مجموعه دورهمی تکراری و بدون تغییر با حضور مهران مدیری

مهران مدیری فصل جدید دورهمی را با سروش و سحر ولدبیگی آغاز نمود ولی هیچ تغییری در این برنامه جدید دورهمی به چشم نمی خورد و این برنامه هم مانند دورهمی قبلی است مهمان ها و نمایش های که در این برنامه پخش می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مجموعه دورهمی تکراری و بدون تغییر با حضور مهران مدیری را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : تغییرات خصوصی نو دورهمی , در‌این بازه با اعتنا به آن که برنامه خندوانه نیز روی آنتن کمبود ,جای خالی چنین برنامه هایی در کنداکتور تلویزیون به شدت حس می شد و مخاطبان با عشق ,توقع استارت این برنامه را می کشیدند , برنامه ای با اجرای کارکشته مهران مدیری که نیز درس های اخلاقی دارااست , نیز خنده را روی لب مخاطب اش می آورد و نیز از عنصر جذابیت به خیر منفعت می برد . با نظارت قسمت های هفته نخستین برنامه دورهمی همراه ما باشید :
نگاهی به تغییرات خصوصی تازه دورهمی

۱ – ساختار
محرمانه سوم «دورهمی» در‌این سه نصیب پخش شده , عملاً تفاوتی با سری های قبل ندارد .
برنامه حول یک مسئله اجتماعی می چرخد , شاهد شوخی های مهران مدیری هستیم , نمایشی اجرا می شود ,
مخاطبی روی صحنه می آید و ضیافت که حضورش در برنامه , جالب است .
این ها دقیقاً به عبارتی بخش هایی میباشند که در خصوصی قبل «دورهمی» نیز وجود داشت و هیچ آیتمی به برنامه طولانی تر نشده است .
در صورتیکه که از مهران مدیری و تیم پروپیمان برنامه ساز , انتظار می رود بعداز یک سری ماه
مجال برای باز‌بینی , بخش های جذاب تر یا این که دستکم جدیدتری به‌این برنامه بیشتر نمایند .

۲ – نمایش
در قسمت های ابتدایی , نمایش های روی صحنه که سوای حضور سیامک انصاری و مه لقا باقریاجرا می شود ,کیفیت و جذابیت قبل را ندارد . فقط نقطه قوت , حضور سروش جمشیدی استکه دست‌کم نسبت به خصوصی قبلی , افتی نداشته . اگرچه بایستی به سحر ولدبیگی نیز مجال اعطا کردتا به مرور زمان در نمایش های «دورهمی» جا بیفتد ولی تا این جای برنامه , این هنرپیشه با سابقه ,استارت موفقی نداشته است . در خور ذکر است که سیامک انصاری و مه لقا باقری بعداز اعلام این‌که خصوصی سوم دورهمی ساخته نخواهد شد , مشغول پروژه های سینمایی و تلویزیونی دیگری شده اند و قابلیت و امکان حضور در دورهمی را ندارند .

گفت وگو با میهمان
یکی نقاط قوت مهران مدیری , سؤالات ویژه ای ا ست که از مهمان های برنامه می پرسد .
البته در‌این یکسری نصیب , خلاقیت و ایده نویی در آن ها چشم نشد . پرسش هایی همچون «عاشق شدی یا این که نه؟»
و «واقعاً شم روشن بختی می کنی؟» که از کلیه مهمان ها پرسیده می شود ,
در سری های پیشین نیز بود . دیگر نکته مهم , در رابطه کلاس مهمان های «دورهمی» است .
به صورت ارگانیک با اعتنا به وزن شخصیت مهران مدیری , از وی انتظار می رود تا بتواند چهره های مشهورتری را که کمتر در تلویزیون حاضر می شوند تحت عنوان میهمان به برنامه اش بیاورد .
نکته ای که صرفا در برنامه نخستین عملی شد و مهمان های دو شب دیگر , در مرحله شریفی نیا نبودند .

تماشاچی ها
سخن در رابطه موضوعاتی همچون خودسانسوری و دهانزد , احتیاج به آمادگی پیشین داراست البته تعیین
شانسی تماشاچی ها برای حضور روی صحنه , سبب ساز می شود تا شاهد یک‌سری
دیالوگ های بی معنی و غیرجذاب در‌این برنامه باشیم . با نگاهی بدبینانه بدین داستان , می توان اعلام‌کرد اشخاصی نیز که روی صحنه می روند , سوای سعی برای دادن پاسخ های درست , تنها و تنها درپی تبلت اهدایی اسپانسر برنامه هستند!
به همین منظور است که شاهد چندین ادابازی و رفتارهای عجیب وغریب هستیم تا فرد بتواند تماشاگران حاضر در تالار را بخنداند و از آن ها رأی بگیرد .

جمع بندی
اگرچه پخش فقط سه برنامه از خصوصی تازه «دورهمی» , زمان یه خرده برای نظارت این برنامه استولی آن چه که درین قسمت ها پخش شد , عرش روشن و امیدوارکننده ای برای جذاب تر شدن نشان نمی دهد .
به حیث می رسد برخلاف وعده مدیری که گفته بود : «سعی کردیم تا محرمانه سوم برنامه نسبت به سری های پیشین از دید ساختار , ریتم , حضور مهمان ها و دکور , مختلف و جذاب تر باشد» تنها تغییر تحول دکور ملموس است!
با این وجود گشوده نیز می توان به سوابق مدیری اعتماد کرد و چشم به راه ایده های جدید بود .
می بایست کماکان حوصله کنیم تا ببینیم آیا مهران مدیری گشوده نیز برگ برنده ای رو خواهد کرد یا این که خیر؟

مجموعه دورهمی تکراری و بدون تغییر با حضور مهران مدیری

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.