مدل لباس عروس رز لزلی Rose Leslie حدودا 20000 دلار

رز لزلی Rose Leslie یکی از بازیگران مو قرمز اسکاتلندی می باشد که به تازگی با دوست پسرش ازدواج نموده است لباس عروس این بازیگر بسیار ظریف و جذاب میباشد و قیمت گران این لباس عروس سوژه خبرگزاریها در جهان شده است رز لزلی در بسیاری از فیلم های هالیوودی تنقش آفرینی نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس عروس رز لزلی Rose Leslie حدودا 20000 دلار را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بیوگرافی رز لزلی

رز النور آربوثنوت-لزلـــی (به انگـلیسی: Rose Eleanor Arbuthnot-Leslie) (زاده ۹ فوریه ۱۹۸۷)، با نام حرفــهـ‌ـــای رز لزلی، یک بازیگــر اسکاتلـنـدی اســت. او بیشـتــر برای بازی در مجموعهــ‌ـــهای تلویزیونی بازی تاج‌وتخت و دانتون ابـــی شنــاخــته شده‌ـــاســت.لزلــی از سال ۲۰۰۵ تاکنون مشــغول فعــالـــیت است.از جمـــلـــه فیـلم هایی که لزلی در آنــهــا ایــفـای نقش کرده میتون به مورگــان و آخـریـــن شکــارچی جادوگر اشـــاره کرد.وی همـــچنین در سریـــال هایـی نظیـر لوثر، دانـــتون ابــی و دعوای خوب نیـــز بازی کرده است.رز لزلی از سال ۲۰۱۲ تاکـــنون با همبـــازی خود در سریال بازی تاج‌وتخــت یعـنی کیت هریــنــگتون رابـطـه دارد. و در حال حاضر نیـز ساکـن لندن اســت.

مدل لباس عروس  رز لزلی Rose Leslie حدودا 20000 دلار

ز لزلی Rose Leslie برای مراسم عروسی خود پیراهن بلندی از برند الی ساب ( صعب ) Elie Saab به ارزش حدودا 20000 دلار انتخاب کرد که بسیار خیره کننده بود.
لباس آستین بلند دارای یک تور نرم و صاف است که شامل یک خط گردن ظریف هم است. پشت این لباس باز است و با نخ ابریشم و گیپور دوخته شده است. برای اینکه لباس عاشقانه تر و ظریف تر به نظر برسد از کمربند و تور عروس از برند الی ساب ( صعب ) Elie Saab استفاده کرده است.

مدل دسته گل عروس و تاج عروس رز لزلی Rose Leslie بازیگر Game of Thrones

رز لزلی Rose Leslie برای افزایش ظرافت لباس و فاخر شدن آن از تاج گل روی سرش و در زیر تور عروس استفاده کرده است. استفاده از گل های سفید و عسلی ظریف در دسته گل نیز زیبایی منحصر به فردی به او بخشیده است.
این زوج همدیگر را در یک نمایش ملاقات کردند و در یک داشتان عاشقانه نافرجام بازی کردند. خوشبختانه در نهایت رابطه نافرجام این دو نفر در سریال به شادی در دنیای واقعی تبدیل شد و با هم ازدواج کردند.

مقایسه مدل لباس عروس مگان مارکل Megharkle با لباس عروس رز لزلی Rose Leslie

رز اولین نفری نیست که در مراسم عروسی خود لباس عروس ساده و آستین بلند به تن کرده است. در ماه گذشته مگان مارکل Meghan Markle با پرنس هری Prince Harry ازدواج کرد و در مراسم عروسی خود لباسی از برند ژیوانشی Givenchy پوشید. لباس عروسی مگان مارکل پیراهنی آستین بند با دنباله ایی بلند و یقه قایقی بود.

مقایسه مدل لباس عروس کیت میدلتون Kate Middleton با لباس عروس رز لزلی Rose Leslie

قبل تر از آن هم کیت میدلتون Kate Middelton عروس دیگر خانواده سلطنتی، در مراسم عروسی خود لباسی از برند الکساندر مک کوئین Alexander McQueen به تن کرده بود. بنابراین واضح است که لباس های عروس باوقار و ساده طرفدار بیشتر پیدا خواهند کرد.

مدل لباس  عروس رز لزلی Rose Leslie حدودا 20000 دلار + تصاویر

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.