مدل قفسه های بدون درب شیک برای آشپزخانه

قفسه های بدون درب در آشپزخانه برای دکوراسیون آشپزخانه نیز بسیار مفید می باشد دکوراسیون آشپزخانه ها مهمترین مکان خانه می باشند که شما می توانید با دکوراسیون بندی مناسب و اصولی زیباتر و مدرنتر نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل قفسه های بدون درب شیک برای آشپزخانه  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :اگر پیرو چینش دلخواه برای آشپزخانه خویش می‌باشید و تصاویر و نوع های مختلفی را برای یافتن مثال های ایده آل خویش چشم اید , احتمال دارد با ما نیز لحاظ می باشید که بخش اعظم آشپزخانه های امروزی و خوشگل , دارنده قفسه هایی گشوده و سوای درب میباشند .

احتمال دارد فکر کنید که استفاده از این قفسه ها , راه و روش نیکی برای آشکار کردن ست های پیش دستی و فنجان ها , و به کار گیری طرح و رنگ ظروف و وسایل آشپزی به خواسته تزئین فضای آشپزخانه است . ولی در اینجا مزیت های دیگری را هم با نیز بررسی خوا‌هیم کرد , که ممکن است در تصمیم گیری شما برای مرمت و دکوراسیون آشپزخانه تان اثر گذار باشد و بتوانید با اطمینان بیشتری از قفسه های سوای درب در چینش آشپزخانه استفاده نمایید .

 

1 . فضای محافظت ظروف را برایتان ارتقاء می دهند

اکثر اوقات فضای بالای کابینت های آشپزخانه فارغ از استفاده باقی میمانند . دسترسی به‌این نقاط از آشپزخانه معمولا به قدری دشوار و سخت است که از آن ها دیده پوشی میکنیم و عملا بخش متعددی از فضای محافظت ظروف و وسایل آشپزخانه را بی استفاده می‌گذاریم . احتمال دارد در صورتی‌که وسیله ای را در بخش های بالای کابینت ها بگذارید , هر توشه استفاده از این وسایل , به کابوسی برایتان تبدیل خواهد شد و برای برداشتن آن ها حتما بایستی روی شمارشگر بایستید تا دستتان به آن بخش های بالایی رسد .

از طرفی کناره های دیوارها نیز معمولا با ساختن کابینت های درب دار , تبدیل به فضاهایی بلا استفاده خواهند شد و نمی توانید ظروف و وسایل متعددی در‌این نصیب ها جای دهید . البته در‌صورتی‌که به جای این کابینت های حجیم و دارنده درب , از قفسه های طبقه ای بی آلایش استفاده فرمایید , تمام این بخش های به دور از دسترس برایتان قابل استفاده خواهند شد و مطمئنا بدین ترتیب فضای بیشتری برای مراقبت و قرار دادن ظروف در اختیار خواهید داشت .

 

2 . مهمانانتان حس راحتی و صمیمیت بیشتری خواهند داشت

قفسه های گشوده و فارغ از درب , به مهمانها و اشخاص ناآشنا ای که وارد آشپزخانه تان میشوند , این حس را منتقل می نمایند که می‌توانند هر چه واجب داشته باشند را بردارند و به نوعی اختیار فعالیت خواهند داشت . مطمئنا همین زمینه منجر تولید گرما و صمیمیت بیشتر در محیط آشپزخانه خواهد شد , و برای جستن هیچ وسیله ای نیاز به جستجوی مضاعف و گشودن درب های کابینت ها نخواهد بود . به همین خاطر با خیال و خاطر راحت به مهمان ها و دوستانتان می‌توانید بگویید که از خودشان پذیرایی نمایند و آن‌ها سوای هیچ سوالی استکانی برمی دارا هستند و برای خودشان چای می ریزند!

3 . محیط روشن خیس و دلبازتر به لحاظ خواهد رسید

در منزل های مدرن که اکثر زمان ها آشپزخانه هایی کوچک با فضای محدود دارا هستند , استفاده از دکوراسیونی متناسب , که بتواند این فضاهای کوچک را دلبازتر و روشن خیس نشان دهد , از اهمیت ویژه ای برخوردار‌است . کابینت های دارنده درب , ناخوداگاه موجب محدود شدن فضای آشپزخانه شده و دیوارها را تماما می پوشانند . البته در صورتی‌که از قفسه های گشوده استفاده فرمائید , ضمن استفاده کاربردی از دور و اطراف , در محیط های کوچک , محدودیت کمتری ساخت خواهید کرد و بنابراین فضای آشپزخانه بازتر و بزرگ خیس به حیث خواهد رسید .

