مدل مبلمان و دکوراسیون اتاق بچه ها

دکوراسیون اتاق بچه باید از چیدمان اصولی بهره گرفته شود رنگ ها در دکوراسیون اتاق کودک بسیار مهم می باشند مبل ها نیز از اهمیت خاصی در چیدمان اتاق کودک تاثیر مثبتی دارد شما می توانید از این ایده ها استفاده نموده و دکوراسیون اتاق بچه را به بهترین نحوه بچینید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل مبلمان و دکوراسیون اتاق بچه ها را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : امروزه مشاجره های روانشناسی در قضیه بچه و نوجوان زیاد توسعه یافته و روانشناسان بعضی سنین را از اصلی ترین سالهای معاش یک آدم می‌دانند . همینطور عقیده اکثری از متخصص ها یاد دادن و تربیت بر این است که , شخصیت هر آدم در ۷ سال نخستین معاش وی صورت می‌گیرد و این پروسه پرورش متاثر از عوامل بخش اعظمی خواهد بود .

مشاوران کمپانی وینه چوب بر این باورند که محیط و محیط نوپا اعم از مهمترین این عوامل هست . فضاهای مربوط به کار خردسال ها و نوجوان مخصوصا اتاق خواب آنها بایستی واجد شرایط اوضاع ایده آل و مناسب برای پرورش فیزیکی , خیالی , عاطفی و اجتماعی آن ها باشد و به وقوع پیوستن این فرمان از روش استعمال المان های پباده سازی داخلی قابلیت پذیر است . درین مقاله با کمپانی مبلمان اتاق طفل و نوجوان وینه چوب همراه هستیم تا اصول و نکات دارای اهمیت دراین باره را معرفی نمایند .

مبلمان اتاق نوباوه

گزینش مبلمان اتاق بچه بایستی با روحیه خردسال ها انطباق داشته و به نحوی پباده سازی شود که تا مکتب رفتن نوباوه مورد استفاده قرار گیرد . به این ترتیب گام نخستین آشنایی خویش بچه از حیث خصوصیت های جسمی و کم عقل است . از آن جایی که بخش اعظمی از خردسال ها در سنین زیر ۷ سال جهان را آن طور که می بایست باشد مجسم می نمایند , خیر آن نوع که است از نظرات و تخلیات خودشان برای پباده سازی مبلمانشان استفاده نمائید .

خصوصیات مبلمان اتاق طفل

نوباوه هواره در درحال حاضر تکان و جنبیدن است و دوست داراست فضولی و جستجو را همراه با بازی در دنیای خویش انجام دهد , براین اساس محیط اطرافش بایستی مطابق با این نیاز وی بوده و احساس فضولی اورا بر انگیزد . از این رو شایسته ترین مبلمان برای خردسال ها باید , رنگارنگ , جاذب , مالامال مشغله و منظم , لبریز نشاط البته با این وجود وقار بخش باشد . کمپانی وینه چوب خصوصیت های زیر را برای مبلامن مطلوب طفل به شما توصیه میکنند :

وجود تنوع در عین سادگی
جلوگیری از سر در گمی و گیجی
جلوگیری از یکنواختی
بر انگیختن حس کنجکاوی و ماجراجویی
استفاده از اشکال و فرم های تازه و منطبق بر حس نوگرایی
اتاق‌های پر از وسیله، ظاهری آشفته دارند و مرتب نگه داشتنشان هم مشکل‌تر است.
کودکان به نسبت بزرگسالان احتیاج به فضای حرکتی بیش تری دارند.
مبلمان با خطوط نرم و گوشه‌هایی گرد. این مبلمان هم به فضا آرامش می‌دهد و هم آسیبی به کودک‌ وارد نمی‌کند.
همان‌طور که کودک به تدریج رشد می‌کند، باید وسایل اتاقش هم انعطاف لازم را با این رشد داشته باشد

رنگ مبلمان اتاق نوباوه

متخصص ها و طراحان داخلی رنگ های ارگانیک را برای اتاق نوباوه پیشنهاد میکنند . به صورت کلی رنگ های سرد مثل سبز و آبی رنگ خواص آهسته گزیده فضای اتاق را اضافه خواهد کرد .

مقیاس مبلمان اتاق طفل

میزان میز و صندلی , کمد دیواری های لوازم بازی و تخت خواب و هر آن چیزی که طفل در اتاق نیاز داراست فراوان لازم است . در شرایطی‌که محیط و موادسازنده آن متناسب با مقدار های کودک ها باشد , آنان به آسانی میتوانند وسایل مرتبط با خویش استفاده نمایند . ولی در غیر صورت خطرها افتادن و . . . پیش خواهد آمد .

از نوزادی تا نوجوانی

در صورتیکه نگران این می‌باشید هزینه ای برای ملبمان پرداخت کرده و پس از مدتی به دلیل ارتقاء سن کودکتان کار کشته به استفاده از آن‌ها نخواهید بود , تخت‌هایی به عنوان نوزاد – نوجوان وجود دارا‌هستند که‌این تخت‌ها در بالا برای سن نوزاد و آن گاه برای نوجوان قابل استفاده است . این گونه تخت در سن‌های نوزادی و شیرخواری لبه‌ های بلندی دارااست که کم‌کم و با بالا رفتن سن نوباوه میتوانید لبه‌ های بلند آن را‌ بردارید . طول تخت نیز با بالا رفتن سن طفل قابل تهیه است .

مبلمان اتاق نوجوان

براساس موعظه ها کمپانی وینه چوب می توان این برداشت را داشت که , دکورا سیون د اخلی و پباده سازی اتاق خواب به دلیل اینکه حوزه ای فردی و محرمانه در منزل به حساب آورده می شود و اشخاص برای استراحت به‌این اتاق پناه برده و خواهان متانت می‌باشند از تاثیرگذارترین فضاها برای هر فرد به خصوص در نوجوان ها به حساب آورده می شود . به این ترتیب به به عبارتی میزان نسبت به مبلمان اتاق خردسال ها دارای اهمیت است .

رنگ مبلمان اتاق نوجوان

برای اتاق خواب نوجوان , در تعیین رنگ مورد های بیش تری خواهید داشت و مجال آن را پیدا می‌کنید که از رنگ های تیره خیس نیز استفاده فرمائید .

مقیاس مبلمان اتاق نوجوان

میزان میز و صندلی , تخت , میز تحریر , بوفه جامه و . . . حتمی است . چون چنانچه کوچک خیس باشد همت ضروری را نخواهد داشت و بزرگ خیس بودن نیز فضای مازاد در اتاق اشغال می نماید .

 

مدل مبلمان و دکوراسیون اتاق بچه ها

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.