مدل صندل و دمپایی های تابستانی شیک دخترانه و زنانه

گلچینی از مدل صندل و دمپایی های تابستانی شیک دخترانه و زنانه را برای شما خانم های عزیز در سایت دانستن قرار داده ایم این صندل ها بسیار شیک و از برندهای بسیار معتبر می باشند شما می توانید با انتخاب و ست کردن هر کدام از صندل ها شیک تر و جذاب تر شوید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل صندل و دمپایی های تابستانی شیک دخترانه و زنانه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: یــکــی از جذابـیـت های تابـــستان اکــســـسوری هایی متناسـب با این فصـل اسـت. از کلــاه و عیــنــک که بگذریــم، صنـــدل ها طرفـــداران زیـادی در میان مردان و زنان دارند، از این جهــت که هم سبــک و راحــت اند و هم پاها را خنـک نگه می دارند. با ایـن حال انــتخاب صندلی که برای موقعـــیـت های مختلــف مناسب باشد، سخـت اسـت. اگر شمـــا هم از طرفـــداران ایــن اکـسـسوری زیـــبا هسـتیـــد، ما در ایــنجا جدیدتریــن مدل های صنـدل زنانــه ای را که روانـــه بازار شده اند، به شما معرفـــی می کنــیــد تا در صورت علاقـــه از آنها ایـده بگیـــریـد.

یکی از صنـدل هایـی که در این تابسـتان مد شده انـد، صندل های پاشنـه داری ست که در طرح و رنگ های مخـــتلـــف روانــه بازار شده اســت. از آنـجا که پاشـــنـــه این صنــدل کوتاه و پشـت آن باز اسـت، بســـیار راحـت می باشـد. شما می توانیــد آن را به همـراه شلوار جیـــن یا پیراهــنی نازک و خنــک به تن کنـــید.

Loeffler Randall

قیــمـــت: 23 دلار

صنــدل های انگشـتــری از دیـگـر صندل هایی هستـنــد که در تابســـتـــان طرفداران زیـــادی دارنــد. ایــن مدل کفــش با کفـــه تخـــت خود، بسیار شیک و مدرن طراحـــی شده اســت. اگـــر به دنـــبــال کفــشـی راحت و در عیـن حال خنک می گردیـــد، ایـــن مدل منـاســب شما خواهـــد بود.

ATP Atelier

قیـــمــت: 185 دلـــار

اگر دوست داریـــد که متـنـاسب با فصـــل سال، صنـدلی رنـگـی به پا کنـید، ایــن مدل منـاسـب شما خواهـد بود. حتــمــا این طرح را در صفـــحه های مد و فشن ایـــنـــســـتاگــرام دیــده ایـــد. این مدل صنــدل یکــی از مدل های محبوب برای تابـــستان 2018 می باشــد که در رنگ های شاد و متنوع تولید شده است.

Nine West

قیـــمت: 199 دلـار

صندل های PVC از مدل های جذاب دیگر برای تابـســـتـــان پیـش رو است. ایـــن طرح، مدل تغییر یافتـه صندل های دوران کودکـــی شمـاست. بنـــابراین اگر دوست دارید که خاطـرات آن دوران را دوباره زنــده کنیــد، ایـن مدل انتخاب خوبی برایتـان خواهــد بود.

Giuseppe Zanotti

قیـــمت: 20 دلــار

صندل های کلـــاســـیـــک و سنتی بار دیگـــر جایشــان را در دل طراحـــان مد باز کردنـد. ایـن مدل صندل که جلوی نوک تیـز و پشــت بازی دارد، برای روزهای گرم تابـسـتـــان بسـیــار منــاســب می باشـــد. خوبی این مدل آن اســـت که به رنگ سفـــیــد بوده و با هر رنگ لباســی به راحتــی ست می شود.

GANNI

قیمـــت: 270 دلــار

در تابـستـان داغ، هیچ چیــز راحت تر از پوشیــدن صندل های حصیـری سبک و راحت نیــســـت. الـبته این مدل صندل به درد لب ساحل نمـــی خورد، زیـــرا در صورت خیــس شدن بافــت حصیـری آن از بیـــن می رود. با این حال انتـخاب خوبی برای تابســـتـــان است.

Raffia

250 دلــار

صنـدل های برنــد تاپ شاپ نه تنــها صنـدل های با کیفــیت و راحـتــی هستـنـد بلکه بســیــار مقــرون به صرفه نیـز می باشـــند. صندل های مدل بافـتی، از ایــن جهـــت که بسیار خنـــک و راحـت هسـتنـــد، در تابــستـان طرفـــداران زیـادی دارنـد. حتمـا کمـــد شمـا هم به یکی از این مدل ها احتــیاج دارد.

TOPSHOP

45 دلـــار

اگـر به دنبـــال صندلـــی ساده اما در عیـــن حال شیــک هسـتـــید، ایــن مدل صنــدل که برای تابــسـتـــان امـــسال روانـــه بازار شده اســـت، مدل منــاسبــی برایتان خواهـد بود. شمـــا می توانید آن را با لبــاسی طلایی یا شلواری به رنـــگ سفـــید به زیــبایـــی ست کنـــید.

AQUAZZURA

قیمـت: 300 دلـــار

اگـــر از مدل های ساده صنـــدل خستــه شده ایـــد و به دنبــال مدلـی هستید که بتوان در موقعیـت های رســـمی تر نیــز به پا کرد، ایـــن مدل جدیــد صندل گزیــنـه منـاســبـــی برایـتــان خواهــد بود.

ZARA

قیــمـــت: 49 دلـار

اگر برای پیاده روی های طولانـــی مدت خود به دنبـال صنـــدلـــی هسـتید که راحـت باشــد و از پایــتـــان به راحـتـــی درنیـــایـد، ما این مدل را به شمــا پیشنــهاد می دهیم. ایـــن مدل صندل هر سال تابـــســـتــان روانــه بازار می شود که تابســـتان امـــســـال هم از آن مســتثنـی نیــسـت.

& OTHER STORIES

قیـمـت: 65 دلـــار

تابـستـان امـــسال فصـــل رنــگ های شاد و نئون است. ایـــن مد را نه تنــهـا روی لباس، بلـکـــه روی اکســسوری هایـــی چون صندل هم می توانیـد ببـــینـــید. این مدل صنـدل گلــدار، انــتـخـاب هیـجـــان انـــگیزی برای میهمـانی های تابــسـتانه تان خواهـــد بود.

H&M

قیــمت: 13 دلار

اگـر پیـراهــنی طرخــدار دارید و به دنـــبـــال صندلـــی جذاب برای ست کردن با آن هستــید، ایـن مدل صندل پارچه ای که تابــســتان امــسال مد شده اســـت، انــتخـــاب منــاسبی برایـتـــان خواهد بود. فقــط کافـــی ست که رنگ صندل تان را با رنــگ لبـــاس تان ست کنــیـد و زیباتر از همـــیـشـه در جمع بدرخشـیـــد.

ZARA

قیمت: 29 دلار

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.