مدل لباس های ملانیا ترامپ بانوی اول امریکا از برندهای معتبر

ملانیا ترامپ همسر سوم دونالد ترامپ می باشد او ۴۶ ساله است و در زمان جوانی مدلینگ دختر در امریکا بود در حال حاضر هم اندام بسیار زیبایی دارد مانیا ترامپ در دیدارهایش با ترامپ از لباس های بسیاری گران قیمتی استفاده می نماید لباس های ملانیا ترامپ بسیار زیبا و شیک هستند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل لباس های ملانیا ترامپ بانوی اول امریکا از برندهای معتبر را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مـــانکـــن سابـق اسلوونیـایی آمـریکـــایی و بانوی اول ایالات متـحـــده آمـریکــا در حال حاضــر یکی از پر بحـــث ترین زنان اســت. جدا از ایــن که او بانوی اول آمـریـــکاســـت، لبــاس هایــی که به تن می کند نیـز منتــقـدان زیادی پیدا کرده اسـت.

از اکـسسوری هایــی که او اســـتفـــاده می کند تا لبــاس ها و کیــف و کفش هایـــش، همگـــی توجه طراحان مد و منـتـقدان را به خود جلب کرده، طوری که خبرها و تیترهای زیــادی را به خود اخـــتـصـــاص داده اسـت. اگر شما هم دوست دارید که با لبـاس های بحـــث برانگـــیـــزی که ملانـیـا ترامپ به تن کرده آشـنا شوید، در ادامـــه مطلب با ما همــراه باشـــیــد.

۱٫ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۸

بانوی اول آمـریکـــا اخیـــرا برای بازدیــد از بازداشـتـگـاه کودکـان تگـزاس، ژاکـتــی زیـتونی به تن کرد که پشــت آن نوشتـه بود: «برای من مهم نیـست، برای شما چطور؟»

انواع لباس های ملانــیـــا ترامپ

۲٫ ۲۵ آپـــریـل ۲۰۱۸

یکی دیــگــر از لباس هایــی که بر تن ملـــانـــیا بسـیـــار سر و صدا کرد، تیـــپ مدرن سر تا پا سفـید او بود. او برای ملاقـات با رئیس جمهور فرانسه، امانوئل مکرون، پیراهنـی از برند مایکـل کورس به همراه دامـنی کوتاه و کفـش کریـــسـتـین لوبوتیـــن و کلــاهی بزرگ به تن داشــت.

لبـاس های ملانیا ترامپ

۳. ۲۷ نوامبـر ۲۰۱۷

لبـاسی که ملـانیـا برای جشـن کریـسمـــس در کاخ سفیـد به تن کرد، جوک های زیــادی را در پی داشت.

مدل لبـــاس های ملــانیا ترامپ

۴٫ ۲۱ نوامـــبـــر ۲۰۱۷

کت مجـــلـــل استلــا مک کارتنـی ملانــیا که برای مراسم سالــانـــه نمــایش ملی بوقلمون شکــرگــزاری به تن کرد، پاپــاراتــزی ها و طراحـــان مد زیـادی را به سمـــت خود جلب کرد.

لبـاس پوشش ملانیا ترامـــپ

۵٫ ۲۰ نوامبر ۲۰۱۷

ملانیــا برای جشـــن سال نو، لبـاســـی غیــر رسمــی به تن کرد. او بلوز یقــه اسکـی خود را با شلواری جیـن ست کرد که به نظر دیــگران در شان مراســم مهــمی چون کریــســـمس نبود.

لباس های ملـــانـیا ترامپ

۶٫ ۱۰ نوامـــبـــر ۲۰۱۷

ملـــانـیـا برای بازدید از باغ وحش پکن به همـراه همـــســـرش به چیـن سفـــر کرد. گفتــه شده که او برای ایــن مســـافرت ۶ روزه حدود ۴۲۰۰۰ دلـار لبـــاس و اکـسسوری خرید و با خود به همراه داشــت. این مقـــدار پول می توانـد شهـریه یک سال یک دانـــشـجو باشـد.

مدل پیـراهــن ملانــیــا ترامـپ

۷٫ ۹ نوامـــبر ۲۰۱۷

یکـــی از لبـاس هایی که ملـانـــیــا برای سفر اروپا به تن کرد و خبر ساز شد، لبــاسـی از برند لوکس گوچی بود.

