مدل جوراب و کفش ست شده با کت و شلوار مردانه

مجموعه ای از مدل جوراب و کفش ست شده با کت و شلوار مردانه را در سایت دانستن قرار داده ایم این مدل جوراب و کفش ها بسیار زیبا و شیک می باشند شما آقایان می توانید از این ست های جوراب و کفش الگو برداری نموده و خوش استایل تر شوید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل جوراب و کفش ست شده با کت و شلوار مردانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: اگر کت و شلوار با رنگ روشن دارید، می‌توانید جوراب را با کفش‌های خود ست کنید. برای مثال، اگر کت و شلواری به رنگ بژ یا خاکی پوشیدید، نیازی به پوشیدن جوراب‌های بژ ندارید، هرچند که این می‌تواند راحت‌ترین راه برای ست کردن جوراب و کت و شلوار شما باشد. با این حال، جوراب رنگی با الگو‌های مختلف (پترن) به خوبی با این رنگ از کت و شلوار ست خواهند شد. در ادامه چند راه برای ست کردن آن‌ها به شما نشان خواهیم داد.

۱. وقتی شک دارید، به سراغ ایجاد تنوع در لحن و سبک رنگ‌‌بندی بروید

جورابی را انتخاب کنید که نسبت به کت و شلوار شما یک درجه روشن‌تر یا تیره‌تر است. به عنوان مثال اگر شما کت و شلوار خاکستری پوشیدید، آن را با یک جوراب خاکستری روشن‌تر یا تیره‌تر ست کنید و یا جوراب آبی روشن را با کت و شلوار آبی نفتی. این یک روش معمول، حرفه‌ای و ظریف است، اما ممکن است خسته کننده باشد. این نوع ست کردن جوراب با کت و شلوار برای چه جایی مناسب است؟ برای مصاحبه‌ها، جلسات رسمی، محل کار و … .

۲. دومین راه برای انتخاب جوراب مناسب کت و شلوار، هماهنگی رنگ و الگو (پترن) است

هماهنگی صرفا به این معنی نیست که رنگ جوراب دقیقا مشابه رنگ کت و شلوار یا کفش شما باشد. اما اگر هارمونی رنگی وجود داشته باشد، بهتر است. کت و شلوار خود را با جوراب‌های بافت‌دار و طرح‌دار ست کنید؛ قطعا دریافته‌اید که منظور از الگو یا پترن استفاده از جوراب‌های عروسکی که عکس خرس و درخت کریسمس دارند نیست! شما می‌توانید قاعده هماهنگی رنگی را دنبال کنید، اما از الگو‌های خطی ظریف یا نقطه پولکا هم به طور همزمان استفاده کنید. روش دیگه این است که جوراب‌های ضخیم‌تر را برای ست کردن با شلوار‌هایی با جنس کتان استفاده کنید.

۳. استفاده از رنگ‌های شارپ و پر‌رنگ (بولد)

یک روش این است که جوراب‌های طرح‌دار با تم رنگی شلوارتان انتخاب کنید. روش دیگر، ست کردن جوراب‌های رنگی با رنگ‌های مکمل و پر کنتراست با رنگ کت و شلوار شماست. برای مثال رنگ قرمز با سبز، زرد با بنفش و آبی با نارنجی مکمل هستند. معمولا ست کردن کت و شلوار‌های خنثی با جوراب‌های رنگی راحت‌تر است. منظور از کت و شلوار‌های خنثی، کت و شلوار‌هایی با رنگ‌های سیاه، سفید، خاکستری و قهوه‌ای روشن (تن) هستند.

۴. شلوار خود را بیش از حد بالا یا پایین نکشید!
نکته دیگری که باید در هنگام ست کردن جوراب با کت و شلوار توجه داشته باشید این است که چه مقدار از جوراب شما باید از زیر شلوار و کفش شما نمایان باشد. شما استیو اورکل نیستید که تا نیمی از ساق پایتان مشخص باشد! و بر عکس اگر جوراب‌تان تقریبا در استایل شما گم شود، عملا زمانی که برای ست کردن آن صرف کرده‌اید، هدر خواهد رفت. در نتیجه شلواری را انتخاب کنید که به هنگام ایستادن دقیقا روی کفش شما قرار گیرد و تا زیر پاشنه کفش پایین نیامده باشد.


در پایان به شما توصیه می‌کنیم برای رسیدن به هماهنگی کامل در استایل خود، همان‌قدر که به کت‌و شلوار خود اهمیت می‌دهید، برای سایر متعلقات استایل خود نیز اهمیت لازم را قائل باشید. شاید بد نباشد امسال به هدیه گرفتن جوراب در روز مرد از این دید نگاه کنید! فقط هماهنگی رنگ‌ها را در نظر بگیرید و همیشه وقتی شک دارید که کدام رنگ با شلوارتان ست خواهد شد، از قاعده رنگ‌های مشابه پیروی کنید.

مدل جوراب و کفش ست شده با کت و شلوار مردانه

مدل جوراب و کفش ست شده با کت و شلوار مردانه

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.