مدل لباس مجلسی بازیگران ایرانی و خارجی در جشنواره کن 2018

لباس مجالسی بازیگران ایرانی و خارجی در جشنواره کن سوژه شده است و فیلم سه رخ نیز در این جشنواره راه یافته و چند نفراز عوامل این فیلم در جشنواره کن با مدل لباس عجیبی روی فرش قرمز حضور پیدا نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس مجلسی بازیگران ایرانی و خارجی در جشنواره کن 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: جشـنواره بیـنـــ‌ الـمـــللـی فیـلـــم کن «Le Festival International du Film de Cannes» جشنواره ‌ای سالـــانه اسـت که در کن فرانـــســه برگـزار می ‌شود. این جشـــنواره یکــی از بزرگتریـن و باشکوه‌ ترین رویدادهای سیــنـــمـــایی جهـــان و محلی برای پیـــش ‌نـــمـایـــش فیـلـــم ‌های جدید از تمـامـــی ژانـرهـــا از جمــلـــه مستـند به ‌شـمـــار می ‌آیــد.

هفتاد و یکـمین دوره جشنواره فیلـــم کن از ۸ تا ۱۹ می ۲۰۱۸ در کن فرانــسه برگزار ‌شــد. کیت بلـــانشـــت بازیـگــر اسـترالیایـــی ریاســت هیئت داوران این دوره را برعــهــده داشـت.

اگـــر دوست داریـد مدل لبــاس ستــاره های حاضــر در ایـــن مراســـم روی فرش قرمــز را مشاهـــده کنـــید، در ادامه مطــلــب همـراه مان باشید.

بهـــنـاز جعـــفـــری و مرضــیه رضایی

جیـن فوندا

 


کیــت بلــانشت

سوفیـا بوتلـا

لی یوچوئن

جولیان مور

ایوا دوورنــی

النـا لنیـــنا

شایـــم

آریا هارگـیـــت

هلن میـــرن

استــیـســی مارتــیــن

سلیــنا جید

کریـــس لی

ایزابـل هوپر

الســاندرا آمبـــروزیو

لوئیز بورگوئن

مدل لباس مجلسی بازیگران ایرانی و خارجی در جشنواره کن 2018

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.