زندگینامه محسن ابراهیم زاده قاری قرآن که خواننده شد

محسن ابراهیم زاده قاری قرآن بود او قرائت قرآن را از سن کودکی آغاز نمود صدای محسن ابراهیم زاده بسیار زیبا و دلنشین می باشد او چند سال پیش به خوانندگی پرداخت و توانست طرفداران بسیاری را در این عرصه پیدا نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر زندگینامه محسن ابراهیم زاده قاری قرآن که خواننده شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مـحسن ابـــراهـــیـم زاده متولد 17 شهــریور 1366 در تهـران، خواننــده اسـت.

مدتـــی در کرج ساکــن بود ولی در حال حاضــر ساکـن قلــعه حســن خان (شهــر قدس) می باشد، اولین بار بطور جدی صدایش در تیـــتــراژ برنامـــه مهتـاب از شبکه تهران شنـیده شد.

محـــســن ابــراهیم زاده خواننده ایرانی متولد 1366 در تهران است. در کودکـــی قاری قرآن بود و در نوجوانــی به موسیـقی روی آورد. او از سال 1380 به بعد موسیـــقـی را به صورت حرفه ای نزد اسـتـاد نیکـــنام گذرانـد و در همـان سال ها آهنــگ هایی را منــتـــشــر کرد. محــسن ابـراهیــم زاده در سال های اخــیر با انتشـار آهنـگ هایـش در فضــای مجـازی محــبوبیـت خوبی به دسـت آورده است.

محــســـن ابراهیـــم زاده با آهنگ هنوزم بود که توانـســـت جایی در دل مردم پیـــدا کنیـــد.

در سال ۹۶ برای برنـــامــه مهـــتاب شبـکــه تهران تیتراژ ویدیویی خوانـــد که به شدت وی را به محـبوبیــت و شهرت رســـاند، نام ایـــن آهـنـــگ سال نو می باشـــد

نحوه ورود وی به این برنـامـــه به آشنـــایی مهـــدی کرد مدیر برنــامــه هایش با قنــبری تهـیـــه کننـده این برنـــامـــه بر میگردد که موجب شهـرت وی شد.

مهـــدی کرد مدیـر برنامه و تهـیــه کنـــنــده مرحوم مرتـضی پاشـــایی بود، آشنــایـــی محــســن ابراهیـم زاده با وی از طریــق فضای مجــازی و دورا دور شکـل گرفت سپس این ارتبــاط نزدیــک تر شد و در حال حاضــر وی مدیــر برنامــه و تهـــیه کننـــده محســـن ابراهیــم زاده است

وی به شدت طرفدار پرســـپولیس و رنـگ قرمز اســت.

محـسـن ابراهـــیـــم زاده هنوز ازدواج نکـــرده و مجــرد اســت.

آهـنـگ های محــســـن ابراهـــیــم زاده:

برداشت رفــت

قهـرمـان بی ادعا

بوی بارون

تا ابـد

دورهـمــی

سال نو

تولدت

امشب

کجـــایـــی

ارباب عاشـــقی

شبگـــردی

غلاف

پای ثابـتــم

شبـهــای دیوونگـی

درد دل

این دل رفت

مگـه داریـــم

کار دلـــه

عزیـــز کی بودی

چقدر زود

بازم برف

دل مو

بهونه پره

عکس های از محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده

عکس های از محسن ابراهیم زاده

زندگینامه محسن ابراهیم زاده قاری قرآن که خواننده شد + تصاویر

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.