انواع مدل عینک های آفتابی زنانه و مردانه با برندهای معتبر

مجموعه ای از انواع مدل عینک های آفتابی زنانه و مردانه با برندهای معتبر را برای شما عزیزان در سایت دانستن قرار داده ایم این مدل عینک ها بسیار شیک و جذاب می باشند و شما می توانید از این مدل عینک ها در سال جدید و روزهای آفتابی استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر انواع مدل عینک های آفتابی زنانه و مردانه با برندهای معتبر را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

از آنـجــا که هر روزه مدل های جدیــد عینک آفـــتـــابی به بازار می آیـد، نمــی توان با مد پیش رفـــت اما نگـــران نبــاشیــد، ما در این مطـــلب جدیـدتـریـــن مدل های عیـــنک آفـتابـی را به شما معـرفی می کنیــم.

فریـم بزرگ

حتمـا شمـــا هم می دانیـــد که هر چه عیـــنک بزرگ تر باشد، بیـشـتر به چشــم می آیـد. اگـــر چه چنـــدیـــن سال اسـت که ایــن مدل عینــک را روی صورت کسی ندیده ایـــد امـــا امسال بار دیگر این طرح را به وفور مشاهــده خواهیـــد کرد. عینـــک هایی با فریــم بزرگ، در طرح های متــنوع، هم برای مردان و هم برای زنـــان در سال 2018 روانـه بازار شده انـد.

فرقی نمـی کنــد که شما چه مدل عیـنـــکـــی را به چشم هایـتـــان بزنـــیـــد، فریـــم گرد، گربه ای یا هنــدسی… عینک های بزرگ، مخـصوصا با فریـم مشـکی، نه تنـها به هر تیپـی می آیـــند، بلکه زیـــبایـی ظاهــرتان را تکمـیل می کنند و تمــام توجهات را به سمـت چهـره تان می کشـانـنـد.

گربـــه ای

اگر چه عینک های گربــه ای، همــیشه روی مد هســتــنـد امــا سال 2018 بیـشتــر مورد توجه طراحان قرار گرفــتـه انـــد. البـته ظاهر ایــن مدل عیـــنـک ها نســـبت به سالهـای قبل کمـــی تغــیــیـــر کرده است. به عنوان مثـــال طراحـــی آنــهــا ظریــف تر شده و حالتی کلــاسیـک تر به خود گرفـته انـد.

فریم کوچک

یکـی دیـگــر از مدل های عیــنــکـی که امسـال به وفور بر چشم دیـــگران می بیـنیــم، عینـــک هایـــی با فریـــم کوچک هســـتنــد. ایــن مد از ستـاره هایی چون جی جی حدید، کنـــدال جنر و بلا حدیــد الـهـــام گرفتــه اســت.

البتـــه ایـــن را هم در نظر داشتـــه باشــیـد که ایـن عینک ها به خوبی از چشم های شما در مقـــابـل آفـتاب محـــافظــت نمـی کنـنــد، به همـین دلـــیل بهتـــر است از ایـن فریـم برای عیـنک های طبی اســـتـــفــاده کنـیــد.

عیــنک تخـــت

شایــد با خودتان بگوییـــد که عینــک مدل تخت، مد سال 2018 نیست زیــرا ستـــاره هایی چون کیم کارداشـیان سالــهـــاست که ایــن مدل عیـــنــک را به چشم هایشان می زننـــد امـــا اگـر به جزیــیـات عیــنـک هایـی که امــسال روانه بازار شده انـد دقــت کنیـد، خواهــیـــد دیـد که با سالــهای گذشـــتـــه فرق دارنــد. به عنوان مثال فریم آن D شکل شده یا پل عینـــک که معمولا یکـی بوده، دوتایی شده اســت.

فریـــم گرد بزرگ

ژاکلیـــن کندی اوناسیـس، همـسر رئیسـ‌ـجمهور جان اف. کندی، فردی اســت که سالهــا قبل این مدل عیــنـک را به چشـم هایش زد و آن را مد سال کرد. حال پس از گذشت سالـــهــا، بار دیگر طراحـان مد و فشن توجه شان به عینــک هایی با فریم گرد بزرگ جلـــب شد.

خوبی ایـــن مدل عینــک آن اسـت که هم از چشم های شمــا در برابــر آفتـــاب محــافــظـت می کند و هم با هر تیـــپـــی، به خصوص تیـپ های کلاسیک، به خوبی جور در می آیـــد.

عینــک سفـیـــد

آیا تا به حال به عیـنــک سفید فکـر کرده ایـد؟ عیـــنک هایـی با فریـــم سفـیـــد چهــره شمـا را شاداب تر از قبــل نشــان می دهــند.

آدری هپـبورن اولیـن فردی بود که این مدل عیـنـک را به چشـــم هایـــش زد و از آن پس خیـــلــی ها شیـــفـتــه آن شدنـــد. اگر شمـا هم دوست داریــد که ظاهـــری متـــفاوت و جذاب داشتـه باشیــد، حتما عیــنک هایـــی با فریم سفـیــد را امـــتـــحان کنـــیـد.

فریـــم زرد/ نارنــجی

علاوه بر سفـیـد، عیــنــک هایــی با فریم زرد یا نارنجـی هم امـــسـال روانـه بازار شده اند که بیـشتر برای فصـــل هایــی چون تابـستـــان و بهـتـر از برای پایـــیــز، منــاســب انـــد.

حتی اگـر عیـنـــکی تمام رنگــی دوست ندارید، می توانـــید از فریـــم هایی که مخلوطی از رنـگ زرد یا نارنــجـی با رنــگ های تیـره تر ماننــد مشکی و قهوه ای دارند، اسـتـــفـاده کنید.

دســـته طلــایی

هیـچ چیز بیــشتـر از جزییات روی جذابــیـت ظاهـــری تاثـــیر نمــی گذارد. عینک هایــی با دسـته های طلـــایی رنـگ، مطمئنا زیـباتریـــن اکســـسوری شمـا خواهــد بود.

فریم با رنـگ های خنـــثــی

اگــر نمـی توانـیـد در مورد فریــم عینــک تان تصــمیــم بگـــیرید یا این که به فریــم های رنگی علاقـه ای نداریـد، عیــنک هایــی با فریم هایـــی به رنگ خنثـــی، بهترین انـــتخــاب برایـــتـــان خواهـــنــد بود. این عیـنــک برای زمــان هایـــی که می خواهـــیـــد زیـبـایی طبیــعی تان را به نمــایـــش بگذاریـــد، منــاسب اســـت.

آنهـــا ساده، جذاب و به روز هسـتـــنـــد، یک اکــسسوری که با هر تیـپـــی که داریـد، جور در می آیــد.

عیـــنـــک با لنـز قرمز

اگر چه سال 2017، سال عیــنک هایـــی با لنـــز زرد بود اما امسـال قرمـز جای رنگ زرد را گرفــت. آیـــا از ایـــن جذاب تر هم می شود؟ لنـزهـای قرمز در کنــار فریم های مشـکی، تمـام توجهات را به طرف شما جلـب خواهـــد کرد. بنابرایــن اگـر از دیده شدن لذت می بریـد، حتمـــا این مدل عیـــنـــک را امـــتـــحان کنیـد.

انواع مدل عینک های آفتابی زنانه و مردانه با برندهای معتبر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.