـــری و کارگــردانـــی اســت. اولیـن تجربـــهٔ سینمایی اش فیلـــم بازداشـــتگــاه در سال ۱۳۶۱ بود. وی پدر مارال فرجـاد و مونا فرجـاد از بازیگــران جوان است.

 مارال فرجـــاد مارال فرجاد در کنار پدرش سال 1372

مصاحـــبه ای خوانـــدنی با مارال فرجاد:
اصـطـــلاحا شکـمو یا غذاباز هستیـد؟
– نه. غذای رســـتوران را دوست دارم اما در خانـه، نه خیلی دوست دارم غذا درسـت کنم و نه خیــلی اهل تنوع غذایـــی هستم.

واقـعــا غذای خانــه را دوست نداریـــد؟
– اصلــا درست نمــی کنم.

بلـد هم نیـستـید؟
– چرا، بلـــد هســتــم امــا به خودم می گویم وقتـــی یک بازیـگــر کارهـای به آن سخـــتـــی را انجـام می دهد خب غذا پخـــتن برایش کاری ندارد.

خب چطور کارهـای سخـــت انـــجام می دهـــیـد امــا غذا درست نمی کنیـد؟
– چون تنـــبلی ام می آیـد!

دســـتـــپخـت تان خوب است؟
– اگـــر غذا درســـت کنـم همه می گوینــد شاهکــار است. ایـــنجوری نیــستـم که بگویم خیلــی زن خانه داری هسـتـــم، خانه داری نمـی کنـــم، اتـــفـاقــا خیلـی هم شلخـتـه ام. اصـــلا از آن دسـت آدم ها نیـســـتـم که این موضوع را یک پوئن مثـــبــت بدانــم و بگویم کدبـانو یا خانه دار هســـتـم اما هر غذایی که می پزم همه می پســنــدند. تنـــبــلی ام بر می گردد به این که چون دائم سر کار هســتم و خانه نیـــســتـم، بعـد از یک مدت همـه چیـز یادم می رود. مثــل این روزها که سر تمریـــن تئاتــر هستـــم و اگـر بخواهــم به پخـت و پز فکـر کنم برایــم عذاب آور می شود. پس ترجـیح می دهــم غذا از بیـرون بگـــیـــرم.

آدمی هسـتید که برای کار، زنـدگـی را تعـطـیل می کند یا برعکس؟
– موقعی که تئاتر دارم به دلـیـل آن که خیـــلــی تمـــرکز لازم دارم، خیلـــی از چیـــزهـــا از جملـــه دیــد و بازدیــدهـا را کنـــار می گذارم. حتی خیـلی جاهــایی که ضروری و مربوط به کارم نیـسـت را نمی روم و در واقـع زمان اجـرای تئاتـر همــه چیـــز برایم تعطـیـل می شود. اگـــر ساعــت 9 اجرا داشـتــه باشــم از ساعت 5 بعدازظـــهر داخـل سالـــن تئاتـــر می نشـــیـــنم. وقتـی هنوز هیچ کس حضور ندارد، من در سالـــن حضور دارم و آخریـن نفـــر هم خارج می شوم، چون تئاتــر برایـــم مهـــم اسـت. حتـی خیلــی از حرف ها و گلایه ها را می شنوم امـا گذری از آن رد می شوم و سعی می کنـم ماجرا نسازم. خیلــی وقت ها به خانواده ام می گویم زمـانــی که تئاتر دارم، اتفـاقاتی که می دانید با شنیــدنش، من به هم می ریـــزم را به من نگویید چون به هم می ریــزم. سعــی می کنـــم آن طرف را مدیریــت کنم و اجـازه تاثـــیرگذاری در کارم را ندهـــم.

کلــا در زنـدگی چه چیزی شمــا را به هم می ریـــزد؟
– به معنـــای واقــعی چیـــزی که به هم می ریزدم و حداقل 6-5 ساعـت من را درگـــیـر خودش می کنـــد، مشـــکـلـــات و حوادثی است که برای خانواده ام رخ می دهـد؛ یعنـــی اگـر بشــنوم برای بابـــا، مامان و مونا اتـفـاقی افـــتـاده اســت، همیـــن من را ساعـــت ها درگـیر خودش می کنـد و حالم را متــغـیر می کند.


