مدل آرایش و موی ناتالیا دایر،مندی مور و ستاره های زن خوشگل در انجمن بازیگران فیلم

گلچینی از تصاویر مدل آرایش و موی ناتالیا دایر،مندی مور و ستاره های زن خوشگل در انجمن بازیگران فیلم را برای شما عزیزان در سایت دانستن قرار داده ایم این مدل آرایش ها و مدل موها به تازگی در دنیای هالیوود مد شده است و بیشتر ستاره های زن زیبا از این مدل آرایش و مو در مراسم ها استفاده می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتری مدل آرایش و موی ناتالیا دایر،مندی مور و ستاره های زن خوشگل در انجمن بازیگران فیلم را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : جایـــزه انجـــمـــن بازیگران فیــلـــم «Screen Actors Guild Award» تقـدیـــری اسـت که انــجـمــن بازیگـران فیـــلـــم از اجـــراهـــای برجسـتــه اعضـای خود به عمل میـ‌ـــآورند. تندیـــســـی که ایـــن مراسـم اهـدا میــ‌ـــکـند به شکـــل مردی است که دو صورتـک کمـــدی و تراژدی را در دســـت دارد. ایـــن تندیس که «بازیـــگــر» نامیـــده میـــ‌شود، ۱۶ اینچ طول و بیــش از ۱۲ پوند وزن دارد و جنـس آن از برنز اســت که توسط ریـخــتـه‌گری هنرهـای زیبا آمریــکــا در بربــنک، کالیفرنـیا ساخـته میـــ‌ـشود.

بیـست و چهارمــین مراسم جایزه انــجـمـن بازیگــران فیــلــم در تاریــخ 21 ژانویه 2018 در لس آنجلـــس کالـــیـــفرنــیـــا برگزار شد. اگــر دوست داریـــد مدل مو و آرایش صورت ستـــاره ها را در این مراسم مشاهــده کنیـد، با ما در ادامــه مطلب همــراه باشـیـد.

ناتــالـــیـــا دایــر

میلـی بابــی براون

تریـسی الـیـس راس

الیـــسون بری

کیت هادسون

مارگو رابـــی

هلی بری

الـــیـــسون ویلیامز

سمـــیـرا وایلـــی

مندی مور

کریــســتـــن بل

دانیـــل بروکس

مدلـــین بروئر

لوپیتــا نیونگو

ریـس ویتــرسـپون

سیدی سیــنک

داکوتا فانیــنــگ

زویی کازان

لورا درن

نیـکول کیدمـــن

سیرشــا رونان

الـیویا مان

گرتـا گرویگ

تیلور شیـلـینــگ

بریت بارون

مدل آرایش و موی ناتالیا دایر،مندی مور و ستاره های زن خوشگل در انجمن بازیگران فیلم

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.