مردی که دوستش را قطعه قطعه نمود بعد از 3 سال دستگیر شد

مردی که دوستش را قطعه قطعه نمود تا جسد وی را راحت تر حمل نماید 3 سال پیش ناپدید شده بود و خانواده مقتول به دنبال پسر جوانشان بودند که بدن تکه تکه او را در یک مکان در کرج پیدا نمودند و بعد از آزمابش تشخیص هویت جسد را شناسایی نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مردی که دوستش را قطعه قطعه نمود بعد از 3 سال دستگیر شد را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : دستگیری مرد رفیق کش , سال ۹۳ پیکر قطعه , قطعه مرد جوانی در شهرستان فردیس کرج پیدا شد .با دقت به این که هیچ مدرکی برای شناسایی نام و نشان کشته شده وجود نداشت , کارآگاهان پلیس استان البرز , پژوهش ها تخصصی برای شناسایی قربانی قصه و کشف رمز جنایت را آغاز کردند .

در حالی که پرونده سوای هیچ سرنخی در دست بررسی قرار داشت ,اعضای خانواده مردی به اسم سعید با مراجعه به پلیس آگاهی البرز , از ناپدید شدن مرموزش خبر دادند .با اعتنا به این که خصوصیات شخص گم شده با جسد کشف شده مشابهت‌هایی داشت ,این خانواده برای شناسایی پیکر متبوع احضار شده و بدین‌ترتیب نام‌و‌نشان مورد قتل واقع شده گزینش شد .

بدین ترتیب پرونده وارد تراز جدیدی شد و کارآگاهان با تحقیق از خانواده‌اش متوجه شدند
که «سعید» ساعاتی پیش از ناپدید شدن با یک کدام از دوستانش به اسم «ناصر» – ۳۶ ساله – در خانه‌اش وعده دیدار داشته است .ولی پس ازجنایت , «ناصر» نیز ناپدید شده بود .

دستگیری مرد رفیق کش بعد از سه سال

به همین خاطر وی به‌عنوان مظنون با اهمیت جنایت زیر تعقیب قرار گرفت تا این که پژوهش ها پلیسی بعد از سه سال به سود رسیدو قتل کننده فراری بازداشت شد و در اولیه بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود .

برهان جنایت به کارآگاهان خاطرنشان کرد : «من و «سعید» با نیز اختلاف مالی داشتیم .
آن روز نیز راز همین مورد با نیز مشغول شدیم و یک دفعه سعید با یک ضربه‌ اینجانب , روی زمین زمین خورد .
هنگامی دیدم نفس نمی‌کشد شم کردم جهان روی سرم حاد شده . از خوف نمی‌دانستم چه عمل کنم . قابلیت و امکان داشت هر لحظه کسی رمز رسد . از طرفی سعید درشت هیکل بود و به تنهایی نمی‌توانستم جسد را از منزل بیرون کنم .
با این‌که وضعیت خیلی برایم طاقت فرسا بود , تن «سعید» را با شمشیر تکه تکه کردم و هر چکیده را در محله‌ای از فردیس رها کردم . سه سالی فراری بودم و معاش جهنمی داشتم تا این که درکمال ناباوری بازداشت شدم .
اعتقاد نمایید دراین بازه زمانی مصیبت وجدان لحظه‌ای رهایم نمی کرد ولی نمی‌دانستم چه عمل کنم و…»

با این اعتراف‌ها , قرار دستگیر «ناصر» صادر شد و پرونده این تبهکار به جرم قتل عمد و جنایت بر میت در اختیار بازپرس قرار گرفت .

مردی که دوستش را قطعه قطعه نمود بعد از 3 سال دستگیر شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.