مدلینگ های دختر خوشگل و جذاب خارجی با درآمدهای نجومی

مدلینگ های دختر خوشگل که درآمد نجومی دارند می توانند با وجود جذابیت و زیبایی خاصی که دارند درآمد بسیار خوبی داشته باشتد این مدلینگ های معروف بسیار زیبا هستند و خیلی دوست دارند به تبلیع لباس ها و جواهرات برندهای معتبر در جهان بپردازند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدلینگ های دختر خوشگل و جذاب خارجی با درآمدهای نجومی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

کندال جنر

22 میلیون دلار

به گزارش مجله خبری دانستن : پردرآمدترین دسته دنیا در سال 2017 , کندال جنر است . اگرچه وی خودش خانواده ثروتمندی زیرا کارداشیان ها داراست ولی عمل اش در رشته مادلینگ تماما جدا از حمایت سایرافراد است . این مانکن 22 ساله 85 میلیون فالوور در اینستاگرام خویش داراست و از روش قراردادهایی که با مشهورترین موسسه ها نظیر آدیداس , لاپرلا و غیره . . . می بندد , به بیشتر تبلیغاتی که در کانال های مجازی خویش انجام می‌دهد , تبدیل به مشهورترین نوع سال شده‌است .

ژیزل بوندشن

17 . 5 میلیون دلار

عمل ژیزل بوندشن در دو ده سال اخیر , به بیش تر از 1200 عکس که روی جلد مجلات , وب سایت های مد و فشن , بیلبوردها و دیگر مکان های تبلیغاتی است , می‌رسد . وی بین سال های 2002 تا 2016 بیشتراز از سایر مانکن ها در دنیا , درآمد داشت . اگر‌چه این ستاره 37 ساله اکنون از منش رفتن روی دفیله بازنشست شده البته هنوز نیز از قراردادهای میلیون دلاری خویش با شرکت های رایحه , کفش و جواهرات درآمدهای کلانی به دست می‌آورد .

کریسی تیگن

13 . 5 میلیون دلار

کریسی تیگن دسته آمریکایی است که اولین دفعه در سال ۲۰۱۰ در خبرنامه «سپورتس ایلوستریتد» عمل مدلینگ خویش را آغاز کرد و در سال ۲۰۱۴ روی جلد این روزنامه رفت . ولی ترقی وی در طی یکسری سال به نحوی بود که درحال حاضر نامش را در لیست پردرآمدترین مانکن های عالم میبینیم . وی مادلینگ شرکت ها متعدد محصول ها محافظت و زیبایی موی نظیر «Tresemme» و «BECCA» را به عهده گرفته است .

آدریانا لیما

10 . 5 میلیون دلار

 

آدریانا لیما دسته برزیلی تحت عنوان یک کدام از زیباترین مانکن‌های ویکتوریا سکرت و یکی معروفترین مدل‌های اسباب آرایش و پیرایش شناخته می گردد . وی در سن ۱۵ سالگی در رقابت‌های «سوپر گونه برزیل» مکان اولیه را به خویش اختصاص بخشید و سال سپس در رقابت‌های «سوپر جور جهان» جایگاه دوم را کسب کرد . وی صورت دارای اسم و رسم رایحه برندهای لوکسی زیرا «Sportmax» و «Marc Jacobs» هم میباشد که تمامی اینها در درآمد یک سری میلیون دلاری وی تاثیرگذار بود .

جی جی حدید

9 . 5 میلیون دلار

جی جی حدید , به همراه خواهرش , بلا حدید , هر دو اسم خویش را در لیست پردرآمدترین گونه های سال ثبت کرده اند . این ستاره 22 ساله , 37 میلیون فالوور در اینستاگرام خویش دارااست و به لطف هوا داران جوانش , توانسته محبوبیت متعددی را در دنیای مد و فشن از آن خویش نماید . وی مادلینگ برندهای لوکسی زیرا « Maybelline» , «Vogue» و «Tommy Hilfiger» را به عهده گرفته که به خیر و خوبی هم از عهده اش برآمده است .

رزی هانتینگتون وایتلی

9 . 5 میلیون دلار

اگرچه رزی هانتینگتون وایتلی اخیرا مامان شده ولی هنوز نیز کار های خویش را در صنعت مادلینگ رها نکرده است . وی هنوز نیز دسته معروف کفش های «Ugg» , جواهرات «Nirav Modi» , بو «Burberry» و شلوار جین های «Paige» است . علاوه بر آن ها همیاری با لاین اثاثیه آرایش و پیرایش و بو کمپانی گران‌قیمت «Marks & Spencers» هم بر درآمد میلیون دلاری وی تاثیر بسزایی داشت .

کارلی کلاوس

9 میلیون دلار

کارلی کلاوس دسته آمریکایی هست که بیشتر به خاطر همکاری‌اش با شرکت ویکتوریا سکرت شناخته شده‌است . «مادلزدات‌کام» اورا نهمی نفر از ۵۰ گونه زن برتر و خبرنامه «ووگ پاریس» , اورا یک کدام از ۳۰ دسته برتر ده سال ۲۰۰۰ معرفی کرد . تصویر این ستاره برنا در سن 25 سالگی حدود 36 توشه در چاپ های متعدد روزنامه دارای شهرت مد «Vogue» ظواهر شد . وی اکنون با کمپانی هایی زیرا «Adidas» , «Swarovski» و «Express» همکار می نماید .

لیو ون

6 . 5 میلیون دلار

لیو ون گونه چینی است که در تبلیغات برندهای لوکسی زیرا «La Perla» و «Puma» ظواهر شده‌است . وی اولی زن چینی تبار است که روی دفینه فشن شو ویکتوریا سیکرت گام گذاشت . با بضاعت های بالایی که وی در موضوع های متفاوت هنری دارااست , تبدیل به یک کدام از مشهورترین صورت ها در صنعت مادلینگ شده‌است .

بلا حدید

6 میلیون دلار

در سن 21 سالگی , بلا حدید برنا ترین مدلی است که در‌این لیست قراردارد . وی خواهر جی جی حدید , که نامش در لیست بالا آمده , میباشد که در صنعت مادلینگ مهارت های بالایی را از خویش نشان داده طوری که تبدیل به یکی‌از پردرآمدترین مانکن های سال شده‌است . وی با برندهای مشهوری زیرا «Dior» , «Nike» و اثاثیه آرایش و پیرایش «Nars» همیاری می نماید .

اشلی گراهام

5 .5 میلیون دلار

اشلی گراهام مدل آمریکایی است که به انتخاب لیست جهانی CB150 به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان نیز ثبت شده است. اگر چه او حرفه مادلینگ را تنها چندین سال است که آغاز کرده اما به خاطر تناسب اندام و زیبایی چهره اش، تبدیل به یکی از مشهورترین و پردرآمدترین مدل های سال شده است. از فعالیت های او با شرکت های معتبر می توان به «H&M»، «Dressbarn» و «Lane Bryant» اشاره کرد.

 

مدلینگ های دختر خوشگل و جذاب خارجی با درآمدهای نجومی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.