مدل لبـاس ملانیــا ترامـــپ

۸٫ ۷ نوامبر ۲۰۱۷

هزینـــه ای که ملــانیــا ترامپ برای لبـــاس هایــش می کنـد، نقــدهــای منـفـی زیادی را به همـراه دارد که یکـی از آنهـــا کتـی ست از برنـــد جسوس دل پوزو که ۴۱۰۰ دلار می ارزد.

مدل لباس های ملــانـــیــا ترامپ

۹٫ ۲۲ سپتامــبــر ۲۰۱۷

ملـــانـــیـا ترامپ برای باغـــبانـی کتــی به قیمـــت ۱۳۸۹ دلـــار از برنــد بالــمــیــن به تن کرد.

عکـس هایی از لباس های ملــانیـــا ترامپ

۱۰٫ ۲۰ سپتـــامبـر ۲۰۱۷

بانوی اول آمریـــکا برای لبـاس صورتـــی جیــغــی که ۳۰۰۰ دلار می ارزیــد، نقـــدهــای منفـــی زیادی دریـــافــت کرد. ایـــن در حالتی بود که او در سخنـرانـــی خود در همــان روز ادعـا کرد: «هیچ کودکـی نبــایـد گرســنـه به خواب رود.»

لبــاس های جنجـــالی ملانــیـــا ترامپ

۱۱٫ ۱۴ سپـــتــامبر ۲۰۱۷

ترامـــپ در اواســط پروازش به فلوریدا، لبــاس هایش را عوض کرد و همین موضوع سوژه خبرنگـاران شد.

لباس های متـــفــاوت ملانـیــا ترامـــپ

۱۲٫ ۲ سپتــامــبر ۲۰۱۷

ترامــپ برای سفرش به تگـــزاس کلاهــی به سر کرد که روی آن کلــمه «تگــزاس» نوشتـه شده بود.

لبـاس های اسـپرت ملانـــیا ترامــپ

۱۳٫ ۲ سپــتـامـبــر ۲۰۱۷

ملانـیـا برای بازدید از تگــزاس، پیـراهـنــی از برند رالــف لورن به قیــمت ۱۵۹۰ دلار به تن کرد. ایـــن پیراهـــن اکنون به قیـــمــت ۶۳۴ دلـار به حراج گذاشــتــه شده اسـت.

مدل پیـراهــن کوتاه ملـــانـــیا ترامپ

۱۴٫ ۵ جولای ۲۰۱۷

یکی دیگــر از کت های گران قیـــمت ملانیا که هنگام ورودش به لهـــسـتـان به تن داشت، کتی به قیمت ۲۴۰۰ دلـار بود.

مدل کت بلند ملــانیا ترامپ

۱۵٫ ۲۶ مه ۲۰۱۷

لبـــاســـی که ملانیـا برای مراسم نشـــســت گروه هفت انـتخــاب کرده بود از برند لوکس و بسیار گران قیمت دولچه و گابانا بود که ارزشـی حدود ۵۱۵۰۰ دلـار داشـــت. منـــتــقـدان معــتـــقـدنــد که او با پوشیـدن ایـن کت تنـــها می خواســـته که ثروت خود را به نمایش بگـذارد. قیـمـــت این کت با درآمـــد ۲۰۱۵ خانواده متوسط آمــریکـــا برابــری می کنــد.

مدل کت ملانیا ترامپ از برنـد دولچه و گابـــانـــا

۱۶٫ ۲۴ مه ۲۰۱۷

لبــاس مشـکی دنـبــاله دار و پوشش سر ملانـــیــا در دیــداری که با پاپ داشـــت، بحـــث برانـگیـــز شد.

لبـاس مشـکـــی ملـــانــیا ترامپ

۱۷٫ ۲۰ ژانویه ۲۰۱۷

بعـــد از انتخـابات جنجال برانگیز آمـــریـــکا و ریـاست جمـهوری دونالـد ترامپ، بسیـــاری از برندهــای مشهور مخــالــفـــت خود را نشــان و اعـــلــام کردند که از طراحـی لبــاس برای ملـــانــیـــا خودداری می کنـــد. در آن میـــان، تنــها برند رالــف لورن بود که به درخواست ملـــانــیـا پاســـخ مثبت داد. همیـــن موضوع باعث شد که ایــن برنــد از چشـــم بســیاری از مردم بیافـــتد.

مدل لباس رسمی ملـانـــیا ترامپ

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.