مدل کیف های شیک و مجلسی به سبک ستاره های ایرانی

گلچینی از مدل کیف های شیک و مجلسی به سبک ستاره های ایرانی را برای شما عزیزان در سایت دانستن قرار داده ایم این مدل کیف ها بسیار شیک و از برند های معتبر هستند شما می توانید از این مدل کیف ها به سبک ستاره ها الگو برداری نمایید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل کیف های شیک و مجلسی به سبک ستاره های ایرانی را در سایت دانستن خواهید دید با ماهمراه باشید.

مدل کیف های شیک و مجلسی به سبک ستاره های ایرانی

مدل کیف الـهام حمیـدی

بازیگــران مشـهور زن ایـــرانــی معـــمولا از برنـــدهای معـروف برای کیف و کفش خود اسـتــفاده میکنند و به طرز ماهـرانه ای آن ها را با اســـتــایـــل شان ست میکـننــد. نیوشا ضیغـــمـی یکی از بازیـــگـرانی اسـت که همــیـشــه شیـــکـــپوش بوده و هست, او معـمولا مدل کیف های مجلــسی برای خود انــتخـــاب میـــکـــند و آن را با کفش اش ست میـــکنــد.


مدل کیف شیـــک سحر قریــشـــی

مدل کیـف های بازیـگــران زن در مراسم ها و فرش قرمــزهای مختـــلـف فوق العاده شیـک هستــنـد زیرا آن ها سعی میــکنـــند در این مراسـم های خاص خوشتــیـــپ تر از همـیـــشـــه باشــند به همیــن دلــیل در انتخاب لبــاس و کیف و کفــش حساس تر میـشوند و سعـی میکــنــند کیـــف و کفـش های جدیــد و مد روز انـــتخـــاب کنـــنـد.

آنهــا گاهی از کیـف و کفش های ست استــفـــاده میـکــنـنــد و گاهی نقطه مشتــرکی در کیـف و کفش شان پیـدا نمـیکنـیـد, بازیگـران زن کشورمـــان در انــتــخاب کیـــف هیچ محدودیــت رنگــی ندارنـد و به رنـگ های شاد و متنوع کیف انـتــخاب میکـنـند.

مدل کیـــف نیوشا ضیـغمی در سال 97


مدل کیف و تیـــپ جدید مریم معــصومی


مدل مانتو و مد کیف نیوشا ضیــغـمی


تیـپ جدیــد و مدل کیف یکـــتا ناصــر


مدل کیف و کفـــش هستـی مهـدوی


مدل مانتو و کیف مریــلا زارعـی


مدل کیف مجـلـسـی نیوشا ضیغمـی


ست کیـــف و کفش ترلان پروانـه

کیف و کفش زمــســـتانی بهنوش طباطــبــایی

مدل کیف های شیک و مجلسی به سبک ستاره های ایرانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.