مدل لباس عروس شیک با برندهای معتبر برای خانم های خوش سلیقه

مجموعه ای از مدل لباس عروس شیک با برندهای معتبر برای خانم های خوش سلیقه را برای شما خانم های خوش سلیقه در سایت دانستن به اشتراک قرار داده ایم این لباس های عروس از برندهای معتبر و بسیار مدل جدیدی می باشند لباس های عروس که خانم های خوش اندام را در مجلس زیباتر می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس عروس شیک با برندهای معتبر برای خانم های خوش سلیقه را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

طــراحـــی لباس عروس یکــی از شاخه های طراحــی لبـاس زنانه اسـت و طراحـان زیـــادی در ایـن شاخه فعـالیـــت می کنند. شناخـت برنـدهای مشهور لباس عروس به ما کمک می کنـــد تا با بهـتـرین ها آشـــنا شویم و آگـــاهانه لبـاس عروس خود را انـتـخــاب کنــیـــم.اگـــر شمــا هم دوست داریـد که با برنـدهــای مشهور لبـاس عروس در جهان آشــنا شوید، در ادامه مطـــلب همــراه مان باشیـــد.

1. Danielle Frankel


دنیـل فرانـکـل یکی از برندهــای لبـــاس عروس اسـت که تمرکــز خود را روی سادگـی گذاشته اسـت. لبـاس های ایـــن برنـــد در عیـن سادگــی، بسـیـــار زیــبـا هسـتــنــد. آنــچــه طراحـی لباس عروس های ایـن برنـــد را از دیـــگـر برندهـا جدا می کند، لایـــه دار بودن آن است. در واقع طراحان با ایــن تکــنیـــک به هر لبـــاس شخــصیتــی منحصر بفـرد می دهند. علاوه بر آن اســتفــاده از اکــســـسوری هایــی چون دســـتکـش، کمربـنـــد، کت… از دیگر امکـــانـــات ایـــن برند اســـت که می توانید با توجه به سلـیقه تان آنهـا را انتـخــاب کنیــد و بر جذابــیـــت تان بیـــافزایـــیـــد.

دنیــل فرانــکـل معـــتقد اســـت به تن کردن کت روی لباس عروس در ابتدای میـــهــمــانــی، به ظاهــر عروس سبـــکی کلـــاسیــک و شیک می دهد. در آوردن آن در اواسـط میــهمــانــی نیز ظاهـــری متفـــاوت به عروس می بخشد که هم برای خودش و هم برای میـــهمـان ها جذاب خواهـــد بود.

2. Christos Costarellos


کریـســـتوس کاستـارلوس برای اولین بار در سال 1998 در یونان آغـــاز به کار کرد و از همان سالهـــا هم طرفداران زیـادی داشـت. طراح ایـن برنـد در مورد لبـاس عروس هایش می گوید: «من المـــان های الــهـــام برانـــگیـــز را از گذشـــتــه می گیریم و آنها را با دنـیـــای مدرن امروزی تطـــبـــیق می دهـــیـم، به طوری که در آیـنـده نیز زیبـــا و کاربردی باشد.» توجه به جزییات از جمـله خصوصیات ایــن برنـــد است. علــاوه بر زیبایـــی و دقــت، طراحـــان به کیفــیـــت پارچه های اســتـفــاده شده نیـز اهمیـت زیادی می دهـــند. آنـهـا پارچه های خود را از بهــترین پارچه های موجود در بازارهـای پاریس تهــیه می کنــنـد.

3. Sophie et Viola


قرن 21، قرن ساده گرایـــی اســت. مینـــیمـالـیســـت نه تنــها در طراحی ساختــمــان و دکوراســـیون و سایر هنــرهـا محبوبیت یافته، بلـکــه در مدل لباس عروس نیــز رایــج شده اسـت. برنــد سوفی ات ویولا نیــز از برنـدهـــایــی است که لبــاس های خود را به سبک میــنــیمالیســت طراحی می کنـد. طراحــان این برند ترجـیح می دهـــند که لباس عروس هایـــشـان ساده، مدرن و بدون هیـــچـگونه پیچـیـــدگـی باشـــنـد. بنابرایـــن خانــم هایی که به لبــاس های شلوغ علـــاقه ای نداریـــد، لباس های ایـن برنـــد را حتـمــا خواهنــد پســندیـد.