 بازی مارال فرجـاد در تئاتر

وقتی عصبی و به هم ریختـــه می شوید، قدرت مدیـــریــت و مک داریـد یا خیـــر؟
– شاید خیــلی کوتاه داد و بیداد کنــم. بعــضی وقت ها می توانــم مدیــریت و کمــک کنم.

از کسی کمک می گیرید؟
– از همــه کمــک می گیـرم؛ از دوستـان، مشـاور، خانواده و همـه و همـه کمــک می گیـــرم.

در دوران بچــگــی آن موقع در انـــتــخاب کار، دوست و تحصیــلــات آزاد بودیـــد؟
– بله، فقــط در مورد درس و انتخاب رشـتـــه، بابا سیاســـتــمدارانــه اجـازه تحصیـل در هنــر را به ما نداد امــا جوری رفـــتار کرد که ما فکــر کردیم خودمان انتخـــاب کردیم. البتــه حق هم داشــت. می گفت هنــر آیــنده شمــا را تضمــیـــن نمــی کنــد. باید حتما تخصص و دانـــش دیـــگری داشـتــه باشــیـد، من هم اول ریــاضـــی خوانـدم اما برای فوق لیــســانــس عکــاســی را انتـــخاب کردم.

شمــا سرکـــش بودیــد؟
– من نسبت به مونا سرکـــش بودم.

پدر و مادر وقتــی سرکـشــی را می دیدند چه برخوردی داشـــتند؟
– سعــی می کردند کنــار بیـــایــنـــد، کســـی به ما بایـــد و نبــایـد نمی گفت.


 عکـس دستـه جمعی مارال فرجـاد به همراه دوستـــانـــش

فیلمـــ‌شــنـــاسـی مارال فرجاد:
مارال فرجاد فارغ‌التـحـصیـل رشتــه عکــاسی اســت. وی فعـالــیــت سیـنمـــایـی خود را در مقـــام بازیگـــری از سال ۱۳۸۴ با فیـلـم شام عروسی آغاز کرد. این هنرمند در فیـلـم‌ــهایی چون «شام عروسی» (۱۳۸۴)، «پســران آجـــری» (۱۳۸۵) و «دوشیزه باران» (۱۳۸۶)؛ و مجـــموعه‌ــهایــی نظـــیـــر «کت جادویی» (۱۳۷۸–۱۳۷۷)، «عمــلیــات ۱۲۵» (۱۳۸۷)، «خاتون» (۱۳۹۳) و «ساعت صفر» (۱۳۹۴) به نقـشـ‌آفـــرینــی پرداختهــ‌ــاست.

فیــلـــم های سینمـــایــی
– جاودانــگـی (۱۳۹۴)
– ربوده شده (۱۳۹۴)
– دوشیـــزه باران (۱۳۸۶)
– پســـران آجری (۱۳۸۵)
– شام عروسی (۱۳۸۴)

فیــلم های تلویزیونی
– کت جادویی (۱۳۷۸–۱۳۷۷)
– روح مهربـان (۱۳۸۴، امـــیر قویدل)
– تا صبـح (۱۳۸۵)
– گلـــریـــزان (۱۳۸۵)
– عمــلـــیـــات ۱۲۵ (۱۳۸۷)
– آدم‌های کوکی (۱۳۸۷)
– تله‌ـــفیــلـم گنــجـــشـــک و قنــاری (۱۳۹۰)
– خاتون (۱۳۹۳)
– رخـــصت (۱۳۹۳)
– همـــه بچه‌هــای ما
– دورهمـی (۱۳۹۴)

عکس مارال فرجاد در کنار پدر و مادرش | بیوگرافی مارال فرجاد

مطالب مرتبط:

مدل مانتوی بهاری بازیگران زن ایرانی | نازنین بیاتی،مارال فرجاد

مریم معصومی،مارال فرجاد و افراد مشهور در شب یلدا

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.