مرد حشری پدر زن دومش را ربود

مرد حشری که 3 زن داشت پدر زن دومش را با فریبکاری ربود تا از زن دومش به دلیل قهرش انتقام بگیرد این مرد که سه زن دارد با زن دومش قهر نمود و بعد این کار پدرش را ربود تا از زنش انتقام بگیرد زن به کلانتری محل آمده و از شوهرش به دلیل ربودن پدرش شکایت نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرد حشری پدر زن دومش را ربود را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : آدم‌ربایی مرد ۳ زنه , مردی که با همسر سوم خویش به ماه عسل رفته بود , بعداز رجوع و برگشت به منزل متوجه قهر همسر دومش شد ,
البته به جای بازگرداندن وی به منزل , با کلاشینکف سراغ پدرزنش رفت و او‌را به مرگ تهدید کرد
. مجرم در گرد هم آیی دادگاه , به رگبار بستن دفتر پدرزنش را رد کرد و خواهان عفو و بخشش شد .

آخرها خرداد ماه همین سال , ماموران کلانتری بومهن از تیراندازی در بیابان‌های بومهن با خبر شدند .با حضور آن ها در محل , مرد دارای اسلحه بازداشت شد و پدرزنش که از طرف وی ربوده شده بود , نجات یافت .
با کامل شدن بازجویی‌ها , کیفرخواست پرونده به اتهام آدم‌ربایی صادر شد
و برای رسیدگی به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به سر گروهی قاضی حسین اصغرزاده ارسال شد .

صبح روز گذشته , معترض در گرد هم آیی دادگاه اظهار‌کرد : «متهم به اسم امیر , داماد اینجانب است و دخترم همسر دوم اوست .آن ها یک پسر خردسال نیز دارا هستند . مدتی گذشته از اتفاق , امیر , زن دیگری گرفت و با وی به ماه عسل رفت .به عبارتی موقع دخترم زنگ زد و اعلام کرد در منزل اذیت میگردد . اینجانب نیز وی و نوه‌ام را به منزل خودم آوردم .
تعدادی روز آن گاه , امیر از ماه عسل رجوع و برگشت و متوجه فقدان دخترم شد . به ماشین کرایه ای محل کارم آمدو با ساطور من را تهدید کرد . آن روز همکارانم پادرمیانی کردند و تمامی چیز به پایان رسید.

پرونده آدم‌ربایی مرد ۳ زنه

ولی یک هفته آنگاه مجدد رجوع و این توشه با کلاشینکف همگی جا را به رگبار بست .
همراهش دو مرد دیگر نیز بودند که من را به تحمیل سوار خودرو کردند و به بیابان‌های قرچک بردند .
آن ها با ضرب و شتم , کارت عابربانکم را گرفتند , ولی اینجانب رمزش را نمی‌دانستم . آن ها حرفم را یقین نکردندو من را از اتومبیل زیر آوردند . سرم را زیر لاستیک گذاشتند و تهدید به جنبش کردند .
زمانی دیدند در آن وضعیت نیز می گویم سر را نمی‌دانم , اعتقاد کردند و منصرف شدند . »

مرد میانسال افزود : «بعد از چندین ساعت , امیر من‌را به منزل عمویش پیروزی . آنجا از اینجانب پذیرایی کرد ,البته صبح روز آن گاه , مجدد رمز زمینه دخترم عصبانی شد و منرا با تهدید به بیابان‌های بومهن موفقیت .
با کلاشینکف گلوله‌ای شلیک کرد . اعلام کرد تورا می کشم . خیلی ترسیده بودم , البته ماموران رسیدند و نجاتم دادند . »

بعداز معترض , نوبت به تبهکار رسید . وی ذکر کرد : «آن روز هنگامی فهمیدم همسر و فرزندم به منزل پدرزنم رفته‌اند ,تامل کردم می خواهند طلاقش را از اینجانب بگیرند . اینجانب همسرم دومم را خیلی دوست داشتم و حاضر بدین فعالیت نبودم . چندبار همت کردم همسرم را برگردانم , ولی برنده نشدم برای همین با اسلحه کلاشینکف سراغ پدرزنم رفتم . اینجانب صرفا یک گلوله شلیک کردم و قصدم جلوگیری از جدایی بود . نمی‌دانستم در صورتی پدرزنم را به کویر ببرم , جرم آدم‌ربایی مرتکب شده‌ام . »

جنایتکار در آخری دفاع خویش هم خاطرنشان کرد : «از پدرزنم می خواهم من را جای پسر ناخلفش بداند و ببخشد .
آسانی کردم و شرایط کنونی یک‌سال است در زندانم و بچه‌ام را نیز ندیده‌ام . تقاضای تخفیف دارم . » حکم دادگاه بزودی صادر می شود.

مرد حشری پدر زن دومش را ربود

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.