مدل لباس های ملانیا ترامپ بانوی اول امریکا از برندهای معتبر

ملانیا ترامپ همسر سوم دونالد ترامپ می باشد او 46 ساله است و در زمان جوانی مدلینگ دختر در امریکا بود در حال حاضر هم اندام بسیار زیبایی دارد مانیا ترامپ در دیدارهایش با ترامپ از لباس های بسیاری گران قیمتی استفاده می نماید لباس های ملانیا ترامپ بسیار زیبا و شیک هستند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس های ملانیا ترامپ بانوی اول امریکا از برندهای معتبر را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مـــانکـــن سابـق اسلوونیـایی آمـریکـــایی و بانوی اول ایالات متـحـــده آمـریکــا در حال حاضــر یکی از پر بحـــث ترین زنان اســت. جدا از ایــن که او بانوی اول آمـریـــکاســـت، لبــاس هایــی که به تن می کند نیـز منتــقـدان زیادی پیدا کرده اسـت.

از اکـسسوری هایــی که او اســـتفـــاده می کند تا لبــاس ها و کیــف و کفش هایـــش، همگـــی توجه طراحان مد و منـتـقدان را به خود جلب کرده، طوری که خبرها و تیترهای زیــادی را به خود اخـــتـصـــاص داده اسـت. اگر شما هم دوست دارید که با لبـاس های بحـــث برانگـــیـــزی که ملانـیـا ترامپ به تن کرده آشـنا شوید، در ادامـــه مطلب با ما همــراه باشـــیــد.

1. 21 ژوئن 2018

بانوی اول آمـریکـــا اخیـــرا برای بازدیــد از بازداشـتـگـاه کودکـان تگـزاس، ژاکـتــی زیـتونی به تن کرد که پشــت آن نوشتـه بود: «برای من مهم نیـست، برای شما چطور؟»

انواع لباس های ملانــیـــا ترامپ

2. 25 آپـــریـل 2018

یکی دیــگــر از لباس هایــی که بر تن ملـــانـــیا بسـیـــار سر و صدا کرد، تیـــپ مدرن سر تا پا سفـید او بود. او برای ملاقـات با رئیس جمهور فرانسه، امانوئل مکرون، پیراهنـی از برند مایکـل کورس به همراه دامـنی کوتاه و کفـش کریـــسـتـین لوبوتیـــن و کلــاهی بزرگ به تن داشــت.

لبـاس های ملانیا ترامپ

3. 27 نوامبـر 2017

لبـاسی که ملـانیـا برای جشـن کریـسمـــس در کاخ سفیـد به تن کرد، جوک های زیــادی را در پی داشت.

مدل لبـــاس های ملــانیا ترامپ

4. 21 نوامـــبـــر 2017

کت مجـــلـــل استلــا مک کارتنـی ملانــیا که برای مراسم سالــانـــه نمــایش ملی بوقلمون شکــرگــزاری به تن کرد، پاپــاراتــزی ها و طراحـــان مد زیـادی را به سمـــت خود جلب کرد.

لبـاس پوشش ملانیا ترامـــپ

5. 20 نوامبر 2017

ملانیــا برای جشـــن سال نو، لبـاســـی غیــر رسمــی به تن کرد. او بلوز یقــه اسکـی خود را با شلواری جیـن ست کرد که به نظر دیــگران در شان مراســم مهــمی چون کریــســـمس نبود.

لباس های ملـــانـیا ترامپ

6. 10 نوامـــبـــر 2017

ملـــانـیـا برای بازدید از باغ وحش پکن به همـراه همـــســـرش به چیـن سفـــر کرد. گفتــه شده که او برای ایــن مســـافرت 6 روزه حدود 42000 دلـار لبـــاس و اکـسسوری خرید و با خود به همراه داشــت. این مقـــدار پول می توانـد شهـریه یک سال یک دانـــشـجو باشـد.

مدل پیـراهــن ملانــیــا ترامـپ

7. 9 نوامـــبر 2017

یکـــی از لبـاس هایی که ملـانـــیــا برای سفر اروپا به تن کرد و خبر ساز شد، لبــاسـی از برند لوکس گوچی بود.

