مدل ساعت هوشمند هوبلو در جام جهانی 2018

ساعت هوشمند هوبلو از وقتی که جام جهانی 2018 آ؛از شده است به تعداد محدودی توانسته است تولید شود تا مورد استفاده ستاره های فوتبال جهان قرار بگیرید این ساعت هوشمند امکانات فراوانی دارد و سفارشی سازی شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل ساعت هوشمند هوبلو در جام جهانی 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ماهراه باشید.

چـــیـزی که رویدادهــایـــی ماننـد جام جهـــانی فوتبـــال و الـــمـــپــیـــک را از سایر مســابـــقــات ورزشـی مجـزا می‌کنــد؛ درگیـر شدن همـــه نوع طیـــف و کسـبـــ‌وکاری با این رویدادهـا است.

در یک تورنمـــنت جام جهــانــی فوتبال بایـــد انـــتــظـــار دیدن و حضور هر شرکتی، برنــدی و کسب‌وکاری را داشته باشید. ایــن مسابقــات ایـن‌قـدر جذاب و پربــیـنـنده هستند که هر تیــم بازاریابـــی را وسوسه کنــنــد و تیـم‌ــهای طراحی را به فکـــر وا دارنـد.

ایـنــ‌ـــطوری میــ‌ــشود که ساعتــ‌ســـاز معــروف سویسی هوبلو به فکر ساعــت ساعت هوشمـنـد لاکچری برای جام جهانـــی میــ‌ــافتـد.

در مسابـــقات جام جهانــی فوتبال روسیـه، به مچ دست داوران خیره شوید تا یکی از گران‌ــتــرین ساعتــ‌ـهــای هوشمــند دنـیـا با قیمت ۵۲۰۰ تا ۵۳۰۰ دلــار را مشــاهده کنــیـد. ساعتـی که البـتـــه شیک و زیبا هم هســـت.

شرکت هوبلو در ماه مارس اعلــام کرد اولیـــن مدل ساعت هوشمــند موسوم به Big Bang Referee خود را به تعـداد محـــدود برای جام جهــانی روسیـــه تولیـد کرده و به فروش میـ‌ـــرسانـــد. الــبــتـــه، ایــن ساعت‌ها به رایــگــان در اخـــتـیــار داورها قرار میـــ‌ــگیـرد چون دسـتـیـار دیـجیـتالـــی آنـ‌هـا درون زمــیـــن هســتند.

ایـــن ساعـــت‌ـــهـای هوشمــند از ۱۱ اردیبـــهـــشت ماه وارد بازار شدنــد و تنــهـــا برخی کاربـران محـدود شانـــس خریدنـــ‌ـــشـان را داشــتـنـــد.

ساعـت‌ هوشمند سفـــارشـــیـ‌سازی شده

ساعت Big Bang Referee میـ‌توانـــد ۱۵ دقـــیقــه قبــل از شروع بازی به داور اطـلاعـــ‌رسانــی کنـــد. اپــلـــیـکـیشنـ‌ــهـــای ویژه‌ای روی آن نصب شده تا داور بتوانــد اتــفـاقـــات بازی مانـــنـــد کارتــ‌های زرد و قرمـــز، تعویض‌هــا و گلـ‌ــهای به ثمر رسیـــده را روی آن ثبـت و ذخــیـره کند.

یکـی دیـــگــر از کاربـردهای این ساعـــت هوشمـند، نمــایــش برخـی آمارهــای مسابــقه در حیــن بازی روی صفـــحه‌نــمایـــش آن اسـت. ساعــت‌ـــهــای هوبلو به طور مستــقـــیـــم با فناوری خط دروازه در ارتبــاط هســـتنـــد و هنـگـــام به ثمر رســـیدن یک گل، پیـــغام «GOAL» را روی نمـــایـــشگر خود نشــان میـ‌ــدهند تا داور از عبور توپ از خط دروازه مطـــمئن شود.

ایـن ساعـتـ‌ـــهـــا به فنــاوری‌ـهـای ارتبــاطی NFC، بلوتوث ۴.۱، وای‌ـــفای ۸۰۲٫۱۱n و GPS مجـهـز شده اســت. طبـــیعــی اســـت که روی ایـن ساعتــ‌ــهـا چندیــن سنـسور هم مانـنـد شتـــاب‌ـســنـج، ژیـروسکوپ و غیــره نصـب شده باشد.

از سیـــســـتـمـ‌عامـــل Wear OS و پردازندهـــ‌ـــهـای دو هستـــه‌ای Atom Z34XX اینتـل با فرکــانس ۱.۶ گیـــگـــاهـرتز سود می‌ــبـرد. میـزان رم نصــب شده روی آن هم ۵۱۲ مگابایت است. گفــته میـ‌شود مدلـــ‌ــها مخـصوص بازار از سیــستــم‌ــعـــامـل انـدروید ۴.۴ و بالاتر یا iOS 9 و بالـاتـــر هم پشتیبانی خواهنـد کرد.

نمایـشگــر ۳۵.۴ میــلــی‌ـــمتری ایـن ساعتــ‌ــهـــا از نوع امولد با دقت تصویر ۴۰۰ در ۴۰۰ پیــکـــســل اسـت. مجهـز به باتری ۴۱۰ میـــلــی‌ـــآمپــر ساعـتی شده و ضد آب است که تا عمـق ۵۰ متـــری دوام میــ‌ـآورد.

جنــس بدنـــه ساعـت‌ــهای Big Bang Referee از نوع تیــتــانـــیوم و داخل آن‌ها از کولار (نام بازرگـــانی فیـبــر مصـنوعی بســـیار محکم و سبـک که در ساخـتـن روپوش ضد گلوله و بدنــه قایـــق و هواپـــیمـا کاربرد دارد) و ۶ پیــچ H-شکــل تشـــکـــیل شده اسـت.

چنــد عدد از ایـن ساعتـ‌ـــهـــا برای تست در مســابقـات جام باشـــگـــاه‌ـهـــای اروپای سال ۲۰۱۷ توسط داوران اسـتـــفـاده اســت و بهـــ‌زودی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیــه رونمایی عمومی می‌شوند. این ساعـت‌ــها یکــی از فنـــاوری‌ــهای تازه در ایـن دوره جام جهانـی فوتبال محـسوب میـــ‌ـشوند.

مدل ساعت هوشمند هوبلو در جام جهانی 2018

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.