مجتبی و مصطفی بلال حبشی بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی

مجتبی و مصطفی بلال حبشی بازیگران سریال پایتخت دو برادر دوقلو می باشند که خواننده و بازیگر می باشند این دو برادر همیشه در کنار هم به کارهای هنری می پردازند و این دو بردار ترانه های مازندرانی در سریال پایتخت می خوانند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مجتبی و مصطفی بلال حبشی بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مــجتبـی و مصطــفــی بلــال حبشــی برادران دو قلو معروف در پایـــتــخــت متولد 1374 هستنــد آن دو توسط محســـن تنـابنده معرفی و وارد مجـموعه پر طرفـــدار پایتـــخـــت شده و موفقیـت خود را مدیون تنابـــنده می دانـنــد.

چکــیده از بیوگرافـــی مجــتـــبـــی و مصـطفـی بلـــال حبشـــی:

نام اصلی: مجتـبی و مصطـــفـی بلـــال حبــشی

متولد: 1374 تنـکـــابن

زمـیـنه فعالــیــت: بازیـگـــر و خوانــنـده

بـیوگرافـــی مجــتبی و مصـــطـفی بلـال حبـشــی

مجـــتـبــی و مصــطـــفی بلال حبـشی دو برادر دوقلو متولد سال ۱۳۷۴ در تنـکـابن می باشـنـد. خانواده مجـــتـــبـی و مصــطفی در تنــکابــن زنـدگی می‌ـــکنــنـد امـا مجـتبی و مصطفــی بلـــال حبشـــی با حمــایت اسپـــانـســـرشان تهـــران زنــدگـی میکنــنــد. و در حال گذراندن کلاس های موسیقی و آواز هســـتـنـد.

نحوه انــتخاب مجــتـــبـی و مصـطفی بلـال حبـشـــی برای بازی در سریـال پایـتخت
دوقلوهای یک شکـــلی که در مجـموعه «پایتـخـــت ۵» کاراکترهای رحـمان و رحــیم را بازی می‌ـکـــنند، توسط محســـن تنـــابــنـده معرفـی و وارد مجـــموعه پر طرفدار پایتــخـــت شده و موفقــیت خود را مدیون تنـابــنـــده می داننـــد.

آرزوهای مجــتبـــی و مصـطفــی بلــال حبــشی
دو برادر تنکــابنی قصـد دارند در آیـــنــده‌ زوج هنـــری در دنـیای موسیـــقـی شوند و هدف و برنامـــه های آیـنده خود را در زندگـــی روی خوانـــنـــدگـی و فعــالــیـــت موسیقی متمـرکـز کردند.

اخلـــاق و خصوصیـــات رفــتــاری مجــتـــبی و مصــطــفــی بلال حبشـی
بر خلــاف روحیـــه هنـــری و طنــزی که در سریـال پایتـــخــت ایـــفا می کنــنـد، برادران بلال حبشی بسیــار آرام و ساکــت و کم حرف هستنـــد.

مصاحبه ای کوتا با مجـتبی و مصطــفی بلــال حبـــشی:

آشـنــایــی مجتبی و مصطـــفی بلال حبشی با محــســـن تنابنـده چطور اتـفــاق افتـاد؟
آنــهـــا درباره نحوه انــتخـــابشان گفتنـد: ما خیلـی اتـــفــاقـی زمان تصویربرداری سریـــال شاهگوش سر صحنـه رفـته و علاقه منــد بودیم که کار را از نزدیک ببینـــیـم، آقــای تنـــابنـده ما را دید و برای سریــال «پایـــتـخت» معـــرفـــی مان کرد که بعد از آن همــه اتـفاقات خوب بعـــد از این کار رقــم خورد.

