مدل لباس های دختران خوشگل در مراسم انتخاب زیباترین دختر سال

گلچینی از مدل لباس های دختران خوشگل در مراسم انتخاب زیباترین دختر سال را برای شما عزیزان در سایت مجله دانستن گردآوری نموده ایم لباس های دختران که در این مراسم شرکت کرده بودند بسیاری از کشورها در این مراسم از دختران زیبا و خوشگل شرکت نموده و از مدل لباس های این دختران خوشگل تصاویری را در سایت های معتبر منتشر نموده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس های دختران خوشگل در مراسم انتخاب زیباترین دختر سال را سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : دختر سزاوار یا این که به عبارتی میس یونیورس «Miss universe» یک مسابقه بین‌المللی زیبایی است که هر سال بوسیله سازمانی به همین اسم برگزار می شود . شعار این مسابقات «زیباییِ هدفمند» است و در آزمون‌های این مسابقه علاوه بر زیبایی ظاهری , معیارهایی همچون شخصیت , هوش , ارتباط ها اجتماعی , حضور ذهن و حاضرجوابی , توانایی‌های ورزشی , معلومات همگانی و همینطور مهارت‌ها و استعدادهای ویژه هر مورد از شرکت‌کنندگان دقت می شود .

پیروز این مسابقه علاوه بر اخذ تاج دختر لایق و جوایز نقدی می‌بایست به دوران 1‌سال از محل اقامت خویش به کشورهای متفاوت جهان مسافرت کرده و برای اداره دوشیزه عالم فعالیت‌های خیریه انجام دهد .

این مسابقات قدیمی‌ترین فستیوال زیبایی است که هنوز برگزار می شود و با کمپانی بیشتراز ۱۴۰ مرزوبوم و پخش تلویزیونی در بیش تر از دویست مرز و بوم عالم اصلی ترین و لبریز بیننده‌ترین آنها هم است . دوشیزه جهان اکنون مانوشی چیلار از هند است .

 

آنگولا

آرژانتین

بلژیک

جزایر ویرجین بریتانیا

جزایر کیمن

کاستاریکا

کوراسائو

جمهوری چک

اکوادور

کره

لبنان

موریس

میانمار

هلند

نیکاراگوئه

اسلواکی

تایلند

ترکیه

ونزوئلا

سوئد

اکوادور

اندونزی

اندونزی

مدل لباس های دختران خوشگل در مراسم انتخاب زیباترین دختر سال

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.