مدل لباس شیک برای مادر عروس های خوش سلیقه

گلچینی از مدل لباس شیک برای مادر عروس های خوش سلیقه را برای شما عزیزان در سایت  دانستن آماده نموده ایم مادر عروس باید لباس های زیبا و مد روزی را در روز عروسی دخترش انتخاب نماید ساده و  ظریف تا جذابتر شود و در مهمانی بدرخشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس شیک برای مادر عروس های خوش سلیقه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: حـال که دخـتـرتان را برای روز عروسی آماده کرده اید، نوبت خودتان اســـت. حتمــا شمــا هم به عنوان مادر عروس دوست داریـد که در ایـــن روز خاص بدرخشــید. انتخـــاب لبــاس در میان آنهمـه تنوعی که در بازار وجود دارد، کار ساده ای نیـــست. مهم تر از آن، لباسی که انـــتـخاب می کنیــد بایـــد با موقعـــیـت شما به عنوان صاحب مجلس جور درآید.

بنــابـــرایــن اگـــر نمی دانـیـــد که چه مدلــی منــاسب شماســـت، نگـــران نشوید. ما در ادامه مطــلب نکـــاتـــی را برای شمــا آورده ایـم تا راحت تر تصـــمـیم بگـیرید و در جمـع چون جواهــری بدرخــشــیـد.


کت کوتاه


فرقی نمـــی کنـد که برای گرم مانـــدن بدن تان اسـت که می خواهیـــد کت به تن کنـــیــد یا برای پوشاندن بدن تان، این مدل لبــاس گزیـــنـــه فوق العــاده ای برای روز عروسی دخـتـرتـان می باشــد. سعـــی کنیــد کتـی ظریف مانند مدل های توری و به رنـــگــی که با رنــگ لباس تان جور در می آیــد را انـتــخـاب کنـــید. پوشیدن کت ظاهر شمــا را کلاسیک تر و سنگــیـــن تر نشان خواهد داد.


کفــش


کفـــشی که به پا می کنیـد بایـــد در پاهایـتـان بدرخـــشد. برای ایــن منظور کفش های پاشـــنه بلنــد به رنگ های خنــثـی به پا کنید. بهتـــریــن رنگ ها برای شمــا رنـگ های طوسی، طلــایـی و گلبـــهــی اســـت. البـــته اگه لبـــاس تان به رنگ مشکـی می باشد، کفــش پاشـــنـه بلـــنـد مشــکـی را در اولویت قرار دهـید، از ایـن رو که ظاهــر شما را کلــاســـیــک تر و شیک تر نشان خواهد داد.

کیـف


درســـت اســت که مادر عروس مدام بایـــد در رفت و آمــد باشد، اما به کیــفــی که موبایـل یا رژ لب و آیــنه خود را در آن بگــذارد، احـتیــاج دارد. کیف مادر عروس هم به عنوان یک اکسسوری که بسیـار توی چشـــم اســت، باید منـــحـصــر بفــرد باشد. کیف های کوچکــی که روی آنـــهــا با پولک، مرواریــد، گل یا تور…. تزییـــن شده، گزینـه های منــاســبی هسـتــنـد که با لبـــاس کلاسـیــک شمــا به زیــبایــی ست می شوند. فقـــط یادتان باشـــد که رنــگ کیف تان را با رنـــگ لبـــاس تان ست کنـــیـد.

جواهـرات


زمانی که مدل لبـــاس و کیـــف و کفــش تان را انتـــخاب کردیـــد، حال نوبت جواهرات تان اسـت. با گذاشـتــن جواهرات می توانـــید ظاهـرتـان را تکمـیل کنـید. امـــا کدام مدل ها برای شما، آنــهــم در یکـی از مهـمـــتریـن جشن های زندگی تان، منـاسـب اسـت؟ پیـشنـهاد ما جواهـرات کلـاسیـــک ماننـد المـــاس یا مرواریــد است. رنـــگ آن، این که طلایی، نقره ای یا رز گلــد باشــد، کاملـــا بســتگـــی به رنـگ لبـــاس تان یا رنگ پوست تان دارد.