مجتــبی و مصـطفـــی از اتـــفاقــات خوب ایـــنــگونه یاد کردنـد: ما در مجموعه «پایـتـــخـــت ۳» چنـد سکانس کوتاه بازی کرده و ترانه هایـی را اجـــرا کردیـــم. بعـد از پخش آن صدای ما طرفــدار پیدا کرد و برایــمـان اسـپـــانـسر پیدا شد. مســعود دهـقان اســپانسر محـــســـن چاوشی از صدای ما خوشش آمـــد و پیـشـنـــهـاد خوانــندگـی داد و با ما قرارداد بسـت. اکنون نیز با هزیـنــه و کمــک مسـعود دهقـــان کلـــاس های گیـتــار و سولفــژ می روند.

واکـــنش اطرافیـــان و خانواده به مشهور شدن مجـتـبی و مصـــطــفـی بلـــال حبـشی چگونه بود؟
البــتـــه خیـــلـــی خوشحــالند، ولی خودشـــان اصلا به ایـــن چیـــزهـــا علـــاقه ندارنــد. ما در منـطقه ای هســتـــیم که خیـلـــی اهل این کارهــا نیـستــنـــد. به دیـدن فیـــلـم و سریال علـــاقـه دارنـد اما چون خانواده‌ـــهــای مذهبـــی در محـــله ما ساکــن هســـتند خودشـان این کارهــا را دوست ندارنـــد.

پدر و مادرمــان و خانواده اول موافـــق نبودند، شاید به ایـــن دلــیل که اطـلاع کافـــی از کار ما نداشــتـند، وقتــی از بزرگـــان فامیـــل مشورت گرفـتــند و برخـــی از اقوام ما گفتنـــد که برایـــشـان آیـنـــده خوبی دارد راضـی شدند. الان خانواده ما مشوقمان هم هســـتـــند به خصوص از وقتــی که اسپانسر برایـــمــان پیدا شده اســت.

اولین بار که قرار شد خودتـــان بازی کنیـد پدر و مادرتان چه واکنشی داشـــتند؟
پدر و مادرمـــان اول موافــق نبودند، شایـــد به ایــن دلیـــل که اطلاع کافی از کار ما نداشـتـند، وقتــی از بزرگـان فامیل مشورت گرفـتـــند و برخـی از اقوام ما گفتـنـد که برایـشـــان آینده خوبی دارد راضی شدنـــد. الـــان خانواده ما مشوقمـــان هم هستـــنــد به خصوص از وقتـــی که اسپـــانسر برایمـــان پیدا شده اســت.

ترانه های مازندرانـــی که گاه به گاه در مجـموعه خوانده میــ‌شود پیـشنـهاد شمــا بوده؟
همــه ترانه‌ـــهـــا انــتـــخـــاب آقــا محـسـن اســت. اکـثــر ترانه ها را گوش میـ‌دهـنـــد، از هر کدام که خوششـان بیــاید انتـخــاب میــ‌ـکـــنــنـــد و لابـــه لای کار ما آن را میـــ‌ـــخوانیم.

دنبال اسـم هنری هم بودهـــ‌ـــایـد؟
اسم هنـری مان را فعـــلـا گذاشـــتـــه ایم کامــران و هومن. (میـــ‌خــندد)، ولی قرار است برایــمــان اسم هنــری انـــتخـاب کنــنـــد.

حرف آخر؟
تشکـــر ویژه از بازیگــرانـی که هوای ما را داشــتــنـــد، به خصوص محسن تنـــابـنــده که در سری سوم از ما خواسـت ترانـه بخوانیــم. همان ایده باعـــث شد یکــبـــاره دیده شویم و صدایـــمان مورد توجه قرار بگیـرد.

جدیدتـــرین عکـس های مجـتبی و مصـــطــفـی بلــال حبــشـی:

عکس مجتبی و مصطفی بلال حبشی و هومن حاج عبداللهی

عکس جدید مجتبی و مصطفی بلال حبشی

دوران سربازی مجتبی و مصطفی بلال حبشی

عکس های مجتبی و مصطفی بلال حبشی

عکس حدید از شهاب حسینی، مجتبی و مصطفی بلال حبشی

مجتبی و مصطفی بلال حبشی بازیگران سریال پایتخت + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.