مدل کفش های کتانی پسرانه و دخترانه که تازه وارد بازار شده اند

مجموعه ای از مدل کفش های کتانی پسرانه و دخترانه که تازه وارد بازار شده اند را برای برای شما عزیزان در سایت دانستن قرار داده ایم این کفش های کتانی از برندهای بسیار معتبر می باشند که همه افراد دختر و پسر می توانند ازاین کتانی ها استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل کفش های کتانی پسرانه و دخترانه که تازه وارد بازار شده اند را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مـــا به دنـبال آنیم که جدیـدترین محـــصولات لوکس دنـــیای مد را به شمــا معرفـی کنیـــم. از آنــجــا که رقابــت میان برنـــدهـای مطرح جهان شدید اسـت، هر کدام از آنها سعــی دارند بهتـــریـن محـصولات خود را در کمـتریــن زمـان ممــکـن وارد بازار کنـــند. الــبــته ایـــن را هم اضــافــه کنیـــم که در ایـن میـــان، برنـــدهـایـی چون نایـک و آدیداس حرف اول را می زنـنـــد.

اگــر می خواهــیـد با جدیدتـــریـن کتانی هایی که به بازار آمـــده یا در راهـند، آشنا شوید، به کلـکــسـیونی که در ایـنجـــا برایتــان آورده ایـــم، نگــاهـی بیانـــدازیــد.

1. Acne Studios

برند آکــنـی اسـتودیوز اخـیـــرا جدیـدتـــرین مدل کفــش خود را روانـه بازار کرد. این کفش طرحی ساده داشتـــه و به رنـــگ گلـــبهی طراحـــی شده است. اگـــر حوصله کفـش های بنــدی را ندارید، ایـن مدل می توانـــد انـتـخاب خوبی برایـــتان باشد.

قیــمـت: 290 یورو

2. Adidas

اخـــیرا آدیــداس با ستــاره ها و شرکت های گوناگونی برای تولیــدات جدیـــد خود همــکــاری کرده اسـت که یکـــی از آنها برنـــد الــکـــســانـدر وانگ می باشـــد. این مدل کتانـی به رنـگ های خنثـــی طراحــی شده و با هر رنگ لباسی به سادگـی ست می شود. اگــر آدیداس از برنــدهـای مورد علـاقه شماســـت، مطمئنا از ایـن مدل کفش خوش تان خواهــد آمـد.

قیـمـت: 190 یورو

3. Vans Vault

برنــد ونس ولت در همـکـــاری با طراح گرافیست مشــهور، جان ون همرسولد(John Van Hamersveld) کفــشـی را روانه بازار کرده اســـت که بی شک مورد پســند هنــرمندان قرار خواهد گرفت. جان ون همــرسولد طراح ستاره های مشهوری چون بیـتـلز و جفــرسن ایرپلیــن بوده اســت، بنــابـراین از پس ایـن کار هم بی شک خوب در آمــده اســـت.

قیمـت: 59 یورو

4. Giorgio Armani

کتــانی های سفیــد همیشـــه طرفداران خاص خود را دارند و هیچ گاه از مد نمـی افــتـنـــد. برند جورجیو آرمانـــی نیـــز اخــیر کفـشــی را روانـــه بازار کرده اسـت که طرحی ساده و کلــاسیــک دارد. اگر می خواهــیـد کفــشــی باکـــیفـــیت، کاربردی و زیبـــا داشته باشــیـد، از ایـن برنــد غافل نشوید.

قیـــمـــت: 540 یورو

5. Adidas

آدیــداس طرح های قدیــمـی خود را با طرح های جدیــدش تلــفیـــق و کفـــشــی را طراحی کرده که مطــمئنا طرفـــداران زیادی خواهد داشت. این کفــش به رنگ مشکی ست اما برای جذابــیـــت بیــشتـر، کمی رنـــگ سفیـــد و سبز نیـــز به آن افزوده انـد.