قد لبـاس


اگر دوست داریـد لباســی به تن کنـــیــد که در آن راحـت باشـــیـد، قد لباس تان را تا زیــر زانو بگیــرید. با این مدل نه تنـــهــا شیـک و زیبـــا خواهـــید بود بلـکـه، برخـلـاف پیـراهن های ماکـــسـی، پذیــرایی از میـهـمانـان نیز برایــتــان راحـــت تر می شود.


معــمولا ایده آل تریـن مدل لبـاس برای مادر عروس، پیــراهـنـی ماکسی اسـت. خوشبختانـه مدل های زیـــادی از پیـراهـــن های ماکـــسـی در بازار وجود دارد که با توجه به سلــیــقـه تان می توانـــیـد بهتـــرین را انـــتخاب کنید. تمام چیزی که بدان احــتیاج داریــد رنگ و مدل لبـــاس مورد علـاقـه تان اســت.

لبـــاس سایـز بزرگ


خوشبـختانه امــروزه برای خانم های سایز بزرگ هم انتخــاب های زیـادی وجود دارد. برخی از خانم های چاق اعتمـاد به نفـس ندارنـد، به همـــیـن دلـــیل به دنبال لبـــاس های گشـــادنـد، در حالـــی که با نشان دادن برآمـدگی های بدن تان، خوش انـدام تر به نظــر خواهـیــد رســیــد. بنابرایـن لبـــاس هایـی که فیت تن تان باشـــد در اولویت و لباس های راستـه را در انـــتـــخـــاب های بعدی تان قرار دهید.

رنـــگ لبـاس

طلایـی


یکـی از بهـــتـرین انتــخــاب ها برای رنـگ لباس مادر عروس، طلایـــی است. ایــن رنگ نه تنها بهـتــرین انـتخاب برای مراسم رسمـی است، بلکه بســیار هم شیک و چشمگــیــر می باشد. الــبته بایـــد رنـگ آرایـش و اکـســسوری هایتان را طبیـعــی و خنـــثــی انـتخـــاب کنید تا به رنگ پیراهــن تان بیاید.

نقـــره ای


نقره ای هم از دیگــر رنگ های خنثی ای است که می توانیـــد در ایـن مراســم پرشـــکوه به تن کنید. تنـــهـــا چیزی که باید برای ایـــن رنـــگ لباس در نظـر داشته باشــیــد، رنــگ کفــش و اکـسسوری تان اســت. جواهـرات نقـره ای رنـــگ به همراه کفـش نقره ای یا مشـکی بهتریــن انـتخـــاب برای ایـن رنگ لبـاس می باشد.

سرمه ای


اگر به رنگ های متــالـــیک علـاقه ای نداریـد یا به دنــبـــال رنگـــی تیره تر هســـتیـــد، رنــگ سرمه ای بهـتــریـن انتخــاب برایـتـان خواهـــد بود. ایــن رنـــگ لاکچـری، ظرافت و زیبـــایـــی ظاهـر شما را دو چندان می کنــد. این رنگ لباس علــاوه بر مراسم عروسی، برای دیــگر میهــمانـی های شبانـه نیز منـــاسب است.

شیـری


شیـری رنـــگــی اســـت که هیــچ گاه از مد نمــی افتد و همـــیـشه برای مراسـم رسمــی مناسب اســت. مهــم نیــست که قد و مدل لباس تان چگونه اسـت، ایـــن رنگ در هر شرایطی ظاهر شمـــا را شیک و جذاب نشـان می دهـــد.

بنـــفش


اگــر به دنبال رنـــگ های بولد و توی چشم هستید، بنفش هم گزینـــه خوبی برایــتـــان اســـت. مهم نیست که کدام تن رنـگـی بنفش را انـــتــخاب می کنـیـد، این رنگ با هر تونالیــته ای، جزو رنگ های لاکــچـری به حساب می آیـــد. برای انــتـخـاب رنـگـــی که منـــاسب شمــا باشـــد، به رنــگ پوست تان دقــت کنیــد. رنـــگ لبـــاس بایــد با رنـگ پوست تان جور در آید.

مدل لباس شیک برای مادر عروس های خوش سلیقه

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.