4 . گردگیری و تروتمیز کردن وسایل معمولی خیس می گردد

انجام گردگیری وسایل داخل کابینت ها و آراسته کردن آن ها , کاری است که هرچند وقت یک توشه بایستی انجام شوند و در هر قوانینی که باشید برایتان امری دوری ناپذیر خواهد بود . قفسه های فارغ از درب از این حیث فعالیت شمارا زیاد راحت می نمایند و صرفا با یک گردگیری معمولی و چیدن دوباره وسایل روی طبقات می‌توانید آنان را تر و تمیز فرمایید و فارغ از دردسر , مدام آشپزخانه ای تروتمیز و پاک داشته باشید .
به علاوه ازآنجاکه مدام تمام ظروف و وسایل در دسترستان هستتند , و به راحتی از آن‌ها استفاده میکنید , هیچ وقت گرد و غبار مجال نشستن روی آن‌ها را نخواهند داشت! ضمنا پس از هر توشه استفاده از وسایل و بعداز شستن ظروف , خیلی راحت میتوانید آن‌ها‌را در جای خودشان بچینید و بنابراین هیچ وقت آشپزخانه تان به هم ریخته و نا مرتب نخواهد بود . احتمال دارد این مزیت را در حین هایی که میهمان های متعددی در منزل دارید بیشتر شم خواهید کرد .

5 . ساخت و نصب قفسه های سوای درب ارزان خیس است

معمولا توصیه و ساخت کابینت های آشپزخانه , صرف هزینه بالایی را طلب می نماید و به همین بهانه به‌تدریج به تفکر ردوبدل و تجدید بنا آن‌ها میفتید . ولی قفسه های فارغ از درب عمل شما‌را از این بابت نیز راحت خواهند کرد . ازآنجاکه این قفسه ها اکثر زمان ها معمولی و فارغ از پباده سازی خاصی می باشند , نیازی به صرف مخارج مضاعف نخواهید داشت و با کمترین مبالغ می‌توانید فضای قابل قبولی را برای چیدن وسایل و ظروف آشپزخانه آماده فرمایید . موضوع حساس دیگر این است که‌این قفسه ها پباده سازی پیچیده و خاصی ندارند و به همین جهت اضطراری نیست نگران کهن شدن نوع ها و از مد افتادن جنس و رنگ و طرحشان باشید .

 

6 . میتوانید ظروف مختص خودتان را در قفسه ها به نمایش بگذارید

قفسه های گشوده و سوای درب , جنبه دکوری فراوان خیر نیز دارا هستند و برای به نمایش گذاشتن ظروف یگانه با رنگ ها و طرح های ویژه , مجال نیکی را برایتان آماده می نمایند . پس به جای گذراندن وقت و هزینه برای نوع های کابینت ها و نگرانی از بابت هماهنگی رنگ آن‌ها با دیگر وسایل و اجزای آشپزخانه , کافی است از قفسه هایی بی آلایش استفاده نمائید و در قبال از ظروف و وسایل کوچک آشپزخانه تحت عنوان اجزای دکوراتیو منفعت گیرید .

7 . آزمایش قفسه های گشوده برایتان هیچ هزینه ای ندارد

یکی‌از شایسته ترین خصوصیت هایی که قادر است شما‌را ترغیب به تعیین قفسه های گشوده و فارغ از درب نماید , این است که به راحتی می‌توانید با برداشتن درب کابینت های کنونی خودتان , استفاده از این قفسه ها را آزمایش نمائید . مطمئنا در حالتی که از این نوع قفسه ها خوشتان نیامد و مزیت هایی که در اینجا برشمردیم , شما‌را قانع نکرد , می‌توانید مجدد درب کابینت هایتان را در رمز جای خودشان قرار دهید و چینش آشپزخانه خودتان را بر پایه ی کابینت هایی که همین هم اکنون نصب نموده اید , پباده سازی فرمائید .

مدل قفسه های بدون درب شیک برای آشپزخانه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.