مرگ فجیع زن مطلقه با ضربات گاز پیک نیکی

زن مطلقه ای که با ضربات گاز پیک نیکی فوت نموده بود به پزشک قانونی منتقل یافت تا علت مرگ وی مشخص شود جسد سهیلا که در خانه رها شده بود شوهر این خود را به کلانتری محل رساند و به قتل زنش اعتراف نمود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرگ فجیع زن مطلقه با ضربات گاز پیک نیکی را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

کشتن همسر , آخرها مرداد ۹۰ , مردی به اسم خسرو با مراجعه به یک کدام از کلانتری‌های به گزارش سایت مجله دانستن : پایتخت , خویش را آدم کش همسرش معرفی کرد .
ماموران بسرعت به منزل وی اعزام شدند و جسد سهیلا را کشف کردند . بعد از کامل شدن بازجویی‌ها ,کیفرخواست پرونده صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت .

کشتن همسر به سرعت پیک خوبی

مجرم علیه درخواست قصاص والدین کشته شده , اعلام کرد : «روز واقعه مواد مصرف کرده بودم و وضعیت ارگانیک نداشتم . زمانی به منزل رفتم راز اعتیادم با همسرم مشغول شدم و در یک لحظه با تلف کردن کنترلم ,
گاز پیک‌نیکی را به سرش کوبیدم . آن‌گاه نیز خفه‌اش کردم .اینجانب از کارم پشیمانم و درخواست رحمت دارم . » در پایان دادگاه , قضات وارد شور شدند
و تبهکار را به قصاص محکوم کردند . این حکم در دیوان خوب مرز و بوم تائید شد
و در حالی که خسرو در شروع طناب دار قرار گرفته بود , اولیای‌دم با اخذ دیه رضایت دادند .

خسرو در آخری گرد هم آیی محاکمه از جنبه همگانی جرم , ذکر کرد : «اعتیاد به مواد سبب ساز شد همسرم را بکشم .
اینجانب آن روز موقعیت ارگانیک نداشتم و از جرمی که مرتکب شدم خیلی پشیمانم . اولیای‌دم ۲۵۰ میلیون تومان گرفتند و رضایت دادند . امیدوارم قضات در حکمم تخفیف قائل شوند . » حکم دادگاه بزودی صادر می گردد .

 

مرگ فجیع زن مطلقه با ضربات گاز پیک نیکی + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.