مرگ دوقلوهای بهم چسبیده بعد از 21 سال زندگی

دوقلوهایی دختری که در آفریقا از ناحیه کمر به هم چسبیده بودند این دوقلوها مشکل و نارسایی قلبی داشتند آنها از بچگی دوست داشتند وقتی بزرگ شدند معلم شوندهوش فوق العاده ای داشتند و از دانشجویان سالم بهتر درس می خوانند ولی متاسفانه در سن 21 سالگی در بیمارستان فوت نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ دوقلوهای بهم چسبیده بعد از 21 سال زندگی را در سایت دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: هــر چنـد در طول تاریـخ افراد بســـیــاری با وجود وضعـــیـــت جسمانــی خاص و متــفـــاوت وجود داشــته انــد که فعـــل خواســـتــن را با قاطـعـــیت صرف کرده و به رویاهـــای خود رنــگ عمـــل پوشانـده انـد. ماریا و کنـسولاتـــا مواکــیکیوتی اهـــل تانزانـــیا در شرق قاره آفـــریقا، یکـی از دوقلوهایـی بودند که اخـیـرا به خاطـــر مصاحبــه هایـــی که با برخــی رسانـه های داشـــتنــد مورد توجه رســانه ها و کاربـران قرار گرفــته بودنـــد.
خداحـــافـــظی دوقلوهای به هم چسبـیده

ایـن دوقلوهای به هم چسـبـــیــده ۲۱ ساله مدتی قبـــل به خاطر مشـکـلـــات تنفــســـی و قلـــبی حاد در بیــمــارستـــان بســـتری بودنـــد، مشـــکلی که مدتها امان آنـــهـــا را بریـده بود.


دوقلوهای به هم چسبیــده

این دوقلوهای ۲۱ سالـــه سال گذشته در یک مصـــاحــبــه اعـلام کردنــد که علـــاقه بسیــاری به معلـــم شدن پس از اتمام تحصیـلات دانشگــاهـی دارنـد،ایــن صحـبتـــهــا از سوی دوقلوهای به هم چسـبیــده آفرقــایی موجب شد تا تعداد بسـیـــاری از مردم به عزم و اراده آهنــیـن آنــها پی ببرنـــد. تمامـــی افـرادی که روزی به تشویق ایـــن دو خواهــر می پرداختنـــد و تلــاش های آنــهـا را برای رسـیـدن به رویای معلـــمی مورد تقـدیــر قرار می دادند، به تازگــی با شنیدن خبری در رسانه ها، میان موج عظـیمی از غم و انـدوه غوطه ور شدنـــد.


دوقلوهای آفــریقـایـی

خبـری که بوی مرگ و خاک شدن آروزهای دوقلوها از آن به مشام می رسیـــد،ــدر کمال تاســف تلاش پزشـکـــان برای درمـان آنهـا با شکست مواجــه گشــت و این بود پایــان غم انگـــیز زندگی دو خواهـر با ذهـــنــی پر از آرزوهای بزرگ!

مرگ دوقلوهای بهم چسبیده بعد از 21 سال زندگی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.