انواع مدل ساعت های آشپزخانه با طرح های مختلف

گلچینی از انواع مدل ساعت های آشپزخانه با طرح های مختلف را در سایت قرار داده ایم این مدل ساعت های آشپزخانه که برای همه دکوراسیون خانه ها طراحی شده اند این ساعت ها بسیار شیک و در طرح های بسیار زیبا و مختلف تولید شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انواع مدل ساعت های آشپزخانه با طرح های مختلف را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

شاید بخاطر ظواهر ساعت های دیواری و تاثیر منفی آن ها بروی چینش آشپزخانه باشد که از چنین وسیله مهمی در آشپزخانه استفاده نمی‌شود . دسته ساعت آشپزخانه در حالتی که هوشمندانه و مربوط به تم آشپزخانه تعیین شود , خیر صرفا تاثیر منفی روی چیدمان نمی گذارد بلکه آنرا زیباتر هم نشان می‌دهد .

در منزل های اهل ایران خیلی کم ممکن است باطن آشپزخانه , ساعت دیواری نصب شده باشد در حالی که وسیله ای اضطراری و اضطراری است چرا‌که زمان با آشپزی ارتباط ای تنگاتنگ دارااست . در‌این پست با ۳۰ گونه ساعت آشپزخانه آشنا خواهید شد که علاوه بر تلاش , دیدنی و جذاب هم بنظر می رسند .

تمامی ما بدین جمله اعتقادوباور بدون نقص داریم که منزل جایی است که ما عمیق ترین بخشندگی ها و عاطفه ها را در آن حس میکنیم . ولی با دقت بدین تعریف آیا بنظرتان میشود آشپزخانه را قلب منزل دانست؟ جایی که صبح ها روزمان را استارت می‌کنیم , ناهار و شام می خوریم و در رابطه موضوعات متفاوت با همسر یا این که اعضای خانواده مشاجره می‌کنیم . آشپزخانه آکنده‌از بوها و جالب های خوشمزه است و به معنای حقیقی و واقعی واژه و کلمه جایی است که یک سرپناه بی آلایش را به منزل ای دلپذیر تبدیل می نماید . هم اکنون با حضور ساعت دیواری , همت آشپزخانه هم ارتقا خواهد یافت .

ابتدا با یک جور دیدنی استارت می‌کنیم که تماما با مورد آشپزی مطابقت و همخوانی دارااست . ساعت به صورت یک سرآشپز تشکیل شده که نیز به طور دیواری قابل استفاده است و نیز به طور زمینی . جذاب اینجاست که رنگ کردن این ساعت تماما با دست صورت گرفته و همین مورد قیمت آنرا ارتقا می‌دهد . بها این گونه برای خرید ۷۰ هزار تومان رقم خورده شده‌است . صورت های بعدی به ترتیب گونه هایی مشابه درب بطری نوشابه , ماهی تابه , قاشق و چنگال و کفگیر را نشان میدهد که به طور کامل با چیدمان آشپزخانه هماهنگ می‌باشند .

صورت های معرفی شده در بازار برای ساعت‌ها بقدری متنوع است که تعیین را برای هر منزل داری خلل می نماید . صورت نخستین ذیل , یک ماهی تابه با تخم مرغ پخته شده را نشان میدهد که فقط با یک باتری قلمی فعالیت می نماید . مطمئن باشید با نصب چنین ساعتی اعتنا همگی را به آشپزخانه خویش جلب خواهید کرد . در ساخت دسته ساعت آشپزخانه نسبتاً از هر چیزی که دارای ربط به آشپزی باشد الهام گرفته شده . صورت دوم ساعتی مشابه به یک تخته گوشت بزرگ و دایره ای دارااست و اعداد روی آن به فونت رومی هک شده‌است .

هیچکس توقع ندارد هنگامی به آشپزخانه وارد میگردد با یک ساعت دیواری به صورت نان آزمایش روبرو شود . صورت ذیل ساعتی به صورت نان آزمایش است که بوسیله کمپانی کاوایی پباده سازی شده . این موسسه ژاپنی بخاطر ساخت طرح های خلاقانه و تعجب آور آوازه دارااست که ساعت تستی هم از این قاعده استثنا ندارد .

طرح های امروزی هم مشتمل بر ایده هایی دیدنی و خلاقانه می‌شوند . صورت اولیه یک قوری در حالا ریختن چای به باطن استکان را نشان میدهد که به توجه چسبکاری شده . در‌صورتی‌که از علاقمندان به نوشیدنی های گرم مانند چای , قهوه یا این که دم نوش ها می‌باشید خوب تر است جور ساعت آشپزخانه خویش را هم بر همین اصل گزینش فرمایید . خوشبختانه بیشترین طرح های ساعت دیواری آشپزخانه مرتبط با نوشیدنی های دوست داستنی مانند فنجان , قوری , کتری و … میباشند که بین ما اهل ایران ها هم منزلت ویژه ایی دارا هستند .

میوه ها هم ایده جالبی برای الهام گیری در مورد ساخت ساعت و بقیه اسباب تزیینی آشپزخانه می باشند .

ایده دیدنی دیگر مخلوط ساعت دیواری با تخت وایت پیروزی است , بطوریکه میگردد روی ساعت شغل های مهمی که بایستی در حین معین انجام بدهیم , با ماژیک نوشت . صورت های زیر دو نوع جذاب را نشان می دهند که دقیقا همین عمل را انجام می دهند . با خرید چنین ساعت فراموشکاری تا حد متعددی کاهش خواهد یافت .

و در پایان به دسته ساعت های امروزی و مدرن می رسیم که برای چینش های مینیمال و صنعتی سوئیت های نو فوق العاده شیک و مطلوب می‌باشند . صورت نخستین یک ساعت دیجیتالی بزرگ را نشان میدهد که علاوه بر ظواهر زیبایی اش خیلی خصوصیت های دیگر از قبیل , نوروروشنایی قابل تهیه و تنظیم , شمارنده معکوس و زنگ هشدار را هم داراست . دوم مدل مدرن دیگری است که علاوه بر تمام قابلیت هایی که در بالا ذکر شد، نمایشگر روز هفته را هم در خود دارد. شکل های بعدی طرح های جالبی را نشان می دهند که همگی برای دکوراسیون های مدرن طراحی شده اند.

 

انواع مدل ساعت های آشپزخانه با طرح های مختلف

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.