مرگ اسد اسماعیلی سردبیر و گوینده صدا و سیما

اسد اسماعیلی در سن 79 سالگی در تهران دار فانی را وداع گفت یکی از گوینده های بسیار خوب و سردبیران صدا و سیما در ایران بود اسد اسماعیلی مدرک کارشناسی ارشد در زمینه مهندسی برق داشت و چهره بسیار موفق ایرانی بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ اسد اسماعیلی سر دبیر و گوینده صدا و سیما را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مـراســـم تشیـیـــع پیکر اســد اسمـــاعــیلی، از گوینـدگـان و سردبیـــران قدیــمــی بخش های خبری صداوسیمـــا که در روزهـــای گذشــتــه به دلـیـــل ابـــتلا به بیـمـاری سرطـان درگذشـت، فردا برگـزار می شود.

مرحوم اسد اســمــاعیــلی بهمـــن ۱۳۵۹ تا پایــان اسفـند ۱۳۶۴ با عنـاوین گوینده خبر رادیو و تلویزیون و بویژه mc خبر تلویزیون شبـــکه اول و سردبــیــر خبـر شبـــکـــه دوم تلویزیون با صدا و سیـــمــا همکـــاری داشـــت. او در سالـــ‌ـهـــای ۱۳۶۳ و ۱۳۶۴ دو جایزه بیـن الملی بهـــتریـــن گوینــدگـی خبــر را در سئول دریـــافـــت کرد.


اسد اســـمــاعـیلی

پروفسور اسـد اسمــاعیــلـی گوینـــده خبـر

پروفسور اسد اسـمــاعــیـــلی در سالـهـای ۱۹۸۴ و ۱۹۸۶ مدرک کارشــنـــاسـی و کارشـــناسـی ارشد مهـــنـــدســـی عمران را از دانـــشگاه تهران دریافـت کرد. در سال ۱۹۹۵، او در حدود ۱۰ سال قبل از ادامـه تحــصـیلــات تکــمـــیـــلی خود در دانـشگـاه کالیـفـــرنیـــای جنوبی (USC) کار کرد و در سال ۲۰۰۱ دکتــرای مهنــدســـی ساخـــت و ساز، کارشـنـاســی ارشد مهنــدسی ساخت و ساز و کارشـنــاســـی ارشد مهنــدســی برق را به دست آورد. اسمـــاعـیـــلی در سال ۲۰۰۸ به استـــادیـار ارتقــا یافت و به مقـــام اســـتـــاد کامل در سال ۲۰۱۴ رسیـد.

تحـقـــیـقـــات اســـمـاعـیـلی طیــف گســـتـرده ای از موضوعات در مهندسـی ساخــت و ساز را پوشش می دهـــد. تحقیق او بر روی سیـــستـــم های هوشمند پل، تشـــخیـص آسیــب ساختاری مبتـــنـــی بر ویژگی، مدل سازی تحــلیلی و ارزیابی عمـلـکرد سازه ها، با توجه به مدل های مواد، قوانـــیـن چرخه ای، الگوهای بار / جابجایی و غیــره، بر روی سیـستـم های هوشمـــنـــد تمـرکــز داشت.

از او بیـش از ۴۵ کتاب و ١٣ـــ٠ مقالــه در مجله های معـــتــبــر دنیـــا به چاپ رسیــده اســـت.

مرگ اسد اسماعیلی سردبیر و گوینده صدا و سیما

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.