مرگ سید مهدی طباطبایی در سن 82 سالگی

سید مهدی طباطبایی در سن 82 سالگی بعد از تحمل بیماری عفونت ریوی حاد امروز 1 رمضان 97 دار فانی را وداع گفت ایشان درس اخلاق و روحانی مجتهد بودند یکی از یاران خمینی بود سید مهدی طباطبایی در رفسنجان به دنیا آمد  خانواده وی مذهبی و اهل کتاب بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ سید مهدی طباطبایی در سن 82 سالگی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سیـــد مهــدی طبـــاطـبایــی در نخـــســـتـــیـن روز ماه مبارک رمضان دار فانــی را وداع گفت.

طبـاطــبـــایـــی چندی پیـــش به دلــیــل کسالت راهی بیمارستـان شده بود و اسفندمــاه گذشـته به دنـبــال تشدیـد بیمـــاری به بخــش مراقـبـــت های ویژه (ICU) منتـــقــل شد. علـت بیمــاری او، عفونت و نارسـایـی ریـه عنوان شده بود.

بیوگرافـــی سیـــد مهــدی طباطــبایــی

سید مهــدی طبــاطبـایی (متولد ۱ فروردیـن ۱۳۱۵ در رفـــسنـجــان)، (مرگ ۲۷ اردیبــهــشت ۱۳۹۷) فرزنــد سیـدمــحمـــدحــســین، از همـــکــفـــران و یاران سید نواب صفوی و گروه فدایـیان اسـلام و از قدیــمــیــ‌ــتـریـــن شاگـــردان و یاران امـام خمـــیــنی بود.

وی روحانـــی مجـــتهد، نمـایندهــٔ مجلس هفتـــم از تهـران و نمایــنـده سابق مشــهـد و خطــیــب اســـتــاد مشـــهور اخـلــاق اســلامــی تهران بود. او معـمولاً در منـاسـبـتـــ‌هـای گوناگون، در برنامـــه‌ــهای تلویزیونی صدا و سیـمای ایران به بحث‌های اخلـــاقـی می‌پرداخـــت.

مهدی طباطبایی در بیمارستان

مهدی طباطبایی در بیمارستان

مرگ سید مهدی طباطبایی در سن 82 سالگی

مطالب مرتبط:

عکس مهدی طباطبایی استاد اخلاق قبل از فوت

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.