مدل مبلمان شیک و کلاسیک چوبی

گلچینی از مدل مبلمان شیک و کلاسیک چوبی را برای شما عزیزان در مجله دانستن قرار داده ایم این مدل ملبمان ها بسیار شیک و از جنس چوب می باشند شما می توانید از این مبل ها برای اتاق های پذیرایی استفاده نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل مبلمان شیک و کلاسیک چوبی را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :در زمیــنـه انتخــاب مبـلــمـــان همــیــشــه سوالــی که مطرح می شود این اســت که چرا مبــلمـــانـ‌ های چوبی انــتــخـاب اول مشـــتریـ‌ ها هسـتـنـــد؟ و ایــن که چرا چوب همیشه در اولویت های مد و طراحی در صنــعت مبلمـــان است؟ تنوع مبـــلمــان در ایـــن سال ها آن‌ قدر بالـا رفته که انـــتخــاب را برای بیش تر مشــتـــریـــ‌ ها دشوار و برای برخی از حساس‌ ترین‌ هایـــشــان تقریـــبا غیـــر ممکن کرده اســـت.

مبلـــمان‌ های فلـزی، چوبی،‌ پلاســـتـــیـکی و پارچه‌ ها آن‌ چنــان تنوعی دارند که همـه را حســابـــی گیــج میــ‌ کنند. در این میــان امـــا چوبی‌ ها هنوز هم طرفـــداران خاص خودشـان را دارند. برای فهمیــدن راز موفقیت مبلــمانـ‌ های چوبی در ایـن مطــلـب با صنـایـــع چوب، دکوراسیون و مبلمــان معــین همـــراه شده ایـم تا با شناخــت ویژگــی های مهم ایـن نوع از مبـلمـان، راه انتـخــاب را برای ما هموارتر سازنـد، پس آن را از دســـت ندهیــد.

۱- طبـــیـعی بودن چوب در مبــلمـان

چوب‌ به طور طبــیــعــی خط و خطوط زیــبــایـــی دارد و به خودی خود زیبــاســـت. تزیـین ایـــن چوب‌ ها و فیـــنیـــشـــ‌ کاری هم صرفـــا برای بیـرون کشـــیـــدن همـــین زیـــبـایـــی طبـیـعـی انجام میــ‌ شود و نتــیجــه، طبعـــا عالـــی اســت.

۲- انعـــطافــ‌ پذیــری و جانــ‌ دار بودن مبـلـمان چوبی

طبق نظـــر مشـــاوران صنـــایع چوب، دکوراسیون و مبلـمان معیـــن، چوب به طور طبـیعی قوی و بادوام اســـت در نتـــیجـه چنیـــن مادهــ‌ ای میـ‌ توانـد هم زمـــان از پس چنـد تنــش بربـیــایـد و عملــا آســـیــب چنــدانی نبــیند. همه ایــن ها یعــنی اینــ‌ که،‌ چوب و وسایــل چوبی طبــیـعــی را نبـــایـد هر چنــد سال یک‌ بار عوض کرد. به قول قدیـــمـیـــ‌ ها، مبلـمــان چوبی عمری و بادوام اسـت.

۳- سهولت نگهداری مبــلـمـان چوبی

دوام محصولات چوبی در عین حال باعـث میـــ‌ شود نگــهـــداری از ایـــن وسایـل چالـش کم تری داشــتـه باشـــد. برای مثال شما میـــ‌ توانیـــد مبـــلـــمـــان چوبیــ‌ تان را در یک محـــیــط خارجــی – بیـــرون از خانـــه- گذاشـــتـه و مطـمئن باشید که قارچـ‌ یا موریـانـه به آن آســیــب نمـی‌ـــزند.

۴- تمیز کردن راحتـــ‌ تر چوب

مشاوران مبلــمـــان معـین این اطمـینــان را به شمـا می دهـــنـد که تمیــزکاری مبـــلـــمـــان چوبی به هیـچ عنوان دشوار نیـــسـت. فقــط کافـی اســـت کمی گردگیــری کنیـــد. اگر پا را فراتر گذاشــته و بخواهـیــد به چوبتــان جلـا بدهید، بایــد از روغنـ‌ و وسایل پولیـش استـفـاده کنـــیـــد که آنـ‌ هم همـیشـگـــی نیســت. ضمن ایـــنــ‌ــکه، قیــمـت پایـینی دارد.

 

۵- مبــلـمان چوبی، سازگار با شرایـــط آب و هوایـــی

مبلـمانـ‌ های چوبی با شرایـط عمومی آب و هوایی سازگـــار شده‌ اند. با این حساب اگـــر یک مبل چوبی خوب داشتـه باشـــید و از آن در یک محـیط خارجـی استـــفاده کنیـد، قاعدتـا نبایـد نگـــران چیـزی باشیـــد یا مرتب مبـــلمـــانـــتان را به انـباری یا محل سرپوشیدهـــ‌ ای منــتقـل نمـایـــیـد.

 

۶-چوب برای مبلمان، یک سبــک ماندگـــار

بنا بر تجـــربــه حاصــل از محـصولات مبـلـمان معــین، چوب دکوری است که همیـــشه مانـدگــار اســـت و هیــچــ‌ وقت کهــنـه نمـیــ‌ شود. ممکن اســـت گاهی سبــک آن تغـــییـــر کنــد اما در نهایت، چوب همیشــه نگاه‌ ها را به سمت خودش جلـــب میـ‌کـــنــد.

۷-مبـــلمـان چوبی یک سرمایهـ‌ـــگــذاری درســت

قیـــمت مبـلمــان چوبی نسبـــت به فایـده‌ ای که برای مشـتــری به ارمــغـان می‌ آورد، کاملـا منـــصـفانــه اســـت و کسی که به جای بقـیــه انواع مبـلـمـانـ‌ های دیـگـر در بازار سراغ جنس چوبی برود، قطعــا برد میـــ‌ کنـــد. زیــبـایـی، راحـتی و کیفــیت به طور هم زمـان در یک مبلمـــان چوبی جمـع شده است.

 

۸- چوب در مبلـمـــان، دوستــدار محـــیط زیــست

مواد مورد اسـتفـــاده در ایــن نوع مبلــمان – برعـکس انواع پلــاستیکـــی دیـگــر – به محــیط زیست آســیـــب نمـیـ‌ زنـــد. درختــی که برای ساخــت مبــلـــمــان استـفـــاده میـ‌شود، سریع رشـــد میـ‌ـــکنـــد و اســـتفـاده از آن برای تولیـد مبلــمان چون با روال خاصـی صورت میـ‌گــیرد تا به جنـگلـ‌ـــهای انـبوه آسـیـــب نزند.

 

۹- کابرد گســـتره مبلـــمــان چوبی

یک مبـلــمان چوبی را در هر محـیـــط و با هر سلـیـــقـهـــ‌ ای می‌ توان اسـتـفـاده کرد. مهـم نیـــست در خانــه باشید یا محیط بیـرون، در هر صورت میــ‌ توانــیــد از ایــن نوع دکور اسـتـفــاده کنـــیـــد. در عیـن حال، مبــلمان چوبی میـ‌ توانـد مزیــت‌ های زیــادی نسبـــت به دکورهای مشابـه داشـتـه باشـــد. نکتــه مهم ایــن اســت که تمام موارد گفـــتــه شده در مورد یک مبلـــمــان اســـتـانــدارد صادق اسـت نه هر مبلــی که صرفا عنوان چوبی را یدک بکشد.

مدل مبلمان شیک و کلاسیک چوبی

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.