مرگ ساموئل بازیکن سابق تیم استقلال در تصادف رانندگی

ساموئل بازیکن تیم استقلال در 25 اردیبهشت 97 بر اثر تصادف رانندگی فوت نمود وی سابقه درخشانی در تیم استقلال دارد و بی شک بهترین بازیکن تیم استقلال بود او افتخارات بسیاری را برای تیم استقلال به ارمغان آورده بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ ساموئل بازیکن سابق تیم استقلال در تصادف رانندگی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: ســـاموئل در دوران حضور پرویز مظـــلومی به استـقلـــال پیوست تا آغاز لیــگ چهــاردهم در جمـع آبـی پوشان حضور داشت و سپـس به تیم فوتبـال پیکان پیوست و در پایـــان لیگ چهاردهم از فوتبال ایــران رفــت.

ایـــن بازیـکـن در تیـم های مطرح دیـــگـــری مانــند کاردیــف و آسـتون ویلا به میــدان رفـته بود و حالـا در حوالــی 38 سالـگی در یک تصـادف راننـــدگـــی جان خود را از دست داد.

جی لوید ساموئل که در تیــم ملـــی زیــر 21 سال انگــلـیـس نیـز به میــدان رفته بود و سابـــقه سالها بازی کردن در لیگ برتر را در کارنـــامـــه داشــت، امـــروز و بعــد از آنکــه فرزنـدان خود را به مدرســـه رساند، در جریان یک تصـــادف و برخورد با کامـــیون در نزدیــکـی واریـگریــتو درگذشــت.

اگــرچه پلیــس و اتــش نشانـــی خیــلی زود به صحنـه رســـیــدند امـــا یک شاهد عیــنـــی از آتش گرفـــتــن خودروی جی لوید ساموئل و تلـــاش او برای شکســـتـــن شیــشه و خارج شدن از ماشـــین خبر داده اما متــاســـفـانه این تلاش ها به نتیجه ای نرسیده و جی لوید ساموئل درگـذشـــتــه اسـت.

جی لوید ساموئل که متولد ترینداد و توباگو بود، در جنوب شرقـی لنــدن رشد کرد و اسـتـعدادهای او توسط مدرسه فوتبـال چارلتون کشف شد امــا باشگـاه آسـتون ویلا خیـلــی زود متوجه استـــعداد جی لوید ساموئل شده و بدیـــن ترتــیب این هافــبــک تنومنـــد راهی باشــگاه میــدلــنـــدز شده و دوران حرفـــه ای خود را آغـاز کرد.

جی لوید ساموئل در تمـامی رده های پایـــه تیــم ملــی انگلــیـــس از جمـله زیر 18 سال، زیـر 20 سال و زیـر 21 سال به میـــدان رفــتـه و در سال 2007 راهــی بولتون شد و تبدیــل به یکـــی از بازیــکـــنــان مهم تیم سام آلاردایس گردید.

ساموئل بعـد از 4 فصـــل موفق در بولتون، در میـانه لیــگ یازدهم با تصمـیم مظلومی به اسـتقلال پیوست و تا پایـان لیــگ سیـــزدهم در اسـتـقـــلــال حضور داشت و سپس با یک فصل بازی در پیـــکـان به کار خود پایـــان داد.

جی لوید ساموئل تنـهــا 2 بار برای تیم ملــی ترینداد و توباگو بازی کرد اما در رده های پایه تیــم ملی انگلـــیــس بازیکـنی شنــاختــه شده بود.

مرگ ساموئل بازیکن سابق تیم استقلال در تصادف رانندگی

مطالب مرتبط:

عکس ساموئل بازیکن استقلال | بیوگرافی ساموئل

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.