4. Alex Perry


لبـاس عروس های الــکس پری به لبـــاس هایـــی با دامن های پفی معــروف اســـت. الـــبـــتـــه جدا از پایین تنــه حجیم لبـاس هایــش، او به جزییات بالـا تنـــه نیز اهمـیت زیــادی می دهـــد. در واقع چیـــزی که در مدلی های لبــاس عروس الـــکس پری اهــمــیت دارد، فرم است. خانـــم هایـی که دوست دارنــد ماننــد پرنـــسس ها بدرخشـنـد و با لبــاس عروس پف دار از تمام افراد حاضر در مجـــلـس متفاوت باشنـد، حتـــما ایـن برنـد را انتــخاب خواهنــد کرد.

5. Ashi Studio


یکــی از برنـــدهایی که با خلــاقیـت خود، لبـــاس عروس های متـفـــاوتی را طراحی می کنـــد، برند آشی اســـتودیو می باشـــد. ایـن برند نه تنـها در مدل لبــاس عروس، بلکه در جزیـــیات لبـاس مانــند گلــدوزی، نیــز توجه زیــادی به خرج می دهد. سالهاســت که طراحـــان ایــن برند مورد تشویق و تحـــسیـن طراحـان معــروف جهـان قرار می گیـــرند. ستاره های زیــادی مشـــتری ثابــت این برند هستــند. به عنوان مثال زنــدیا، لیدی گاگــا و ویتــنـی پورت بارها این برند را برای لبـــاس فرش قرمز خود انتـــخـــاب کرده انــد.

6. Chana Marelus


لباس عروس های برنـــد چانا مارلوس از باکــیفـیـــت ترین پارچه ها تهـــیه می شوند. علـاوه بر کیـفـیت، با توجه به اهمـیـتی که طراحــان روی جزیــیــات لبـاس، مانند گلـدوزی و منجوق دوزی ها، می گذارند، رویای شمـا را از یک لبـــاس عروس ایــده آل به واقـــعــیــت مبـدل خواهـنـــد کرد. یکی از خلاقیـــت های جالـــب این برنـــد، استـفــاده از پارچـــه های کامـــلا متـــضاد اســـت. در واقـع طراحان آنهـــا را به گونه ای کنـــار هم می چیـــنــند که نتــیـــجـه آن لبـاس عروسی ظریــف و زنانــه اســـت.

این برنــد از نقـاط مخـتـلــف جهان مشــتـری دارد. لبـــاس های عروس چانا مارلوس با ظرافـــت بالـایی طراحی شده و هیچـــگــاه از مد نمــی افـتـنــد. نه تنـهـــا رنگ سفـــید، بلـکــه رنـــگ های دیـــگری را نیــز می توانیــد در کلکـــســـیون ایـن برنـد ببـــیـنیـــد. لبــاس هایـــی با آستــین های بلـنــد، یقه های وی شکـل و پارچه های رنگـی کار شده، چشم هر بیـــنـــنده ای را به خود جلب می کند.

7. Yolan Cris

برنـــد یولان کریس توسط دو خواهــر تاسیـس شده است. ایـــن دو طراح تمام دوران کودکــی خود را در سالن لبـــاس عروس مادرشـــان گذرانـــدنــد، از ایــن رو با این صنـعــت به خوبی آشنـا شده و توانــسـتـنـــد برند خود را تاسیس کنــند.

لباس عروس های ایـــن برند ترکیبـی از سبک های نئو-ویکــتوریـــایــی و گوتیـــک اسـت که نتــیـــجه آن لباس هایی پر زرق و برق و چشمگـیــر می باشــد. از خصوصیــات بارز مدل های آن، اســـتفـــاده از پارچـــه و تورهای خاصی ست که در هر لباسـی به کار می رود. در واقـع شما نمی توانــیــد دو لبــاس را ببـــیـنـید که تورهای یک شکلــی روی آنها کار شده باشد. شایـد هزینـــه ای که بایــد برای ایـن لباس پرداخـت کنـیــد بالـا باشـــد، اما به منحـــصر بفـــرد بودن آن می ارزد.

8. Caroline Hayden


کارولیــن هایـدن طراحـــی لبـاس های خود را محــدود به 3 رنـگ و 3 مدل پارچه کرده اسـت. در واقـع او مشــتـــریـــان خود را می شنــاسنــد و با توجه به نیـاز آنهـــا لبـاس عروس های خود را طراحـی می کنـد. پارچـــه های ایـــن برنـــد به گونه ای هســتـــند که چروک نمی شوند که همیـن موضوع برای بسیــاری از خانم ها اهـــمــیـت زیـــادی دارد.

طراحان ایــن برنـــد اعتقــاد دارنـــد که علاقه مردم به سبـک های سنـــتــی کم و به سمـت سبک های مدرن متمایل شده اسـت. از این رو سبک مدرن را برای لبــاس های خود انـــتـخـــاب کرده اند که مورد پســـنــد بسیاری از خانـم های خوش پوش می باشـد.

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.