قیــمــت: 99 یورو

6. Adidas

همـــانــطور که می دانید، برنـــد آدیـداس تنهـــا به تولیــد یک یا دو مدل کفـش اکــتــفـــا نمـــی کند. ایـن برنــد طرحـی دیگـــر را روانه بازار کرد. این کفــش چرمـی بوده و طرح ساده ای دارد که هیـچگـاه از مد نمی افــتــد. اگـــر به دنبال کفشی راحت برای اســـتـفاده روزمــره تان می گردیــد، این مدل کفش آدیداس، انـــتــخـــاب خوبی برایـتـان خواهد بود.

قیـــمـــت: 75 یورو

7. Nike

نایـــک اخـیرا کفــشی را روانه بازار کرده است که طرحـی رنگــیــن کمانی دارد. نگـران ست کردن آن نبـــاشـیـد، رنـگ آبی این کفــش به زیبایــی با شلوار جین ست خواهد شد.

قیمت: 134 یورو

8. Kenzo

برنـد کنزو کفش جدیــدی طراحی کرده که تلفـیـــقــی از فرهنـــگ ژاپـــنی، ساده گرایی پاریـــســـی و زیـبایـی شنــاسی دهـه 80 میــلــادی ست. این کفش در رنــگ های مخـتلـفی موجود می باشــد، بنـــابـــرایــن اگـر از طراح آن خوش تان آمــده، می توانید با توجه به سلـــیـقه شخـصی تان، رنگ مورد علاقـه تان را انتـخاب کنیــد.

قیـــمت: 179 یورو

9. Puma

پوما در آخـریــن تولیـدات خود، با برنـــد Sega همکاری کرد. اگـر چه ایـــن مدل کفـــش طرحــی ساده دارد امـا با وجود رنــگ های آبــی و قرمز خود، تمـام توجهـات را به سمـــت خود جلب خواهد کرد.

قیمـــت: 84 یورو

10. New Balance

جدیــدتـرین کفــشی که برنــد نیوبلـنس روانــه بازار کرده، در دو جنــس جیـر و چرم و به رنگ های مشـــکــی، آبـــی و خردلی طراحی شده است. اگــر جزو افـراد ساده گرا نیـستـید و از تنوع لذت می بریـد، این مدل کفش منــاســب تان خواهـد بود.

قیمـــت: 150 یورو

11. Diadora

یکی از کفش های هیجان انــگـیــزی که اخیـرا روانــه بازار شده، کفـش دیـــادوراست. ایـــن کتانـی به رنـــگ سفـــیــد بوده امـــا با رنگ های شاد دیگر تزیین شده است. بی شک با پوشیـــدن ایــن کفش، چشـــم های زیـادی را به سمــت پاهایتان جذب خواهـــیـد کرد.

قیــمــت: 90 یورو

12. Reebok

کفشـــی که برند ریبوک اخیرا روانـــه بازار کرده است، از مدل های قبــل تر خود کمی متـفـاوت می باشـد. این کفـــش طراحـی منــحــصــر بفـردی دارد که شایــد خیلی باسـلـیــقه هر کسـی جور نیایـــد. اگـر شما جزو افــرادی هسـتـــید که متفـاوت بودن را دوست دارید و از پوشیــدن کفـــشــی خاص لذت می بریـد، ایـــن مدل ریبوک انــتخـــاب خوبی برایــتـــان خواهد بود.

قیمـــت: 119 یورو

13. Adidas

یکـی دیـــگر از کفـــش های جذاب برنـد آدیـداس، مدل 5923s اســـت که به رنگ کرم می باشـد و با 3 خط آبـــی تزییـن شده است. این مدل کفــش ساده و زیــبـا بوده و برای اســـتــفــاده روزانــه بسـیـار مناســـب می باشد.

قیمت: 99 یورو

14. Balenciaga

یکی از کتانــی هایی که در سال 2018 مد شده اســت، مدل آگــلـــی یا همـان زشـــت می باشد. ایـــن کتانی ها مورد پسـنـــد هر کسی واقع نمی شود، بنـابـراین اگــر شما از آن دسته مستـثـــنی هســتیـــد و ترجـیـــح می دهــیـد که به جای زیـــبـایی، با مد روز پیــش روید، این مدل از برنــد بالنسیـــاگا کار شمــا را راحـت کرده اســـت.

قیـــمـــت: 615 یورو

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.