مدل رنگ موهای شیک زنانه و دخترانه در سال 2019

رنگ موهایی که بسیار خاص هستند و جذابیت ویژه ای را به چهره شما می دهد رنگ هایی که از چند رنگ تشکیل شده اند این رنگ موها بسیار شیک و مخصوص خانم های خوش سلیقه می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل رنگ موهای شیک زنانه و دخترانه در سال 2019  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دوست دارید تابسـتان پیــش رو، موهایـــتـان رنــگی متــفـاوت و جذابـــی داشـتـه باشـد؟ امـــســال، رنگ موهای پاستلی در رنـــگـهــای جذاب و متــنوع مد شده و انواع ایـن رنـگـــهـا در بازار موجود می باشــنـد. با استــفـاده از این رنــگهـا و تکنیــک های مخـتـــلف هایلایت و مش، امســال تابـــســـتـان موهایـی متــفــاوت داشتـــه باشــیـــد.

۱ ) آمبـــره طلایـــی (رنـــگ طلـــایــی در انتهای مو)

رنـــگ موهای تابـســـتـانه‎

ریشــه موهایـــتـان را تیـره بگـذاریــد و انتــهای مو را طلایـی کنـــید، این رنــگ مو برای بانوانـی که موهای فر یا مواج دارند در فصـل تابســتــان بسـیار زیــبا و جذاب خواهـد بود. با ایـن مدل رنـــگ نیاز نیــســت هربـــار پس از شستــن موها را صاف کنــیــد. موی حالـتـدار با این رنگ، شیک و متــفــاوت است.

۲ ) رنگ موی نقره ای دودی

انـتخــاب ایـــن رنــگ موی تابـستــانی دل میخواهـد، امــا در عین حال رنگ نقـره ای دودی چهره شمـــا را متـفاوت می کنـــد و باعـــث می شود ظاهری کامـلــا جدید در فصل تابـــســـتـــان داشته باشیــد. ایــن رنـــگ خصوصا برای خانـمـــهــایــی که تارهـــای سفیــد بیـن موهایشـان پدیـــدار شده، انــتـخـــاب خوبی اســت. با ایـــن رنگ مو حتـمــا رژ رنـــگـــی بزنیـــد.

۳ ) رنــگ موی هلویی، کرم

این مدل رنــگ کردن مو شامــل سه رنـگ می شود، امـا سه رنگـــی که در کنار هم جذاب و تمـاشــایی هستـند. ریشه موها را قهوه تیـــره کنـیــد و قســمـــت میـــانــی مو را هلویی دودی انـــتـخـــاب کنـید و سپـــس انـتهــای مو را روشن تر انـتـــخـــاب کنـــیــد. این مدل رنـــگ مو در کنــار لباس های زیبـا و خنک تابسـتـانی بسیـار بی نقـــص عمل خواهد کرد. هرچنــد درآوردن ایـن رنگ کار هرکسـی نیـــســـت و حتـما نیـاز به آرایــشــگـر حرفـه ای داریــد.

۴ ) رنـــگ موی کاراملــی شیــریــن

کاراملی شیریـــن به رنگ مویی گفـتــه می شود که کمـــی روشن تر از رنگ موی کارامــلــی معـمولی است. این رنــگ را اغــلـــب افـــرادی که رنــگ موی بلوند معــمولی اســـت انـتــخــاب می کنـند تا هم رنـــگ موی روشن داشته باشند هم متـفاوت. از این رنـــگ می توانــیــد بعنوان هایلـــایت بیــن موها نیـز اســـتــفــاده می شود. پیشــنـهــاد بانوی شهـر ایـن اســت که ایـن رنگ را به طور یکـــدســت به کل مو بزنــیـــد و فصل تابـستــان را با ایـــن رنگ موی تابــســـتانی زیــبـا سپـری کنــیـــد.

۵ ) رنگ موی مشـکــی و قهوه ای-صورتـی

رنــگ موی قهوه ای پاستــلی یک رنگ موی غیرمـعــمول اســـت که بایــد با دقـــت اســـتفاده شود. از آرایـشگرتان بخواهــیــد تا برای رســـیـدن به رنگ موی مد نظــر کمــک کنـد. ایـن رنــگ مو برای خانم هایـی که موهای تیـره دارنـــد و می خواهـند هایلـــایتی متـــفاوت و متـنوع در آن ایـجـــاد کنـنـد پیــشنــهــاد می شود. آمـبره ی قهوه ای-صورتـی در لابـــه لای موهای مشـــکـی و فقط پایـیــن مو اعمال می شود و در میـــان رنـگ موی تیره خودش را نشـان می دهـد و می درخشــد.

