مدل دکوراسیون حمام و دستشویی مدرن با رنگ سیاه

دکوراسیون حمام و دستشویی مدرن با رنگ سیاه که بسیار زیبا و جذاب می باشد شما می توانید از این ایده ها استفاده نموده و سرویس بهداشتی بسیار لوکسی داشته باشید رنگ سیاه در دکوراسیون حمام بسیار شیک و مدرن دیده می شود و جلوه خاصی به خانه و سرویس بهداشتی شما می دهد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دکوراسیون حمام و دستشویی مدرن با رنگ سیاه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : هیچ وقت استفاده از رنگ مشکی برای رنگ دیوار , کف و سقف دستشویی به ذهنمان نیز خطور نمی کند! حتما شما نیز با خودتان می‌گویید فضای سرویس بهداشتی و خزینه به میزان کافی کوچک است و رنگ سیاه حتما محیط را کوچک خیس نیز نشان می‌دهد . درواقع استفاده از رنگ سیاه گهگاه هوشمندانه است!

درین مقاله خصوصی به گرمابه های کوچک و بزرگ مشکی زده ایم و قصد داریم شمارا با بایدها و نباید های استفاده از رنگ مشکی در دستشویی آشنا کنیم!

استفاده از رنگ سیاه به شرطها و شروطها

استفاده از رنگ سیاه عمل خیلی دشواری است و قرار نیست یک خودکار موی دستتان بگیرید , به جان در و دیوار بیافتید و آن‌ها را مشکی نمایید . شما بایستی بدانید , هیچوقت یک دیوار دستشوی و گرمابه را کاملا سیاه رنگ نکنید مگر در موردها خاص! به صورت نمونه ; خدمت بهداستی خیلی بزرگی داشته باشید و یا این که خدمت بهداشتیتان فروغ ارگانیک اکثری طی روز بگیرد , در‌این‌حالت‌ برای جلوگیری منعکس شدن بیشتراز حد فروغ میتوانید کاملا دستشویی را سیاه رنگ فرمایید . برای استفاده از رنگ سیاه در توالت و حمامتان خوب تر است , آن را با رنگ سپید درخشان ادغام فرمایید . این تضاد و مغایرت دوست داشتنی است و هرگز از مد نمی افتد!
سیاه و سپید در خدمت , در مخلوط رنگ پیوستگی تولید کنید!

 

وقتی که از پالت رنگ سیاه و سپید استفاده می‌کنید ; نباید صرفا به تضاد و مغایرت بین این دو رنگ خوشگل اکتفا فرمائید . در حالتی که این دورنگ در دور و اطراف هرمورد کلام خودشان را بزنند , مخلوط رنگیتان گهگاه آزار دهنده می گردد . خوب تر است در محیط با استفاده از رنگ ها پیوستگی ساخت نمایید . معمولی ترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که مثل تصویر بالا کاشی کف را تا بالای یکی‌از دیوار ها امتداد دهید . با تولید پیوستگی در گوشه و کنار مثل مهندسان معمار ماهر خدمت بهداشتیتان را دکور کنید!

سیاه و سپید , در ادغام رنگ از وارونگی استفاده کنید!

توالت خویش را همانند یک مکعب یا این که مکعب مستطیل فرض فرمائید . سقف و یک دیوار را مشکی در حیث بگیرید و برعکس آن , کف و دیوار دیگر را سپید در حیث بگیرید . یادتان باشد که پیوستگی را رعایت کنید! اکنون در صورتی این مکعب را بچرخانید , میبینید که تنها جای این دو تغییر میکند . کف سپید تبدیل به کفپوش سیاه می گردد و دیوار های مقابل نیز سپید و سیاه می می‌مانند . فقط جای دیوارها عوض میشود . این گونه مخلوط بندی مضاعف مورد اعتنا همگی قرار می گیرد!

ادغام سیاه و قهوه ای در توالت , نورانی اش کنید!

در حالتی‌که به رنگ های روشن عشق و علاقه ندارید خوبتر است از این پالت رنگی نسبتا تیره استفاده فرمائید . برای دیوارهایتان کاشی های مشکی و درخشان خریداری نمائید . از یک روشویی کمددیواری دار چوبی یا این که ام دی اف قهوه ای استفاده فرمائید . تیره خیس از این نمی شود! اکنون برای این که یک دستشویی تیره اما مجلل داشته باشید به تعدادی وسیله دیگر نیاز دارید . شیر آلات , آویز حوله و آینه طلایی یا این که کروم گزینش نمایید و برای این که این وسایل در ظلمات مانند جواهر بدرخشند خوبتر است از یک لامپ یا این که لوستر طلایی نیز استفاده نمایید . حقیقتا لاکچری است!

ادغام سیاه و سبز , این گرمابه زنده است!

این ادغام درواقع , مخلوط دو رنگ سیاه و سپید است با یه خرده ادویه گیاه! موجودات دوست داشتنی کره زمین را به دستشویی خویش دعوت فرمایید . با این فعالیت به یک توالت امروزی , روح بیشتر میکنید . بیایید پاره ای خلاقیت به خرج دهیم! بین خودمان باشد , اینجانب در تمام نقاط منزلم از گل و گیاه استفاده کرده ام . اطرافیانم اعتقاددارند سرخوشی بیشتراز حد من ناشی از معاش مسالمت آمیز با همین گیاهان دوست داشتنی ست!

مدل دکوراسیون حمام و دستشویی مدرن با رنگ سیاه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.