مدل طراحی ناخن گلدار و سه بعدی برای مهمانی

محموعه ای از مدل طراحی ناخن گلدار و سه بعدی برای مهمانی را برای شما عزیزان در سایت دانستن قرار داده ایم این ناخن ها با طرحی سه بعدی می باشند و برای مهمانی ها و مجالس بسیار مناسبند شما می توانید از این طرح های ناخن ایده بگیرید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل طراحی ناخن گلدار و سه بعدی برای مهمانی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

در دیزاین های سه بعــدی از انواع ناخن گلدار تا سنــگ های ساده و زیـــنـتی اســـتــفــاده می شود. به گزارشـــپـرشـیـن وی تصاویر زیـــر ایـــده های خوبی از طراحیناخن گلدار  برجـــسـته است که می توانــد الـهـــام بخـــشـــطـــراحـی ناخــن بعـــدی شمــا باشـــد.

دیـــزایـن ناخن توری

برای ایـن دیــزایـن شمــا نیـــاز به یک رنــگ لاک پایه و مقـــداری تور دارید. ایـن مدل درســت همانـنـــد طراحـی ناخـنــتوری اسـت با ایـــن تفــاوت که به جای لاک زدن روی تور و جدا کردن آن از روی ناخن ، این بار تور را بهـــنـاخن بچـــســبــانیــد تا شکلــی سه بعـدی پیـدا کنـــد.


دیـزاین ناخــن توری

طراحی ناخن سه بعدی عروس

چرا در روز عروسی، تنهـا حلقـــه تان اکـســـسوار انـــگشـــتـــان شمـــا باشـد. شما می توانـید با ایـجاد یک طرح سه بعــدیــروی انـگشتانـــتـان، طراحـی ناخــن عروسی تان را شیک تر کنــیــد.


دیـــزاین ناخـن عروس

طراحـی ناخن رز سه بعدی

ایـن طراحی ناخـن برجسـتــه با جزئیات برگ های سبـز می تواند جایـگزیـــن خوبی برای طراحـــی ناخــن رزمــعـمولی و کلـــاسـیـک باشد.


طراحـــی ناخن گلدار

دیـزاین ناخن سه بعدی پری دریایی

اگر به طرح های سمبلیـک دریـایــی علاقـــه داریــد، این مدل ناخن با سنــگ های تزئینــی آبی می توانـد برایتــانـایـده آل باشد.


طراحـی ناخن با سنـگ های آبی

طراحی ناخن فرنچ سه بعـدی

ایـن طراحــی ناخـن نمایی زنانه و با وقار دارد و مطـمئنا افـزودن ایـن گل های سفـیـد نمایی مدرن تر و شیـک تربــه طراحـی ناخـن فرنـــچ کلـاســـیک ایجاد خواهـد کرد.


دیزاین ناخــن فرنـــچ گلدار

دیــزایـــن ناخن سه بعـدی ساده

طراحـی های ناخـــن های به رنـــگ پوست و یا صورتــی کمرنگ از جمـــله مدل هایـی هسـتـند که برای مجــالــسـمــخـــتـلـف منــاسب است و افــزودن کمــی تزئینـات سفید یا نقـــره ای نیـز می توانـــد آنـها را شیک تر کنــد.


دیزاین ناخـن صورتی گلـدار

 

طراحی ناخـــن مات سه بعدی

افـزودن جزئیات سه بعـــدی به یک طراحــی ناخن مات معمولی مطـمئنا روشی جالــب برای خاص تر کردن آنـاســت. در نمونه زیر از سنگ هایـی به شکل پاپـیون، الــمـاس و … روی لاک مات مشکـــی اســـتفــاده شده اســت.


دیـــزایــن ناخـن مات مشـــکی

طراحـی ناخن ساده و براق سه بعــدی

گرچه رنـــگ های مات دوست داشـتـــنـی هستند ولی گاهـــی اوقات خانـم ها به دنــبال درخـشـش ناخــن های خودهـســـتـــنــد. در مدل زیــر افــزودن سنـگ های برجـستـــه نقره ای روی زمینــه سرمـــه ای نمـایـی زیبا ایجـــاد کرده اســـت.


طراحی ناخن سرمـه ای

طراحـــی ناخن طلایــی

اگر به دنــبـــال آن هســـتـیـد که طراحی ناخـن طلــایی خود را به سطـح بالــاتری ارتـقاء دهید، می توانیــد افــزودنــســنـگ های برجسـتــه مانند سنـگ های الـمـاســـی یا گل میـخ های کوچک را امتحـــان کنید.


دیزایـن ناخن طلایـی

طراحی ناخـــن سه بعدی روی ناخــن های کافین (تابوتی)

درســت هماننــد جزئیات سه بعـدی، ایـــن روزهـا مدل های ناخـــن های تابوتی شکــل یا همـــان کافیـــن نیــز یکـی ازمـــدل های رایج اسـت و شما می توانید هر دو آنهـــا را با هم ادغام کنیــد.

طراحی ناخــن گلدار روی ناخن های کافـیــن

مدل طراحی ناخن گلدار و سه بعدی برای مهمانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.