ماجرای مدلینگ شدن ستاره های زن ایرانی

ستاره های زن ایرانی که بسیاری از آنها مدلینگ شده اند این ستاره ها شغل دوم خودشان را انتخاب نموده اند و بسیاری از این ستاره ها به تبلیغ عطر و ادکلن های گوناگون پرداخته اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر ماجرای مدلینگ شدن ستاره های زن ایرانی و بیوگرافی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مدل شدن بازیگران زن , درین مقاله مروری بر بازیگران زن اهل ایران داریم که در فن مدلینگ شاغل می باشند .

زمانی جور شدن شانس «بهاره رهنما» را گشوده کرد

بهاره رهنما مدتی گونه تبلیغاتی برندی آرایشی و بهداشتی بود , همین قضیه سبب ساز شناخت او
با امیرخسرو عباسی صاحب این موسسه شد , که عاقبت مورد به وصلت این هنرپیشه ختم شد . رهنما گونه تبلیغاتی مانتو و جواهرات نیز بوده است .

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما ( زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک ) تالیف کننده و هنرپیشه
زن اهل ایران است .
او دارنده دو مدرک لیسانس ادبیات و حقوق و دستمزد قضایی و دو کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی و فیلمنامه نویسی هست .
همسر نخستین وی قسم قاسم‌خانی تالیف کننده سینما بود .
این زوج دختری به اسم پریا قاسم‌خانی دارا هستند که تجربه حضور در نمایش زنده پنجره‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی را داراست .

بهاره در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی صاحب و مالک مارک اسباب آرایشی ژاکسی تزویج کرد .
او در وب‌نوشت فردی خویش و مدتی در نشریهٔ چلچراغ می‌نوشت .
وی در دوران همه پرسی سر گروهی جمهوری کشور ایران ( ۱۳۸۸ ) اعم از هنرمندان پشتیبان میرحسین موسوی بود و در همه پرسی سر کردگی جمهوری کشور‌ایران ( ۱۳۹۲ ) به حامیان حسن شیخ ضمیمه .

هنگامی که «بهنوش بختیاری» سوژه شد

بهنوش بختیاری با یک مارک ساخت چرم در مورد تبلیغات همیاری می کند . یک سری ماه پیش کلیپی از وی در باب تبلیغات بو منتشر شد که راز و صدای متعددی به‌پا‌کرد . او ری اکشن عجیبی درین کلیپ از خویش نشان بخشید .

بیوگرافی بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری ( زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۵۴ در تهران ) هنرپیشه و منشی صحنه اهل ایران است . او دارنده مدرک لیسانس در رشتهٔ گویش فرانسوی از کالج آزاد اسلامی واحد تهران است . مادرش اهل شهر قم است .

وی در تیر ماه ۱۳۷۸ با محمدرضاآرین وصلت کرد و تا کنون همسر اوست . بهنوش بختیاری در سی و چهارمی فستیوال فیلم فجر درسال ۱۳۹۴۴۴ نامزد اخذ سیمرغ بلورین شد .

تبلیغ خیره کننده مهناز افشار و دخترش

مهناز افشار تابحال گونه برندهای دارای اعتبار ساعت و جواهرات بوده است .
او به تازگی با دخترش در یک ویدیو تبلیغاتی پوشک آمریکایی کمپانی نموده است .

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار ( متولد ۲۱ خرداد ماه ۱۳۵۶ در تهران ) هنرپیشه سینما , نمایش زنده و تلویزیون
کشور‌ایران است .مهناز افشار دیپلم اش را در حرفه تجربی گرفت و برای ادامه علم آموزی به مقطع چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به علم آموزی در فن تدوین کردن پرداخت .
خانواده اش ریشه مذهبی دارا هستند , به همین جهت نیز در بالا مخالف بودندد که دخترشان وارد بازیگری شود .
در کلاس‌های بازیگری معلم حمید سمندریان آموختن رویت کرد .
مهناز افشار بازیگری را با تیم تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و بعداز آن با اجرای نقش
در فیلم دوستان خوب به کارگردانی علی سلطان حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه و روش یافت و با اجرای نقش در فیلم شور عشق و علاقه به کارگردانی نادر مقدس در سالل ۱۳۷۹ به آوازه رسید .