مدل لبـاس ملانیــا ترامـــپ

8. 7 نوامبر 2017

هزینـــه ای که ملــانیــا ترامپ برای لبـــاس هایــش می کنـد، نقــدهــای منـفـی زیادی را به همـراه دارد که یکـی از آنهـــا کتـی ست از برنـــد جسوس دل پوزو که 4100 دلار می ارزد.

مدل لباس های ملــانـــیــا ترامپ

9. 22 سپتامــبــر 2017

ملـــانـــیـا ترامپ برای باغـــبانـی کتــی به قیمـــت 1389 دلـــار از برنــد بالــمــیــن به تن کرد.

عکـس هایی از لباس های ملــانیـــا ترامپ

10. 20 سپتـــامبـر 2017

بانوی اول آمریـــکا برای لبـاس صورتـــی جیــغــی که 3000 دلار می ارزیــد، نقـــدهــای منفـــی زیادی دریـــافــت کرد. ایـــن در حالتی بود که او در سخنـرانـــی خود در همــان روز ادعـا کرد: «هیچ کودکـی نبــایـد گرســنـه به خواب رود.»

لبــاس های جنجـــالی ملانــیـــا ترامپ

11. 14 سپـــتــامبر 2017

ترامـــپ در اواســط پروازش به فلوریدا، لبــاس هایش را عوض کرد و همین موضوع سوژه خبرنگـاران شد.

لباس های متـــفــاوت ملانـیــا ترامـــپ

12. 2 سپتــامــبر 2017

ترامــپ برای سفرش به تگـــزاس کلاهــی به سر کرد که روی آن کلــمه «تگــزاس» نوشتـه شده بود.

لبـاس های اسـپرت ملانـــیا ترامــپ

13. 2 سپــتـامـبــر 2017

ملانـیـا برای بازدید از تگــزاس، پیـراهـنــی از برند رالــف لورن به قیــمت 1590 دلار به تن کرد. ایـــن پیراهـــن اکنون به قیـــمــت 634 دلـار به حراج گذاشــتــه شده اسـت.

مدل پیـراهــن کوتاه ملـــانـــیا ترامپ

14. 5 جولای 2017

یکی دیگــر از کت های گران قیـــمت ملانیا که هنگام ورودش به لهـــسـتـان به تن داشت، کتی به قیمت 2400 دلـار بود.

مدل کت بلند ملــانیا ترامپ

15. 26 مه 2017

لبـــاســـی که ملانیـا برای مراسم نشـــســت گروه هفت انـتخــاب کرده بود از برند لوکس و بسیار گران قیمت دولچه و گابانا بود که ارزشـی حدود 51500 دلـار داشـــت. منـــتــقـدان معــتـــقـدنــد که او با پوشیـدن ایـن کت تنـــها می خواســـته که ثروت خود را به نمایش بگـذارد. قیـمـــت این کت با درآمـــد 2015 خانواده متوسط آمــریکـــا برابــری می کنــد.

مدل کت ملانیا ترامپ از برنـد دولچه و گابـــانـــا

16. 24 مه 2017

لبــاس مشـکی دنـبــاله دار و پوشش سر ملانـــیــا در دیــداری که با پاپ داشـــت، بحـــث برانـگیـــز شد.

لبـاس مشـکـــی ملـــانــیا ترامپ

17. 20 ژانویه 2017

بعـــد از انتخـابات جنجال برانگیز آمـــریـــکا و ریـاست جمـهوری دونالـد ترامپ، بسیـــاری از برندهــای مشهور مخــالــفـــت خود را نشــان و اعـــلــام کردند که از طراحـی لبــاس برای ملـــانــیـــا خودداری می کنـــد. در آن میـــان، تنــها برند رالــف لورن بود که به درخواست ملـــانــیـا پاســـخ مثبت داد. همیـــن موضوع باعث شد که ایــن برنــد از چشـــم بســیاری از مردم بیافـــتد.

مدل لباس رسمی ملـانـــیا ترامپ

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.