۶ ) رنــگــهـــای صورتی در پاییـــن مو

یکـــی دیــگـر از ایــده ها برای داشتن رنگ موی تابســتـانــی جذاب و متفــاوت داشـــتن چنــد رنگ از یک خانواده رنــگ در پایــیــن مو اســـت. از رنگــهـای متــنوع صورتـــی برای پایـــیــن مو اســتــفـاده کنـیــد. هر چه مو بلــنـــد باشد، ایـــن مدل رنـــگ مو زیـــبـــاتـــر جلوه خواهـــد کرد.

۷ ) آمبــره روشن

ایـن مدل رنـــگ با پایه مشکـــی متـــفاوت و تابســتــانــیســت. از ریشـه تا نیمــی از مو مشـــکــی تیره و سپـس به سمـــت رنـگ بلوند روشن تغـیـــیـــر رنــگ می دهد. این تغـــیــیــر رنـگ تیره به روشن اگــر به درســتـــی انــجام شود و خطی بیــن رنگ تیــره بالـــا و روشن پایـین ایــجاد نشود، جذاب و زیـبــا خواهـــد بود.

۸ ) رنـــگ موی بنفش روشن و سفــیـــد

همانـطور که گفتــیم رنگ های روشن، رنـــگ های تابـــســتـــانی هستنـــد، رنگ های پاســتــلی و فانتزی نیز از جمله رنگ موی محــبوب تابستانی اســت. از رنگ بنـفش گرفـته تا آبـی یا سبـــز رنـــگهــایـــی هســتـــند که متــفاوت و در عین حال جذاب هستـــند. این رنــگ مو ترکــیــبی از رنگ موی پاسـتــلــی بنفـــش روشن و سفید اســت.

۹ ) رنگ موی قرمــز آتـشـــی فصــل تابـــســتــان

برای رسیــدن به ایـــن رنگ، دنـــبال رنگی بیـن قهوه ای روشن و مســـی بگـــردیـد، یا ایـــن دو را با هم ترکـــیــب کنید. در کاتـالوگ های برندهای معـــتــبــر رنگ مو، متـنـاســـب با فصـــل ایـن رنـگ را پیـــدا خواهید کرد.

۱۰ ) رنــگ موی آبـــی و لاجوردی

اگــر دوست دارید رنگ موی فانـــتــزی داشتــه باشـیـــد اما همچـــنان نمــی خواهـیـد کل موهایتــان سبز یا آبـــی یا هر رنـــگ پاستـــلی و فانتزی دیـگــری داشته باشــد، رنـگهـــای ترکیـبی فانتزی را بعـنوان رنـگ موی تابــســتـــانـــی انتـخـاب کنـــیــد. ترکـیـب رنـــگـهای آبـی و لاجوردی، پایـــیـن موهای قهوه ای تیـــره ترکیب خوبی خواهـــد شد.

۱۱ ) رنـــگ موی صورتی پاســـتــلی

رنــگ های پاسـتلــی از جمـله رنـــگ موی تابـــســـتانـــی هستـنــد که خیـــلـی ها ریسک اســـتفـــاده از آن را نمــیـــکـنــند، اما با دیدن این رنـگ شگفـت زده می شوند. رنگ موی صورتی پاســـتلی یکـی از رنــگـــهای پرطــرفـدار برای فصـــل تابـــستان است. هرچــنـــد ست کردن لبــاس و آرایش با ایـن رنـگ دقت و وقت میـــخواهد.

در نظـــر داشــته باشــید که تغیـــیر جذاب اســت و داشتن رنگ موی تابســتانـــی هیـــجـــان انگیـــز ولی ایـن رنگــهـــای متفـاوت نیاز به رسـیدگـی بیــشتر دارنـد. تا جایــی که امکــان دارد برای داشـــتن ایـن رنگها از آرایـشگــر حرفــه ای کمـک بگـــیــرید.

مدل رنگ موهای شیک زنانه و دخترانه در سال 2019

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.