شباهت بسیار مهناز افشار به خواننده دارای شهرت , در دقت رسانه‌ها به اودر آغاز کارش تأثیرگذار بود .
مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایرانن شد و در سال‌های نهایی این ده سال با بازی
در فیلم‌های کارگردانان متفاوتت همت کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر و تحول دهد ; تلاشی که به اخذ یکسری جایزه و تقدیرنامه از
سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید .

مهناز افشار , در سال ۹۳ در یک کدام از نقشهای اساسی در فیلم «آموزگار» بهه کارگردانی ناصر سعیداف , کارگردان سرشناس تاجیک , بازی نقش کرد .

مهناز افشار در خرداد ماه ۱۳۹۳ با محمد یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین نائب رئیس مطبوعاتی وزیر تمدن و پند اسلامی در عصر دوم سر کردگی جمهوری محمود احمدی‌نژاد تزویج کرد .حاصل وصلت اویک دختربه اسم لیانا است . لیانایک اسم عبرانی است کهه احتمالااین اسم را در سریال حضرت یوسف شنیده اید .همسرمحمدعلی رامین نیز در رای زنی با رسانه ها به‌این تزویج برخورد نشان بخشید .

فیس معصوم سریال‌های تلویزیون در زرق و برق تبلیغات

الهام حمیدی که مدام نقش های مثبت و آهسته را در سریال های تلویزیون بازی میکرد ,
وارد فعالیت مدلینگ شده‌است . او فعلا تحت عنوان یک گونه جواهرات و آرایشی شاغل است .

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی ( زاده ۸ آذر ۱۳۵۶ در تهران ) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است . وی تحصیلاتش را در فن حسابداری در دانشکده آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشکده مدرک کارشناسی گرفته است .

وی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته است و به عبارتی کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامینلباسچی گزینش شد . در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی بدور خیلی نزدیک» , برنده به کسب تندیس زرین شایسته ترینهنرپیشه نقش تکمیل کننده زن , از جشن و پایکوبی منزل سینما شوید . از مجموعه‌های تلوزیونی که حمیدی در آن ها به اجرای نقش پرداخته است ;
می‌توان از «مسافری از هند» , «زیر تیغ» , «آخرین دعوت» و «شوق پرواز» اسم پیروزی . وی همینطور بازی در فیلم‌هایی مانند «بچه‌های
ابدی» , «ملک سلیمان» و «گهواره‌ای برای مادر» را در کارنامه هنری خود داراست و «یوسف پیامبر» .

مدلینگ به دنیای این هنرپیشه نیز ورود کرد

نفیسه روشن , بازیگری که در سریال‌های زیادی بازی نموده است , تصاویری از گونه آرایشی راخویش را منتشر کرد .همینطور او اخیرا روسری هم تبلیغ مینماید .موجی که دربین سلبریتی‌ها برای تبلیغات تاسیس شده است معارضان متعددی هم دارااست .عده‌ای معتقدند این فعالیت بدور از شان هنرمند است , برخی‌ها هم آن را مغایر عرف جامعه میدانند .شما نیز میتوانید نظرها خویش را در رابطه مخالفت یا این که موافقت با گونه شدن بازیگران برای ما ارسال فرمائید .

بیوگرافی نفیسه روشن

قضیه عمل : سینما , تلویزیون و بازی زنده میلاد : ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۶۱ ۳ مهٔ ۱۹۸۲ ‏ ( ۳۴ سال ) محله :
گلشن صبا , تهران , کشور‌ایران تابعیت : اهل ایران پیشه : بازیگر سال‌های عمل : ۱۳۸۱ – تا به امروز سند تحصیلی : کارشناسی فقه و حقوق و دستمزد اسلامی از
دانش گاه آزاد اسلامی نفیسه روشن ( زاده ۱۳۶۱ ) هنرپیشه سینما و تلویزیون است .
وی در گلشن صبا تهران به جهان آمده و دارنده مدرک لیسانس دستمزد دانش کده ازاد اسلامی است .وی فرزند اولیه خانواده است و دو اخوی کوچکتر از خویش دارااست .

نفیسه روشن از به عبارتی بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن هنرپیشه شود , وهنگامی که خواست وارد دنیای بازیگری شود خیر صرفا مخالفتی با وی نکردند بلکه او‌را فراوان تشویق کردند .

ماجرای مدلینگ شدن ستاره های زن ایرانی + بیوگرافی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.