مدل موهای بازیگران هالیوود در گذر زمان

مدل موهای بازیگران معروف هالیوود در گذر زمان بسیار تغیییر نموده است و بسیاری از آنان نیز با تغییر چهره و مدل مو ظاهری بسیار متفاوتی پیدا نموده اند ولی طی این چند سال فروم زیباتری از موها را انتخاب نموده و جذابتر شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل موهای بازیگران هالیوود در گذر زمان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: تغییــر سال یا حتی فصـل، به همـــه چیـــز رنـــگ و بوی دیـگری می دهد، که ظاهـر و تیپ ما نیــز از آن مستـثــنـــی نیـــســت. به عنوان مثال اگر در تابستان آرایش روشن داشـتید، حال بهــتر اسـت رنــگ های تیـــره را امتـحان کنـید؛ این موضوع در مورد رنـــگ مو نیــز صادق اســـت. به عنوان مثـــال ستاره های هالـیوود از جمـــلــه افــرادی هسـتـــنـــد که فصــل به فصــل به ظاهــر خود تغـــیـیر می دهـــند. اگر شمـــا هم دوست داریــد که با تغیـیر ظاهر آنـــها در سال 2018 آشـــنـا شوید، با ما همـراه باشـیـد.

1. لیـــتون میــســتـر


لیـتون میسـتر، بازیگـــر سریال «دختـران خبــرچـیـن»، به تازگـی رنـــگ موهایـــش را از قهوه ای به بلوند تغـییـــر داد. این مدل نه تنهــا برای اطرافـیان، بلکـه برای خودش هم تغیـــیـر بزرگ و هیــجان انـــگـیزی بود. او علاوه بر رنـگ مو، با پروتئین تقویتـی مو به موهایـش جان تازه ای نیـز بخشیـــد.

2. جســیکـا کارن


جســـیـکــا کارن، بازیـگـــر آمــریــکایـــی-آفریقـــایی موهای تیره اش را پلاتـیـنه کرد. او ظاهــر جدیــدش را با انتشـــار عکـسـی در ایـــنســـتاگـرام به طرفداران نشان داد و زیـر آن نوشت: «من از رنگ جدید موهایـم بسـیـار هیجان زده هسـتـم.»

3. دمـــی لواتو


دمـــی لواتو از ایــنـسـتاگرام اســـتـفاده کرد تا چهره جدیــدش را به 66 میـلـــیون فالوورش نشــان دهد. اگــرچــه او رنگ موهایش را تغیــیر نداد امـــا موهایــش را تا بالـای شانه اش کوتاه کرد. احتـــمالــا او این مدل را از مدل موی ویکــتوریا بکـهــام الهـــام گرفــتـه است.

4. جســیکــا آلبـــا


جســـیـکا آلـبـا که از بعد بارداری اش تا به حال به موهایش دســـت نزد، حال تصمیم گرفت که کمــی قد آن را کوتاه کند. این ستــاره محبوب عکـسی از قبل و بعــد خود را در ایـنــســتـــاگـرامش منـتشر کرد و زیر آن نوشت: «بالــاخره موفق شدم! کار آرایـشـگــر من فوق العاده اسـت! مرســی ازت.»

5. کیم کارداشـیــان


کیـم کارداشـــیــان را با موهای تیـــره و بلوند دیده بودیـــم امـــا با موی صورتی نه! او به تازگـــی موهای بلوند خود را به صورتی تغییــر داد. کیم عکســی از تغــیـیــر چهره اش را در اپـلـــیکـیـــشـــن خود برای هوادارانـــش به اشتراک گذاشت. علارغــم ایــن که هم همـســـر و هم فرزندش از این رنــگ مو راضـــی هسـتنـد، او گفـــت که به احتمــال زیــاد این رنـــگ مو را بیشتر از 2 هفته نگه نخواهد داشــت.

6. جولیان هاف


جولیـان هاف موهای بلوندش را به قرمز تغـیـیر داد و با ایــن کار هوادارانــش را بســـیاری خوشحال کرد. او در مورد مدل موی جدیــدش نوشت: «به نظر من ایــن رنـــگ مو برای من ساختـــه شده. من با ایـن رنــگ مو احساس می کنـــم که خود واقــعی ام شده ام. در واقـع به من حس زنــانگـی و زنـــده بودن می دهد.»

7. دیوید بکــهام


کار جدید، مدل موی جدیـد! دیوید بکهام که موهای خود را برای مدتـی بلـند کرده بود، بار دیگر آن را کوتاه کرد. او به تازگــی صاحب حق امـتیــاز تیم «MLS» در میـامـــی شده اســـت. در واقع او در سال جدید نه تنــها به شغـــل اش، بلـــکـه به مدل موهایش نیز تنوع داد. ایـــن ستـاره محـــبوب با هر مدل مویی جذاب اســت، ایــنــطور نیــســت؟

8. آنـیــکا نونی رز

ت
آنیـــکا نونی رز، هنرپیشـنه و خوانــنده آمریــکایـی، از مدل جدید موهایـــش در فستـــیوال فیـلـم « Sundance» رونمـایـــی کرد. او رنگ قرمـــز را برای فصل بهـــار به رنگ قهوه ای ترجیح داد.

9. اما رابرتس


چتری یکی از مدل هایـی اســت که بار توجه آرایشــگـران و زنـــان را به خود جلـب کرده است. اگـر چه ایــن مدل مو به هر کسی نمی آیـــد اما امـــا رابرتـــس تصـمیم گرفت که آن برای امتــحــان کند. او با پسـتـــی در اینـــسـتـــاگـــرام خود از مدل موی جدیدش رونمـایــی کرد.

10. اما واتـسون


اما اسـتون مدام در حال تغــییر مدل موهای خود است. او را یک بار با موهای بلــنــد و یک بار با موهای کوتاه می بینیـم. برای سال 2018 نیـــز او تصـمیـــم گرفـت که چتـــری بگـــذارد و مانــند دیـگـــر ستـاره ها با مد سال پیـش رود.

11. کریـــس جنــر


کریــس جنــر عاشـق موهای بلوند است. اگر چه در سال قبـــل او موهایـی تیره داشـــت اما اکثـر اوقات از پوستیـــژ بلوند اسـتــفـاده می کند. او برای سال 2018 تصـمـــیــم گرفـــت که ایـن رنــگ مو را همـــیــشـــگــی کند، به همیـن دلیـــل موهای خود را از قهوه ای تیـــره به بلوند تغــییــر داد.

12. جســـیـــکــا بیـــل


آرایـشگــر جســـیــکـــا بیـــل مدت هاست در تلـــاش اســـت تا رنـــگ موی جسیکـــا را چنـــد درجـــه روشن تر کنــد، او در ایـن کار موفق هم شد. با ایــن اوصاف ایـــنــطور به نظـر می رســـد که آرایشـــگـر او کارش را خوب بلـد است!

13. سارا جسیــکـا پارکر


از آنـــجــا که چتـــری یکی از مدهـــای محبوب سال 2018 است، ستــاره های بســـیــاری به ایـــن مدل مو روی آوردنــد که سارا جسیــکا پارکـر نیز یکی از آنــهــاســت. برعکــس برخـــی از ستـاره ها، چتـری به ایــن ستــاره می آید و چهـــره او را جوان تر از قبل نشان می دهــد.

مدل موهای بازیگران هالیوود در گذر زمان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.