مدل مانتوهای طرح جین برای دختران خوشگل ایرانی

مدل مانتو های طرح جین بسیار شیک دخترانه که برای تابستان بسیار مناسب می باشند شما خانم های خوش سلیقه می توانید از این مدل مانتو ها الگو برداری نموده و در نابستان جذابتر و شیک تر شوید مانتوهای طرح جین جلو باز می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل مانتوهای طرح جین برای دختران خوشگل ایرانی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: جـیـن ها، جزو جدایـی ناپـذیر دنــیـای مد هســتند. ما در این مطلــب قصد داریـم شمـا را با اسـتایل های پیشــنــهــادی با مانتوهای جین آشـــنـا کنـیـــم با ما همــراه باشیــد :

۱- استـــایـل اول

ایـن یک اســـتایـل روزانه اسـت. در این استایـــل اســتــفـاده از رنــگ سبــز در اکـســـسوری ها باعـث به وجود آمــدن استــایــلــی فوق الــعاده شده است.

اســـتفاده از اکســسوری های سبز با مانتوهای جین باعــث به وجود آمـدن اســتایلـــی فوق العـــاده شده است

۲- استایل دوم

ایـــن اســـتـایــل مناسب روزهای بهـار و تابــستان است. شلوارهای پارچه ای گشــاد یکی از ترندهای تابســتـان هستنــد و شمـا می توانـــید آن ها را با یک صنــدل زیبـا تلـفــیـق کنـیـد و استایلـی شیک و جذاب داشـتــه باشید.

اســـتفــاده از شلوارهـای پارچـــه ای گشـاد با مانتو جین شیـــک و جذاب است

۳- اســـتایل سوم

استایـل سوم یکی از اسـتـایـــل های پیــشنـهادی با مانـــتوهای جیــن اســـت. استــفـاده از پیراهـــن های بلنـد می توانـــد گزینه منـــاسـبـــی در روزهای گرم تابســـتان باشـــد. شمــا می توانـــیـــد به جای رنگ مشــکـی رنـــگ های دیـگری را نیـز امتحان کنـیـد.

اسـتفاده از پیراهن های بلنــد زیـــر مانــتو جیـــن می توانـــد گزینــه مناسبی در روزهای گرم تابسـتان باشـد

۴- استـایـــل چهارم

اسـتــفـــاده از مانـــتوهای طرح جین نیز می توانـد انتــخــاب درستی در روزهـــای گرم تابســـتـــان باشد.در ایـــن اســـتایــل شاهــد تلفــیــق فوق الـعـاده رنــگ آبـی، سفــید و قرمــز هســـتـــیم.

اســـتـفاده از مانــتوهای طرح جیـــن نیـــز می توانــد انــتـــخــاب درســتــی در روزهای تابــستـــان باشــد

مدل مانتوهای طرح جین برای دختران خوشگل ایرانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.