مدل کیف های مگان مارکل نامزد پرنس هری در انگلستان

مگان مارکل نامزد پرنس هری مدل کیف هایی در دست دارد که در قانون سلطنتی این خانواده غیر مجاز می باشد بسیاری از ملکه ها در این خانوده از برداشتن کیف های کوچک دستی جلوگیری می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مدل کیف های مگان مارکل نامزد پرنس هری در انگلستان را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : مگان مارکل Meghan Markle نامزد پرنس هری در او‌لین دیداری حضوری خویش با مردمان سبب گلایه خانواده سلطنتی شد .

کیف مگان مارکل Meghan Markle در اولی دیدار مردمی

طبق رسوم خانواده سلطنتی همه خانم های این جایگاه می بایست کیف دستی کوچک به همراه داشته باشند خیر کیف بند دار دستی . مگان مارکل Meghan Markle نامزد پرنس هری که از یک خانواده معمولی است این توشه ضابطه شکنی کرد و در دیدار مردمی یک کیف بند دار از مارک Strathberry را در دست گرفته بود و همین فعالیت وی سبب تولید اندوه در خانواده سلطنتی شد .

 

مدل کیف های مگان مارکل نامزد پرنس هری

کیف بند دار مگان مارکل Meghan Markle در اولین دیدار مردمی از برند Strathberry

انتخاب کیف دستی کوچک به خانم ها خانواده سلطنتی کمک می کند که با کسانی که تمایل ندارند دست ندهند، زیرا باید با دو دست کیف دستی را نگه دارند. ملکه الیزابت، کیت میدلتون و دیگر زنان خانواده سلطنتی همیشه از این مدل کیف های دستی استفاده می کنند.

 

کیت میدلتون با یک کیف دستی زیبا به رسم مد خانواده سلطنتی

کیت میدلتون با یک کیف دستی زیبا به رسم مد خانواده سلطنتی

مدل کیف های مگان مارکل نامزد پرنس هری در انگلستان

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.